Odgrywanie ról, trójkąt lub inna fantazja seksualna? Właśnie tak to się zaczyna!

sex fantasy

Czy kiedykolwiek myślałeś/-aś o odgrywaniu ról lub o trójkącie? Albo masz jakieś inne fantazje seksualne? Nie wiesz jak powiedzieć o tym swojemu partnerowi/partnerce? Doskonale to rozumiemy. W tym artykule powiemy Ci, jak najlepiej podejść do odgrywania ról, trójkąta lub innej fantazji seksualnej!

Omawianie fantazji seksualnych

Rozmowa na temat fantazji seksualnych może być ekscytująca. I chociaż każda fantazja jest inna, istnieje kilka uniwersalnych wskazówek na temat tego w jaki sposób można rozmawiać o swoich fantazjach seksualnych. W pierwszej kolejności omówimy te wskazówki, a następnie przejdziemy do bardziej szczegółowych informacji na temat odgrywania ról i trójkąta!

#1. Używaj wskazówek

Jeżeli naprawdę nie masz pojęcia, czy Twój partner jest otwarty na Twoje fantazje, dobrze jest zrobić subtelne badanie wstępne. Więc zamiast mówić wprost, że marzysz o trójkącie od lat, możesz dawać subtelne wskazówki. Powiedz na przykład, że miałeś gorący sen o seksie w trójkącie i był on niesamowicie podniecający. Następnie sprawdź reakcję partnera/partnerki na te słowa… Czy on/ona reaguje na to z zainteresowaniem? Wtedy wiesz, że być może masz przestrzeń na dyskusję o Twoich fantazjach. Ale czy Twój partner/-ka od razu zaczyna się śmiać, czy też na jego/jej twarzy pojawia się wyraz dezaprobaty? Wtedy wiesz, że musisz być bardzo ostrożny/-a, kiedy mówisz o swoich fantazjach.

Powiedz na przykład, że miałeś gorący sen o seksie w trójkącie i był on niesamowicie podniecający.

Bardzo ważne jest, abyś mógł podzielić się swoimi fantazjami z partnerem. Nawet jeżeli Twój partner nie jest na to otwarty, powinien cię szanować, tak abyście razem mogli wspólnie dojść do porozumienia w tym temacie.

#2. Dzielić się znaczy/to (znaczy) troszczyć się

Dzielenie się swoimi fantazjami może być ekscytujące, ale co jeśli czekasz latami, aby podzielić się swoimi fantazjami tylko po to, aby dowiedzieć się, że Twój partner/-ka ma te same fantazje! Zabawnym sposobem na lepsze poznanie seksualnych pragnień drugiej osoby jest prosta gra. Ty i Twój partner zapisujecie na karteczce, jakie są Wasze seksualne pragnienia. To może być cokolwiek… pomyśl o seksie na świeżym powietrzu, trójkącie, odgrywaniu ról, ale także o mniejszych rzeczach, takich jak używanie zabawki, seks z opaską na oczach lub seks przy zapalonych światłach. Może być tak mała lub lub tak duża fantazja, jak tylko chcesz. Każdą fantazję zapisujecie na luźnej karteczce papieru i wkładacie ją do dużego pudełka. Następnie, jedną po drugiej, wyjmujecie z pudełka i omawiacie fantazję, która się na niej znajduje.

Ważne jest, aby nie śmiać się z tego, co się czyta i szanować się nawzajem bez względu na wszystko. Bądź otwarty/-a na pomysły swojego partnera/-ki, abyś mógł/mogła oczekiwać tego samego w zamian.

Co jeżeli czekasz od kilku lat, aby podzielić się swoją fantazją tylko po to, aby dowiedzieć się, że Twój partner/-ka ma taką samą fantazję!

seksuele fantasie

W jaki sposób… zacząć odgrywanie ról

Krótkie wyjaśnienie o odgrywaniu ról. Na początku może Ci się wydawać, że jest to trudna fantazja, bo jak zrobić coś takiego? Jak wybrać scenariusz? Jak wczuć się w rolę? A co ważniejsze, jak to zrobić bez wybuchania śmiechem?!

Po pierwsze, jest w porządku śmiać się od czasu do czasu podczas odgrywania ról, zwłaszcza jeżeli jest to dla Was nowym doświadczeniem. W końcu liczy się to, że oboje dobrze się bawicie.

#1. Ćwicz będą sam/-a

Jeżeli po raz pierwszy wkraczasz w czyjąś rolę, nie jest zaskakujący fakt, że czujesz się niekomfortowo. Dlatego dobrym pomysłem jest ćwiczenie swojej roli bez udziału innych osób. Myślisz o zwrotach, które możesz powiedzieć, albo o innym akcencie? Dlaczego nie! Jeżeli miałeś/-aś trochę czasu, aby nadać odpowiednią formę swojej postaci i poznać ją, będziesz czuł/-a się o wiele bardziej komfortowo podczas odgrywania tej roli przed partnerem!

#2. Wyraź swój dyskomfort i wątpliwości

Zanim zaczniecie odgrywać rolę, i nie mamy tu na myśli pięciu minut wcześniej, ale naprawdę kilka dni, porozmawiajcie o tym. Powiedz nam, co Cię ekscytuje i omówcie swoje oczekiwania wobec siebie. Wiecie więc, czego oczekujecie podczas odgrywania ról i od siebie nawzajem. Na przykład, czy idziecie na całość używając kostiumów, czy po prostu zaczynacie od innej postaci? Czy chcecie podejść do tego bardzo poważnie, czy chcecie zobaczyć jak to będzie za pierwszym razem i mieć przy tym świetną zabawę i dużo śmiechu?

Upewnijcie się, że omówiliście wspólnie swoje oczekiwania z dużym wyprzedzeniem.

#3. Zacznij powoli

Ćwicz, na przykład, podczas wspólnego posiłku. Kiedy siedzicie razem przy stole, możecie poćwiczyć odrobinę odgrywanie ról.  Tylko przez kilka minut. Udawaj, że jesteś szefem kuchni, a Twój/Twoja partner/-ka jest gościem restauracji. Zapytaj, czy jedzenie jest smaczne i czy potrzebuje czegoś jeszcze. Zobaczymy, jak to się potoczy. Czy wszystko idzie gładko? Następnie, gdy będziecie razem spacerować po supermarkecie, spróbujcie udawać, że się nie znacie. „Proszę pana, czy wie pan, gdzie są banany?” Rozpocznijcie rozmowę, jakbyście byli sobie obcy. Ponieważ jest to normalny temat, to zapewne nie będzie to aż tak niewygodne.

Kiedy już kilka razy tak „poćwiczycie” i oboje poczujecie się dobrze, wtedy możecie zacząć swoje pierwsze odgrywanie ról!

A trójkąt, od czego zacząć?

Wiele osób, które chcą trójkąta, boi się, że pierwszy raz będzie niekomfortowy. I szczerze mówiąc, może tak się zdarzyć. Przede wszystkim ważne jest, abyście wszyscy troje byli na to gotowi i mieli na to ochotę.

Jest więc kilka rzeczy, które mogą pomóc Wam w zredukowaniu poczucia dyskomfortu.

#1. Otwarta komunikacja

Będzie to z pewnością pomocne, jeżeli już się znacie lub jeśli jedno z Was ma doświadczenie z trójkątem, więc ta osoba może przejąć inicjatywę. Uzgodnij z wyprzedzeniem, co jest, a co nie jest dozwolone, tak aby w ferworze chwili nie dochodziło do niewygodnych sytuacji.

#2. Gra wstępna

Zacznij powoli: Naprawdę nie musisz od razu zaczynać od uprawiania seksu! Wręcz przeciwnie. Poznajcie się nawzajem, postarajcie się, aby każde z Was czuło się swobodnie. Na przykład, najpierw wybierzcie się na drinka lub zjedzcie posiłek we troje, idźcie do kina lub wybierzcie coś bardziej zmysłowego, jak na przykład klub, pływanie czy sauna. W ten sposób możecie się do siebie przyzwyczaić i powoli rozpalić Wasze zmysły.

Kiedy wychodzicie razem do klubu, możecie tańczyć i zobaczyć, jakie to uczucie dotykać się nawzajem. I oczywiście, drink sprawia, że nerwy puszczają! Po upojnej nocy w klubie lub pubie, w domu nie będziecie czuli żadnego dyskomfortu w domu!

#3. Korzystaj z przyjemności

A podczas samego aktu? Wtedy szczególnie ważne jest, abyście się dobrze bawili! Nie myśl tylko o własnej przyjemności, ale też zwracaj uwagę na to, czy innym też jest miło i przyjemnie. Podziel swoją uwagę, bądźcie uważni wobec siebie i mili dla siebie nawzajem, wtedy powinno być wszystko dobrze.

Które z tych wskazówek zastosujesz?

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

1 komentarz

Jak namówić
28 kwietnia, 2022 7:25 pm

Mam pytanie
Jak namówić żonę na sex w 3 trójkę

Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?