Podgrzej gorącą atmosferę tego lata

sex up your playful summer

Szukasz inspirujących porad na lato? W tym artykule zebraliśmy 4 pomysły, dzięki którym będzie ono jeszcze bardziej zabawne, ekscytujące i gorące. Od koktajli po ekscytujące pikniki: wchodzisz w to?

1. 🍸Cocktail party!

Lato to pora na koktajle, prawda? Beztroskie wylegiwanie się na słońcu w ogrodzie lub na balkonie. Nie musisz wyjeżdżać za granicę, aby wyobrazić sobie, że jesteś w ciepłym kraju. Wieczór z koktajlami jest fajny na spotkanie z przyjaciółmi, ale jest to również bardzo odpowiednia opcja na randkę! Z przyjemnym drinkiem w dłoni na pewno będziesz mniej spięty, a rozmowa stanie się łatwiejsza.

„Przenieś tropikalną atmosferę do Polski”.

Trochę alkoholu dla odwagi jest tutaj całkowicie dozwolone! Ale koktajle niekoniecznie być alkoholowe. Wolisz wariant bez mocnego dodatku? Jest wiele bezalkoholowych drinków, dzięki którym wieczór będzie równie przyjemny! W końcu chodzi o dobrą zabawę i miłą atmosferę.

2. 🚗Ruszaj w drogę

Wycieczka samochodowa jest odpowiednia na każdą okazję, bo możesz ją zaplanować według własnego uznania! Wybierz się na przykład w wesołą podróż z przyjaciółmi. Przygotuj wcześniej playlistę z najfajniejszymi piosenkami, które wspólnie lubicie śpiewać. Weź ze sobą smaczne przekąski i ciesz się pięknymi chwilami!

Wybierasz się na imprezowy wypad z przyjaciółmi lub romantyczną wycieczkę ze swoją randką?

Jeśli wybierasz się z partnerem, stwórz playlistę z ulubionymi romantycznymi piosenkami. Macie „Wasz numer”? Wyznacz trasę wzdłuż miejsc, w których byliście razem na zabawnych lub specjalnych randkach i zakończ podróż w pięknym miejscu, w którym możecie podziwiać zachód słońca. Co może być bardziej romantycznego?

3. 🧊 Lodowata przyjemność

W czasie upałów trzeba co jakiś czas się ochłodzić. Możesz to bardzo dobrze zrobić za pomocą kostek lodu i zimnych zabawek. Podczas seksu wszystko odczuwasz intensywniej, więc jeśli spróbujesz wtedy poeksperymentować z wyjątkowymi doznaniami, takimi jak zimno da Ci to dodatkową podnietę. To nie tylko sposób na ochłodzenie, ale także sposób na bardziej ekscytujące miłosne uniesienia.

„Spraw, aby upalny wieczór był jeszcze gorętszy dzięki lodowatym doznaniom”.

4. 🥪Romantyczny piknik

Kto jest głodny? „Happy meal”, jeśli wiesz, co mamy na myśli 😉 Nie mówimy o byle jakim pikniku. W tym wariancie nie chodzi tylko o smaczny posiłek na łonie natury. Nie, tym razem to Wy jesteście dla siebie samych deserem! Przynieś jakąś seksowną grę i cieszcie się sobą! Pamiętaj, żeby wybrać ustronne miejsce, aby nikt Was nie przyłapał.

Który pomysł najbardziej Ci się podoba?

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?