Top 10 najlepszych gier erotycznych, w które powinniście zagrać

sex-games

Masz ochotę dodać odrobinę ostrości do twojego życia seksualnego z partnerem? Polecamy zagranie w ekscytujące gry erotyczne! Takie gry pomogą wam na nowo odkryć się wzajemnie. Poznasz także swojego partnera od nieznanej dotychczas strony! Zagraj w 10 seksownych gier przedstawionych poniżej, aby spędzić wspólnie szalony wieczór.

#1 Kości

Potrzebujesz tylko notatnika lub kartki papieru, długopisu i kości. Wypisz 6 ekscytujących miejsc, w których nigdy wcześniej nie uprawiałaś seksu, i ponumeruj je. Możesz wybrać lokalizacje na zewnątrz, takie jak park, samochód lub przymierzalnia w sklepie odzieżowym. Ale możesz też wybrać miejsca w domu. Pomyśl o stole kuchennym lub pralce.

Możecie na zmianę rzucać kośćmi i grać w tę grę tak długo, jak starczy wam ochoty. Czy chcesz, aby gra była naprawdę pikantna? Rzucaj kostką raz dziennie przez tydzień. Nie będziecie się mogli doczekać wyniku każdego dnia!

Wskazówka: brakuje ci inspiracji dotyczących nowych miejsc? Kości z Kamasutrą mogą zainspirować cię ekscytującymi miejscami i pozycjami. Musisz tylko rzucić kośćmi.

#2 Zabawa w chowanego — wersja dla niegrzecznych

Nie musisz się chować w tej grze erotycznej, ale jest wiele ekscytujących rzeczy, których możecie używać razem. Pomyśl na przykład o różnych zabawkach erotycznych lub kajdankach. Możesz również ukryć olejek do masażu lub opaskę na oczy. Ukryj je w domu i ustaw minutnik na około minutę. Następnie pozwól swojemu partnerowi ich szukać.

Kiedy znajdzie coś w wyznaczonym czasie, to od ciebie zależy, czy sprawisz mu tym przyjemność. Ale jeśli niczego nie znalazł, masz szansę wybrać to, co lubisz! Ponieważ opcji jest tak wiele, ta gra na pewno nigdy się wam nie znudzi.

#3 Masaże erotyczne

Masujcie się na zmianę. Aby poczuć więcej wrażeń, możesz kupić różne (jadalne) olejki do masażu lub świece do masażu. Zacznij masować stopy, łydki, ramiona lub plecy. Nie zaczynaj od razu od stref intymnych, zamiast tego powoli zbliżaj się do nich.

Już tam jesteś? Najpierw potrzyj i masuj obszar wokół pachwiny, aby trochę podrażnić swojego partnera. To zbuduje napięcie seksualne. Do masażu penisa lub pochwy najlepiej używać lubrykantu, ponieważ zwykłe olejki do masażu mogą podrażniać te obszary.

#4 Słoik z fantazjami erotycznymi

Zapisz kilka fantazji erotycznych na małej kartce i włóż je wszystkie do słoika. Uzgodnijcie, ile z nich spełnicie razem. Teraz możecie oboje wyjąć ze słoika po karteczce. Celem gry jest spełnienie wylosowanej fantazji. Pamiętaj, aby zawsze brać pod uwagę granice swojego partnera, więc zapisuj fantazje, które twoim zdaniem będzie chciał spełnić.

Możecie wyciągnąć ze słoika wszystkie karteczki podczas jednego wieczoru, ale możecie też kontynuować tę erotyczną grę miesiącami, po prostu wylosujcie coś raz na jakiś czas.

#5 Odgrywanie ról

Warto spróbować odgrywania seksownych ról. Możliwości są nieskończone! Pomyśl o pielęgniarce i pacjencie, uczennicy i nauczycielu lub policjantce i przestępcy. Zaletą odgrywania ról jest to, że możesz po prostu wcielić się w inną postać, co będzie bardzo wyzwalające, więc może nawet odważysz się na więcej, niż zwykle. Upewnij się, że wybierasz coś, w co oboje lubicie grać.

Twoja erotyczna rola będzie jeszcze przyjemniejsza, gdy wybierzesz odpowiedni kostium lub komplet bielizny. Gdy już zdecydujecie, że chcecie odgrywać role, możecie wspólnie przejrzeć kolekcję bielizny lub kostiumów.

#6 Rozbierany poker

Gra w rozbieranego pokera powoli zwiększy napięcie seksualne między wami. Gdy ktoś przegra rundę, musi zdjąć część garderoby. Możesz pójść o krok dalej, dodając akty seksualne, gdy wszystkie ubrania będą już zdjęte. Nie lubisz pokera? Możecie zagrać w inną grę karcianą. Na przykład w kierki. Możesz także wziąć pod uwagę grę wideo lub walkę na poduszki.

Tak długo, jak jedno z was może wygrać i można rozegrać kilka rund, wszystko jest możliwe. Możesz wnieść swój własny zwrot akcji do ekscytującej seks gry w rozbieranego pokera. Wskazówka: karty do gry Kamasutra marki Tease & Please pokazują nie tylko zwykłe liczby i figury, ale także różne pozycje. Te karty mogą popchnąć cię we właściwym kierunku!

#7 Zasłanianie oczu

Użyj szalika, ręcznika, krawata lub prawdziwej opaski na oczy, aby zakryć oczy partnera. Jeśli przestanie widzieć, inne zmysły zostaną wyostrzone. Możesz się przy tym zabawić, łaskocząc lub masując części jego ciała. Liż, głaszcz, uderzaj i masuj, aby podrażnić każdy nerw w ciele partnera.

Potem się zamieńcie. Możesz także połączyć zasłanianie oczu z pysznym i erotycznym jedzeniem. Nakarm swojego ukochanego truskawkami w czekoladzie lub pozwól mu skosztować czegoś z własnego ciała…

#8 Bomba zegarowa

Ta gra erotyczna wymaga klepsydry, minutnika lub budzika. Jak tylko czas zacznie płynąć, możesz całować, pieścić i robić wszystko, co zostanie uznane za grę wstępną. Jedyne, czego nie możesz zrobić, to penetrować w tym czasie! Zwiększy to napięcie i jest szansa, że pod koniec będziecie pragnąć się nawzajem bardziej niż kiedykolwiek.

Możesz zdecydować, ile czasu zajmie ci gra wstępna, ale poświęć co najmniej 15 minut, aby utrudnić grę. Przekonasz się, że taka gra erotyczna to dobry sposób na poznanie swoich ciał. Może się również okazać, że dowiesz się więcej o tym, co lubi druga osoba. Jak tylko upłynie czas, możecie iść na całość.

#9 Pytanie czy wyzwanie

Możesz łatwo nadać seksownego charakteru tej popularnej (dla dzieci) grze! Przygotuj karty z pytaniami i wyzwaniami, aby inspirację mieć zawsze pod ręką. Pytajcie się nawzajem, co wybieracie: pytanie czy wyzwanie. Twój partner może wybrać jedną z dwóch opcji, po czym możesz zadać pytanie lub rzucić mu wyzwanie.

To świetny sposób na odkrywanie swoich seksualnych granic i wypróbowanie nowych rzeczy! Ponadto możecie też dowiedzieć się więcej o sobie nawzajem. Sami zdecydujcie, czy ta gra będzie lekko erotyczna, czy przełomowo seksowna.

#10 Erotyczne gry planszowe

Ostatnia propozycja: kup erotyczną grę planszową! Kilka z powyższych wskazówek zawierało już szereg sugestii, ale istnieje wiele innych gier erotycznych (planszowych), gier karcianych (z wyzwaniami) i kości do zabaw erotycznych, które mogą sprawić, że wasz wieczór będzie szalony. Takie gry mogą się przydać, jeśli brakuje ci inspiracji lub po prostu chcesz poeksperymentować.

Możesz zdecydować się na rozbudowaną grę planszową lub możesz wybrać coś prostszego, na przykład kości Kamasutry, które proponują wiele różnych pozycji seksualnych.

Masz już doświadczenie z grami erotycznymi? Czy nadal znajdują się one na twojej liście rzeczy do zrobienia?

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?