Twój horoskop seksualny na 2023 rok

capricorn

Czy przeżyłeś/(-aś) ekscytujące powitanie nowego roku? 😉 Rok 2022 przechodzi już w zapomnienie! Niewątpliwie nowy rok jest po raz kolejny pełen niespodzianek dla Twojego życia seksualnego i miłosnego. Ale oczywiście przygotowaliśmy dla Ciebie kolejny ekscytujący horoskop na nadchodzący rok. Jesteś ciekaw/(-a), co jest zapisane w gwiazdach na 2023 rok? To czytaj dalej bez chwili zastanowienia!

Horoskop seksualny – Wodnik (21 stycznia – 20 lutego)

Aquarius

Czy nie mogłeś się doczekać rozpoczęcia nowego roku, Wodniku? Spójrzmy prawdzie w oczy; jeżeli chodzi o miłość, to miałeś wystarczająco dużo doświadczeń w 2022 roku. A jednak podniosłeś się ponownie, mając lepszą wiedzę o sobie i o tym, czego potrzebujesz w związku. Możesz być więc z siebie dumny i nie spiesz się za bardzo, aby powrócić na właściwe tory! Nie zapominaj o wyrażaniu swoich uczuć. Twoja rodzina i przyjaciele będą wyrozumiali, a to pomoże Ci jeszcze bardziej zajrzeć w głąb siebie. Dodatkowym atutem jest to, że będziesz czuć się komfortowo we własnej skórze, a także będziesz lepiej funkcjonować w środowisku pracy. To jest właśnie ten czas, aby bliżej przyjrzeć się swojej karierze. Jakie możliwości lub zainteresowania faktycznie nie zostały przez Ciebie wystarczająco dobrze zbadane? Jak tylko powróci Twoja potrzeba nawiązania relacji, nie pozwól, aby motyle w brzuchu zanadto wzięły górę. Jeżeli będziesz uważny i cierpliwie będziesz czekał na to odpowiednie uczucie, to osiągniesz największe szczęście!

Życie seksualne: W 2023 roku doświadczysz z mniejszą częstotliwością, ale jednocześnie lepszego seksu! Doskonale wiesz, co Cię kręci i w jaki sposób możesz rozpieszczać swojego partnera/swoją partnerkę. Ciesz się seksem przepełnionym namiętnością i nie bój się od czasu do czasu spróbować czegoś nowego!

Oto zabawki, które przyniosą Ci szczęście w 2023 roku

Horoskop seksualny – Ryby (21 lutego – 20 marca)

Pisces

Ryby, mamy dla Was dobrą wiadomość! W 2023 roku Twoje szanse w miłości znacznie się poprawią. Miej się na baczności, bo dni przeciągających się randek i rozczarowujących przygód, które w końcu prowadzą do strefy przyjaciół, już się skończyły. Na Twojej drodze pojawiają się ludzie, którzy będą znaczyć coś więcej niż mogłeś/(-aś) sobie wcześniej wyobrazić. Więc otwórz się i wykonaj ten dodatkowy krok, aby poznać go lub ją lepiej. Jeżeli dobrze rozegrasz swoje karty, to ta znajomość przeobrazi się w bezcenną relację! Jeżeli jesteś już w związku, zrób pewne postanowienie: wygospodarujcie więcej czasu dla siebie nawzajem. Tak, życie zawodowe jest intensywne dla was obojga. I tak, Ty również chcesz pozwolić sobie na pozostawienie przestrzeni na inne rzeczy. Ale jak tak dalej będzie, to stracisz dawny płomień w swoim związku! Zacznij robić przyjemne rzeczy razem ze swoim partnerem/swoją partnerką i ponownie odkryj, że nie tylko dobrze pasujecie do siebie, ale jesteście sobie przeznaczeni.

Życie seksualne: W tym roku świetnie wychodzi Ci rozbudowana gra wstępna! Przekomarzanie zaczyna się od niegrzecznych wiadomości i jest kontynuowane w łóżku. I sprawisz tym swojemu partnerowi lub swojej partnerce ogromną radość, bo będzie się cieszył/(-a) z tego jeszcze bardziej niż z punktu kulminacyjnego. Buduj więc napięcie stopniowo i powoli odzyskuj spokój.

Oto zabawki, które przyniosą Ci szczęście w 2023 roku

Horoskop seksualny – Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Aries

Wow, Baranie, jesteś w niezłym przypływie pozytywnej energii! W 2023 roku będziesz dokładnie wiedział/(-a), co zrobić, aby uszczęśliwić ludzi wokół Ciebie, a w zamian otrzymasz wiele pozytywnej afirmacji. Ale uważaj, bo ryzykujesz wpadnięcie w rutynę. Jeżeli nie będziesz stawiał sobie wystarczająco dużych wyzwań i nie będziesz czerpał wystarczającej satysfakcji, to zapragniesz to odreagować. A to przyniesie korzyści nie tylko Twojemu (potencjalnemu/potencjalnej) partnerowi/partnerce, ale i również Tobie. Niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy umawiasz się na randki, czuj się swobodnie, aby być odważniejszym/odważniejszą i niech druga osoba też spróbuje swoich sił! Ktoś, kto z założenia podejmuje dodatkowe działania dla innych, zasługuje na to, by być rozpieszczanym raz na jakiś czas. Na początku możesz napotkać w tym pewien opór, ale nie pozwól, by doprowadził Cię on do szaleństwa.

Życie seksualne: Sypialnia oferuje Ci swego rodzaju ucieczkę od codziennej rutyny, Baranie, więc wykorzystaj ją jak najlepiej! Porzuć swoje zmartwienia i pozwól ponieść się fantazji. I nie zatrzymuj przyjemności dla siebie, częściej przedstawiaj swój pomysł swojemu partnerowi lub partnerce! Przekonasz się, że jest on/ona skłonny/(-a) zrobić o wiele więcej niż wcześniej myślałeś/(-aś).

Oto zabawki, które przyniosą Ci szczęście w 2023 roku

Horoskop seksualny – Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Taurus

Rok 2022 był naprawdę Twoim rokiem, Byku. Nie martw się, i nie stresuj się od razu, bo rok 2023 też ma w zanadrzu wiele wspaniałych rzeczy! W zeszłym roku zrobiłeś wszystko, co było dla Ciebie dobre i to wystarczyło, ale teraz na Twojej drodze pojawiają się nowi ludzie. Sukces w miłości, karierze i finansach pojawi się na Twojej drodze. Chwyć byka za rogi! W przyszłym roku nie bądź zbyt pasywny, bo to zahamuje Twoje życie miłosne. Po prostu zabierz tę nudę. Jeśli Twój partner lub Twoja partnerka wykazuje większą dominację, poddaj się temu. Jako singiel lub singielka masz szansę spotkać wyjątkową miłość, ale musisz być na to otwarty/(-a). A w związku przekonasz się o tym, odkrywając jednocześnie, jak wyjątkowy jest Twój partner lub Twoja partnerka. Jeżeli jesteś zazdrosny/-(a), zaborczy/(-a) i obsesyjny/(-a) lub też napotkasz takie zachowanie w tym roku, to spróbuj zrobić krok do tyłu. To nie jest czas na taką grę, a Twój partner lub Twoja partnerka nie jest Twoim wrogiem. Kontynuuj komunikację ze sobą o swoich uczuciach, zamiast zatrzymywać je dla siebie.

Życie seksualne: Oddanie kontroli i przejęcie kontroli. To jest czas na eksperymentowanie z odgrywaniem ról z partnerem lub partnerką. Zatapiając się w szerokich wodach BDSM, poddaj się prądom przyjemności, które poprowadzą Cię przez nowy świat.

Oto zabawki, które przyniosą Ci szczęście w 2023 roku

Horoskop seksualny – Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Gemini

Och, jak cudownie, Bliźnięta. W 2023 roku możecie powoli pozostawiać swój bagaż za sobą. Czy masz jeszcze coś w zanadrzu? Zepchnij to z klifu i nie oglądaj się za siebie. Ten rok to przede wszystkim introspekcja i zbliżenie się do samego/samej siebie. Na froncie miłosnym centralne miejsce zajmują nieoczekiwane spotkania. Czy to jest nowa miłość, kilka nowych kochanków lub kochanek czy może to po prostu nowi przyjaciele. To bez wątpienia przynosi ulgę gdy zdejmujemy tyle ciężaru ze swoich ramion i to doskonale po Tobie widać. Jesteś bardziej zrelaksowany/(-a) i wolny/(-a). Jako osoba spod znaku Bliźniąt odczuwasz czasami chaos w myślach. Chcesz robić różne rzeczy, ale twój mózg nie zawsze jest Twoim najlepszym przyjacielem. Potrzeba wysiłku, aby pozostać w uczuciu miłości, więc upewnij się, że Twój partner lub Twoja partnerka jest na szczycie Twojej listy priorytetów. Robisz wszystko, aby się doskonalić, i nie martw się Twój partner lub Twoja partnerka na pewno to zauważy! To przyniesie tylko same korzyści Waszemu związkowi.

Życie seksualne: Gorący, podniecający seks na zgodę lub po prostu parne sesje z wakacyjną miłością w domku na plaży… i cudowne pieszczoty we wszystkich jego zakamarkach. A te ostatnie ciężary leżące na Twoich barkach na pewno uda się wymasować. 😉 Także na poziomie indywidualnym to będzie Twój rok. Jesteś otwarty/(-a) na poznawanie własnego ciała i eksperymentowanie z tym, co lubisz.

Oto zabawki, które przyniosą Ci szczęście w 2023 roku

Horoskop seksualny – Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Cancer

Raku, naprawdę jesteś nastawiony na osiąganie celów, jeśli chodzi o Twój związek. W najlepszym tego słowa znaczeniu! Choć nie zawsze jest to łatwe, to zawsze razem wspólnie z partnerem lub partnerką przez to wszystko przejdziecie. Rok 2023 da Ci impuls, którego możesz potrzebować. Więcej miłości, połączenia i kompatybilności czeka na Ciebie. Jest to również idealny rok na romantyczny weekendowy wypad lub wakacje. Jako osoba samotna musisz uważać, by nie izolować się zbytnio od innych ludzi. Wyjdź z przyjaciółmi i rodziną, jeżeli zaczynasz czuć się samotny/(-a). Ale Raku, wielkie rzeczy czekają na Ciebie i w połowie roku zacznie się wszystko zmieniać. Być może będziesz randkował/(-a) lub spotkasz dawną miłość? To ekscytujące, prawda?

Życie seksualne: Taniec uwodzenia znajduje się w Twojej przyszłości, zarówno jako singla lub singielki, jak i osoby pozostającej w związku. Tak naprawdę nie potrzebujesz tych dodatkowych feromonów, ale jeżeli mimo wszystko chcesz dać temu ten dodatkowy impuls… A przyszły rok to czas na eksperymenty z zabawą analną. Nie zwlekaj, usiądź wygodnie i zrelaksuj się. Bo same rozmowy nie wypełnią dziurek.

Oto zabawki, które przyniosą Ci szczęście w 2023 roku

Horoskop seksualny – Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Leo

Wskakujesz w 2023 rok będąc przepełnionym pewnością siebie i optymizmu, Lwie. Wszytko układa się dla Ciebie bardzo pozytywnie i bez większego wysiłku możesz odhaczać swoje cele jeden po drugim. I to jest dobre nie tylko dla Ciebie, bo ten zaraźliwy pozytywizm będzie również motywował innych do realizowania swoich marzeń. Twoja motywacja i pewność siebie nie znają prawie żadnych granic i to jest wspaniałe, ale pamiętaj, że nie każdy może dorównać Twojemu poziomowi energii. Chwila odpoczynku od czasu do czasu z pewnością Ci nie może zaszkodzi. Z pewnością nie brakuje Ci energii seksualnej. Twoja pasja do realizacji przyjemności seksualnej i pragnienie fizycznego kontaktu prowadzą do pięknych przygód w łóżku, o których z pewnością szybko nie zapomnisz. Upewnij się, że nadal dbasz o swoje ciało, nie tylko poprzez dobre odżywianie i wystarczającą ilość ćwiczeń, ale także poprzez kontynuowanie realizacji swoich potrzeb seksualnych. Wtedy utrzymasz swoją pewność siebie i entuzjazm przez cały rok i przejdziesz przez wszystkie trudne momenty z łatwością.

Życie seksualne: Jesteś tak naprawdę nastawiony na wszystko, co może się wydarzyć, a to oznacza, że czekają na Ciebie piękne doświadczenia w łóżku i romantyczne chwile. Zwracaj szczególną uwagę na nowe osoby, które poznasz w tym roku, bo z jedną z nich połączy Cię szczególna więź.

Oto zabawki, które przyniosą Ci szczęście w 2023 roku

Horoskop seksualny – Panna (23 sierpnia – 22 września)

Virgo

Rok 2023 to przede wszystkim nowe pasje, Panno. Szczególnie w życiu seksualnym i miłosnym odkryjesz nowe rzeczy, ale także w innych dziedzinach zyskasz nowe zainteresowania, które wzbogacą Twoje życie. A dzięki swojej wytrwałości i determinacji jesteś w stanie zrobić coś pięknego z tego, co pojawi się na Twojej drodze. Bez względu na to, czy są to wspaniałe doświadczenia, czy cenne kontakty, to doskonale wiesz, jak je wykorzystać. W nadchodzącym roku czekają Cię również spore zmiany. To może sprawić, że będziesz nieco zdenerwowany/(-a), ale pamiętaj, że nie wszystkie zmiany są złe. Wręcz przeciwnie! Poznasz wiele nowych osób, które będą miały pozytywny wpływ na Twoją pewność siebie i szczęście. Jeżeli jesteś singlem lub singielką i jesteś na to otwarty/(-a), to być może poznasz miłość swojego życia. Więc przede wszystkim, pamiętaj, aby zachować uważność na to co dzieje się wokół Ciebie. Jeżeli jesteś w związku, to kilka osób będzie zachęcać Cię do podjęcia tego następnego kroku z Twoim partnerem lub Twoją partnerką. Weź sobie te rady do serca, bo zobaczysz, że przyniosą one pozytywne skutki.

Życie seksualne: Nowy partner lub partnerka seksualna sprawi, że wyjdziesz ze swojej strefy komfortu. Ale nie panikuj, bo ten nowy impuls tylko poprawi Twoje życie seksualne! Jest to również idealny moment, aby wypróbować tę jedną fantazję seksualną, którą od dawna pielęgnujesz w realnym życiu.

Oto zabawki, które przyniosą Ci szczęście w 2023 roku

Horoskop seksualny – Waga (23 września – 23 października)

Libra

Czasami Twoje ambicje trochę przeszkadzają, Wago, ale z pewnością tak nie będzie nie w 2023 roku! W tym roku pozostajesz w całkowitej harmonii z samym/samą sobą i doskonale wiesz, jak rozdysponować swoją uwagę i energię. Twój/Twoja partner/(-ka) (seksualny/(-a) nie ma Tobie absolutnie nic do zarzucenia. W końcu to Ty doskonale wiesz, jak go/ją rozpieszczać i lubisz poświęcać mu/jej czas. Na szczęście również w tym przypadku będziesz mógł/mogła spodziewać się sporego zwrotu przyjemności. Z doskonałym zachowaniem równowagi! Czasami jednak jesteś tak pochłonięty/(-a) osiąganiem swoich celów, że jakby zapominasz, aby cieszyć się swoimi sukcesami. A szkoda, bo idziesz jak burza! Więc upewnij się, że naciskasz na hamulce co jakiś czas, aby cieszyć się tym, co dzieje się tu i teraz. Wygospodarowanie trochę czasu dla siebie nie jest w tym kontekście żadnym luksusem. Naprawdę nie musisz być cały czas produktywny/(-a). I niezależnie od tego, czy jest to gotowanie wystawnego posiłku, zabawa ulubioną zabawką czy czytanie dobrej książki, to Ty najlepiej wiesz, co sprawia Ci przyjemność. Nie należy więc mieć poczucia winy, że właśnie w taki sposób wypełnisz swój czas wolny.

Życie seksualne: Twoje życie seksualne będzie w w tym roku w przeważającej mierze bardzo stabilne. Niewiele jest powodów do zmartwień i wszystko wydaje się przychodzić Ci z łatwością. W rezultacie masz tak swobodne i otwarte podejście, że jest to Twoja szansa na powitanie z radością nowych pozycji seksualnych, zabawek i nieszablonowych pomysłów.

Oto zabawki, które przyniosą Ci szczęście w 2023 roku

Horoskop seksualny – Skorpion (24 października – 22 listopada)

Scorpio

W nowy rok wejdziesz przepełniony entuzjazmem, energią i pasją. Zwłaszcza styczeń jest Twoim miesiącem, Skorpionie. Czujesz motywację, by realizować marzenia i naprawdę stawiać siebie na pierwszym miejscu. Czujesz się silny zarówno fizycznie jak i psychicznie i czujesz, że to będzie Twój rok. A wiesz Skorpionie… To może być prawda!

Życie seksualne: Samotny Skorpion w 2023 roku również nie będzie długo musiał czekać na miłość. Trzeba tylko podjąć działanie. Bierne czekanie nie jest odpowiednią drogą do osiągnięcia celu. Jeżeli postarasz się ze wszystkich sił, wyjdziesz z inicjatywą i włożysz trochę wysiłku w życie towarzyskie, to wszystko się dalej samo ułoży. Wystrzegaj się seksu bez zabezpieczenia, bo tam czyhają wirusy i infekcje. Skorpion będący związku również dojdzie do wniosku, że sprawy również układają się bardzo dobrze. Twoja nowa energia pobudzi Twój związek i życie seksualne.

Oto zabawki, które przyniosą Ci szczęście w 2023 roku

Horoskop seksualny – Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Sagittarius

Strzelcu, bądź w gotowości! Rok 2023 będzie poświęcony przede wszystkim związkom. I nie musi to oznaczać romantycznych związków. Gwiazdy radzą, abyś w tym roku skupił/-(a) się na związkach w swoim życiu i na relacji z samym/samą sobą. Wszak, jeżeli relacja z samym sobą jest absolutnie prawidłowa, to cała reszta potoczy się naturalnie. Rodzina, przyjaciele, praca… wszystko w końcu rzeczywiście znajdzie się na swoim miejscu. Ponadto będzie to rok, w którym wreszcie odważysz się zrobić krok, co do którego miałeś/miałaś wątpliwości od wielu miesięcy. Ten ruch prawdopodobnie będzie na poziomie osobistym i przyniesie wiele pozytywów. Aby dodatkowo poczuć się jeszcze lepiej, rozważ uzyskanie nowej fryzury lub wypróbowanie nowego stylu ubierania się, albo zmień coś w swoim domu.

Życie miłosne: W tym roku nie musisz już obawiać się miłości. Czy jest to lęk przed porzuceniem, lęk przed całkowitym oddaniem siebie, czy lęk przed zranieniem ludzi. Możesz to przezwyciężyć w tym roku. Jeśli uda Ci się pokonać strach, który masz w sobie, to zostaniesz odpowiednio wynagrodzony. Jeśli masz partnera lub partnerkę, to będziesz miał/(-a) z nią głębsze połączenie i doświadczysz najlepszego seksu, którego do tej pory jeszcze nie doświadczyłeś/(-aś)! Gwałtowne orgazmy z być może łzami rozkoszy!

Oto zabawki, które przyniosą Ci szczęście w 2023 roku

Horoskop seksualny – Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Capricorn

Koziorożcu, nie przestrasz się! Pierwszy okres tego nowego roku może zacząć się dla Ciebie nieco nieprzyjemnie. Szczególnie na poziomie osobistym, może pojawić się kilka rzeczy, które spędzą Ci sen z powiek. Ale pamiętaj, że wszystko zawsze dzieje się z jakiegoś powodu. Bądź więc świadomy/(-a) wszystkiego, co się dzieje i pamiętaj, że wyjdziesz z tego tylko silniejszy/(-a). To dobry okres, aby ponowie przemyśleć swoje priorytety. Drugi okres roku będzie bardzo udany dla osób spod znaku Koziorożca! Lekcje, których nauczyłeś się na początku tego roku, pomogą Ci teraz osiągnąć maksymalną produktywność i osiągnąć wiele sukcesów.

Życie miłosne: Przekonasz się, że jesteś nieco wybredny/(-a), jeżeli chodzi o miłość i potrzebujesz ludzi wokół siebie. W jednym miesiącu chciałbyś/chciałabyś być sam/(-a),żeby dobrze się czuć z własnymi myślami, a w następnym chciałbyś/chiałabyś być codziennie otoczony/(-a) przez partnera/partnerkę lub kochanka/kochankę. Pozwól, żeby to się stało przyjemne i słuchaj tego, na co masz ochotę. Jeżeli jesteś z właściwą osobą w odpowiednim czasie, może wydarzyć się coś magicznego!

Oto zabawki, które przyniosą Ci szczęście w 2023 roku

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?