Więc zawsze możesz cieszyć się swoimi niezbyt cichymi wibratorami w domu!

sexy woman

Szepczące i ciche zabawki często nie są tak ciche, jak się spodziewałaś. Co jeżeli masz ochotę na sesję solo z ulubionym wibratorem, ale Twoi rodzice są w domu, siostra jest w pokoju obok z przyjaciółką lub Twój chłopak krząta się po domu? W tym artykule przedstawiamy 5 wskazówek, które sprawią, że będziesz mogła bez obaw cieszyć się swoimi niezbyt cichymi zabawkami!

Ciiiii, to Twój wyjątkowy czas

Zabawki erotyczne nie są tylko dla singli i jeżeli jesteś w związku to nie znaczy, że nie potrzebujesz trochę zabawy solo od czasu do czasu. Ale jak to zrobić? Delektowanie się chwilą bez zakłóceń, gdy współlokatorzy przemykają się po domu? Chyba nie chcesz, żeby w chwili uniesienia ktoś wszedł do Twojej sypialni i zapytał, dlaczego wzięłaś elektryczną szczoteczkę do zębów, prawda?😉

#1 Łazienka

Nieważne jak głośno wibruje Twój wibrator, dźwięk płynącej wody i tak go zamaskuje. Oczywiście, myślisz o środowisku, więc nie rób z tego półgodzinnej sesji. Ale kiedy woda pod prysznicem jest włączona, możesz cieszyć się kilkoma minutami czasu dla siebie z wodoodporną zabawką. Czy Twoja zabawka nie jest wodoodporna? To żaden problem, ponieważ nie musisz stać pod prysznicem, a poza tym możesz znaleźć bardzo szeroki asortyment w naszym sklepie internetowym.

Wodoodporne zabawki💦

#2 Włącz ulubioną muzykę i daj się ponieść rozkoszy

Zamknij drzwi na klucz, włącz muzykę i do dzieła! Nie możesz zamknąć drzwi do swojej sypialni? W takiej sytuacji staje się to nieco trudniejsze. Poinformuj o tym swoich współlokatorów/partnera. Nie, nie mów, że masz zamiar się masturbować (lub dobrze.., jeżeli jesteście ze sobą otwarci to możesz), ale równie dobrze możesz na przykład użyć wymówki. Na przykład, jeżeli zamierzasz medytować lub uprawiać jogę i nie chcesz, aby Ci przeszkadzano!

#3 Szybki numerek

Czekanie na odpowiedni moment może być nawet bardzo seksowne. Napięcie narasta i jeżeli masz swoje wyczekane pięć minut, bo Twój ojciec kosi trawnik, Twój przyjaciel idzie na zakupy lub Twój współlokator wskakuje pod prysznic, musisz wykorzystać tę chwilę! Zauważysz, że presja czasu i napięcie sprawiają, że cała sytuacja jest jeszcze bardziej ekscytująca. Owszem, nie można się spieszyć, ale adrenalina to zastępuje.

vibrator

#4 Czas na nową zabawkę

Jeżeli powyższe wskazówki nie przemawiają do Ciebie, czas na poważniejsze rozwiązanie: przeprowadzkę. Tylko trochę to zbyt poważne i drogie? To w takiej sytuacji przejdź do tańszego i mniej ekstremalnego rozwiązania i zainwestuj w naprawdę cichą zabawkę. Wybierz bardzo cichy wibrator lub kup dildo, które nie wibruje i dlatego jest w 100% bezszelestne. Jedynym dźwiękiem, o który musisz się wtedy martwić, jest Twój jęk.

„Jedynym dźwiękiem, o który musisz się wtedy martwić, jest Twój jęk.”.

Wibrator Womanizer Premium Eco Air Pressure Stimulator jest bardzo cichy, ale ma też bardzo fajną funkcję! Jak tylko zdejmiesz zabawkę z ciała, natychmiast przestaje działać! Jeżeli więc ktoś niespodziewanie wejdzie to możesz położyć wibrator obok siebie, nie martwiąc się o przycisk włączania/wyłączania. Większość wibratorów musi być przyciśnięta przez trzy sekundy zanim się wyłączy… Cóż, trzy sekundy to bardzo dużo czasu, gdy nagle ktoś staje w drzwiach Twojego pokoju!

100% Bezszelestne zabawki erotyczne🔇

#5 Zawsze możesz użyć własnych dłoni

Ciężko jest Cię zadowolić i uważasz, że nie skorzystasz z powyższych wskazówek? Więc nie chcesz iść na kompromis w kwestii czasu i nie chcesz wydawać pieniędzy na nową zabawkę erotyczną? Wtedy jest tylko jedno rozwiązanie i jest nim użycie rąk! Zachowaj wibrator na te wyjątkowe chwile, kiedy jesteś sama i użyj swoich cichych dłoni, kiedy po prostu naprawdę chcesz osiągnąć orgazm bez niczyjej uwagi. Czy masturbacja przy użyciu dłoni nie jest czymś co przynosi Ci satysfakcję, bo uważasz ją za zbyt nudną? Na szczęście w naszym magazynie online znajdziesz wiele wskazówek, jak sprawić, by masturbacja była bardziej ekscytująca i przyjemna!

Jak sobie z tym radzisz? Potajemnie masturbujesz się ze współlokatorami będącymi obok?

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?