Wszystko, co chcesz wiedzieć o szklanych dildo

Glass dildos

Większość ludzi widziała w Internecie szklane dildo lub inną szklaną zabawkę. Często te zabawki erotyczne wyglądają pięknie, ale ze względu na pozornie delikatny materiał, wiele osób je ignoruje. I naprawdę nie wiedzą co tracą! Ponieważ szklane dilda mają tak wiele do zaoferowania!

Czy szklane dilda są naprawdę wykonane ze szkła?

Tak, to prawda! Teraz słyszę, jak myślisz: a co, jeżeli się zepsuje? Naprawdę nie potrzebuję szklanych odłamków w moim ciele. Nie martw się! Szklane zabawki erotyczne są wykonane ze szkła borokrzemowego. Przepraszam, co? Cóż, to dość skomplikowane określenie, ale borokrzemian to specjalny rodzaj szkła, które jest mocniejsze i lżejsze od zwykłego szkła. Jest bardzo trudne do złamania, nawet jeżeli upuści się je na podłogę.

Zabawki szklane są wykonane ze specjalnego rodzaju szkła, które jest mocniejsze i lżejsze od zwykłego szkła oraz bardzo trudne do stłuczenia.

Jeżeli, jedna zdarzy się tak, że zabawka ulegnie uszkodzeniu to w takiej sytuacji nigdy się nie roztrzaska. W takiej sytuacji szkło rozbija się na duże kawałki. Nie musisz się więc martwić, że szklana zabawka ulegnie uszkodzeniu pod wpływem najmniejszego uderzenia. Po prostu daj się ponieść przyjemności i nie martw się o to, co się stanie. szklane dildo. Ono jest Twoim przyjacielem, a nie wrogiem 😉

glazen dildo

Jakie są zalety szklanych dildo?

Mimo że są piękne, to szklane dilda mają raczej twardy i zimny wygląd. Niekoniecznie jest to najbardziej oczywisty wybór, w momencie gdy wybieramy nową zabawkę. Szklane dildo ma jednak wiele zalet w porównaniu z innymi materiałami, które być może nie od razu przyjdą Ci na myśl!

  • Precyzyjna stymulacja. Niewyginający się trzon ułatwia manewrowanie zabawką w celu stymulacji odpowiednich miejsc.
  • Higieniczne i trwałe. Szkło jest bardziej higieniczne niż np. silikon lub TPE, ponieważ nie przyciąga kurzu i jest bardzo łatwe w czyszczeniu. Jest nieporowate i dlatego może być stosowane w połączeniu z każdym rodzajem lubrykantu. Ponadto zabawki szklane w zasadzie nie zużywają się i dlatego służą znacznie dłużej. To dobre dla środowiska i Twojego portfela!
  • Stylowy i dyskretny. Szklane dilda i zatyczki analne wyglądają pięknie i często są ozdobione kolorowymi wzorami. Szkoda, aby chować je w swojej szafce nocnej! Umieść je w ładnym miejscu, na przykład na szafce lub w gablocie. Chcesz się założyć, że nikt nie zauważy, że to tak naprawdę zabawka erotyczna?
  • Zabawa Temperaturą. Prawdopodobnie największą zaletą zabawek wykonanych ze szkła jest to, że są one idealne do zabawy pod Zabawy z Temperaturą. Zapewniają ekscytujące doznania i wyjątkową stymulację.

Jak działa funkcja Zabawy z Temperaturą?

Zabawa z Temperaturą oznacza zabawę z doznaniami zimna i ciepła. Szklane zabawki erotyczne można podgrzać lub schłodzić, wkładając je na kilka minut do ciepłej lub zimnej wody (uwaga: nigdy nie wkładaj zabawek seksualnych do kuchenki mikrofalowej ani piekarnika!). Można też na krótką chwilę włożyć je do lodówki, ale należy uważać na zamrażarki. Nie chcesz przecież odmrozić sobie części intymnych. Ojjj.

Gdy zimne lub ciepłe szkło z którego wykonana jest zabawka erotyczne styka się z ciałem, skóra zostaje niejako „obudzona”. Oznacza to, że neuroreceptory w skórze stają się bardzo wrażliwe. Dzięki temu każdy dotyk jest jeszcze głębszym doznaniem.

Jakie są rodzaje szklanych zabawek?

Dilda

Podobnie jak zwykłe dilda, szklane dilda występują w wielu różnych kształtach i rozmiarach. Każda szklana zabawka ma oczywiście niepowtarzalny wygląd. Ale w tej kolekcji znajdziesz również wszystkie zwykłe, różne rodzaje dildo, takie jak dildo XL, dildo do punktu G, dildo analne, podwójne dildo, a nawet dildo z biczem.

Zatyczki analne

Znajduje się tam również duża kolekcja zatyczek analnych. Oczywiście są one dostępne w różnych rozmiarach i w różnych wzorach. W kategorii szklanych zatyczek analnych można znaleźć nawet specjalne zabawki, takie jak zestawy zatyczek analnych, wibrujące zatyczki analne, świecące w ciemności zatyczki analne oraz zatyczki analne z ogonem!

Najbardziej znane marki

Trzy najbardziej znane marki specjalizujące się w szklanych zabawkach erotycznych to Gildo, Prisms Erotic Glass i Icicles. Gildoto marka należąca do EasyToys, która oferuje szeroki wybór dildo i zatyczek analnych o unikalnych i wyjątkowo kolorowych wzorach. Prisms Erotic Glass koncentruje się na zabawkach szklanych do specyficznej stymulacji, takich jak stymulacja punktu G i punktu P oraz różne rodzaje analnych. Szklane zabawki marki Icicles mają specjalne funkcje i piękne, głębokie kolory.

Czy próbowałaś/-eś kiedyś szklanego dildo? Jeżeli tak, to co o tym sądzisz?

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Tagi

Chcesz nas obserwować?