11 największych błędów popełnianych podczas seksu pod prysznicem

shower sex

Jednym z najlepszych elementów w życiu seksualnym jest wypróbowywanie nowych rzeczy razem. Niektóre rzeczy się sprawdzają, inne należą do kategorii „raz, i nigdy więcej”. Seks pod prysznicem plasuje się dokładnie pośrodku obu kategorii i może okazać się tak samo klapą, jak i sukcesem. Z tego powodu zebraliśmy 11 wskazówek, które każdy powinien znać przed wejściem pod prysznic ze swoim partnerem /swoją parterką. 

1. Pamiętaj, że nie będzie to wyglądało tak seksownie

Ciała wyglądają dziwnie, zwłaszcza gdy są upchnięte w małej klatce z gorącą wodą. Jeżeli wychodzisz z założenia, że będzie to wyglądało tak seksownie jak w serialu na HBO lub w tym filmie z dużą ilością unoszącej się pary pod prysznicem, to się mylisz. Chyba, że było w nim dwoje ludzi, którzy ciągle uderzali się głowami lub wbijali się w zasłonę prysznica 😉

2. Twój prysznic jest prawdopodobnie stworzony dla jednej osoby

Nieunikniona jest sytuacja, w której ktoś z Was nie będzie stał pod ciepłą i przyjemną wodą, gdy jesteście razem pod prysznicem. Spróbuj pozostać w dobrym nastroju, gdy drżysz z zimna.

3. Nie musisz używać lubrykantu, prawda?

Dlaczego miałbyś/miałabyś używać lubrykantu, skoro i tak on spłukuje się pod prysznicem? To prawda, ale szybko okazuje się, że woda wcale nie działa jak lubrykant. Naturalne nawilżenie pochwy jest wypłukiwane przez wodę, co powoduje ból pochwy, gdy Twój partner jest z tyłu Ciebie. Dlatego następnym razem spróbuj zabrać ze sobą butelkę lubrykantu na bazie silikonu. Ma długotrwały efekt i nie daje się zmyć tak łatwo, jak lubrykant na bazie wody.

„Naturalne nawilżenie pochwy jest zmywane przez wodę. Więc następnym razem spróbuj zabrać ze sobą butelkę lubrykantu na bazie silikonu”.


4. Twoje usta są pełne wody

Jeżeli Wy, kobiety, znalazłyście sposób na to, by nie skończyć z ustami pełnymi wody podczas seksu oralnego pod prysznicem, to chcielibyśmy dowiedzieć się, jak to robicie! Nie każdy lubi odgłosy mlaskania podczas seksu oralnego.

5. Czuję się brudny/-a pod prysznicem

Prysznic jest zwykle miejscem, gdzie stoisz sam/-a, aby wyszorować i spłukać brud ze swojego ciała. To wcale nie jest romantyczne miejsce. Są tam gąbki które powinny być wyrzucone lata temu, pleśniowe plamy na suficie i resztki szamponu, które dekorują łazienkowe płytki. Wszystkie te rzeczy mogą w łatwy sposób wyprowadzić Cię z równowagi.

sex onder de douche

6. Musisz się obawiać o swoje życie

Jest tylko kilka pozycji, które sprawdzają się pod prysznicem; podczas gdy pozostałe naprawdę zagrażają życiu! Czujemy zaskoczenie, że do tej pory nie wyprodukowano jeszcze kasków ochronnych, zwłaszcza pod prysznic. Upewnij się, że masz odpowiednią matę antypoślizgową utrzymującą przyczepność od podłoża, ponieważ niefortunny upadek może spowodować ciężkie obrażenia.

Wskazówka! Używanie maty antypoślizgowej pod prysznicem zapobiega nieprzyjemnym urazom i poślizgnięciom.

7. Pamiętaj, że również pod prysznicem możesz się pocić

Jeżeli myślałeś/-aś, że pod prysznicem oszczędzisz sobie widoku spoconego ciała, to jesteś w błędzie. Uprawianie seksu pod prysznicem jest dość uciążliwe, a cała ta para w tej i tak już za małej kabinie zdecydowanie w tym nie pomaga.

8. Nie możesz robić tego źle

Jeżeli nie lubisz seksu pod prysznicem, to nie znaczy, że nie robisz tego dobrze. Możliwe, że to po prostu nie jest Twoim ulubionym miejscem. Niektórzy chcieliby uprawiać seks pod prysznicem przez cały czas, podczas gdy inni rezygnują po jednym lub dwóch razach. Nie podoba Ci się? Pamiętaj, że nie wszystko musi się podobać wszystkim.

9. Od razu musisz wziąć prysznic

Prawdopodobnie ledwo zdążysz namydlić się lub umyć swoje włosy, a resztę i tak dokończycie w sypialni. I tak, zgadza się jesteś gotowy/-a na kolejny prysznic. Zbyt częste uprawianie seksu pod prysznicem może prowadzić do wysokich rachunków za wodę.

10. Seks pod prysznicem jest świetny jako forma gry wstępnej

To chyba najlepszy sposób na to, by seks pod prysznicem okazał się sukcesem. Użyj go jako miejsca do gry wstępnej i zakończ w sypialni. Dobrze jest przeciwdziałać wysokim rachunkom za wodę 😉

11. Zostawiasz otwarte drzwi

Może się zdarzyć, że zostawisz otwarte drzwi w chwili uniesienia. Niezręczna może okazać się sytuacja, gdy nagle wchodzi Twój współlokator, dziecko lub matka. Oczywiście nie chcesz mieć traumy po seksie pod prysznicem 😉

Który błąd jest Ci znany? A może zaliczyłeś/-aś inną wpadkę związaną z seksem pod prysznicem, którą chciałbyś/chciałabyś się z nami podzielić? Opowiedz nam o tym w komentarzu poniżej!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?