7 wskazówek na temat seksu pod prysznicem

shower sex

Prysznic to idealne miejsce na intymność. Oboje jesteście nadzy, stoicie blisko siebie, a ciepła woda spływa po Waszych lśniących ciałach. Seks pod prysznicem może być orzeźwiającą odmianą od Waszego standardowego miejsca do miłosnych wzniesień!

Wskazówki na temat seksu pod prysznicem

Chociaż w filmach zawsze jest on gorący, w rzeczywistości seks pod prysznicem może być dość ciężką pracą. Wypadek może zdarzyć się w każdej chwili, a przestrzeń, w której można się poruszać, może być czasem niewystarczająca. Ważne jest, aby wiedzieć, co zrobić, aby seks pod prysznicem był tak przyjemny i płynny, jak to tylko możliwe. Chętnie udzielimy Ci 7 przydatnych wskazówek i porad dotyczących: bezpiecznego i gorącego seksu pod prysznicem, którego nigdy nie będziesz mieć dość!

1. Spraw, aby prysznic był intymnym miejscem

Aby wprawić się w dobry nastrój, warto jest stworzyć przyjemną atmosferę w łazience. W sypialni może być dość ciemno, ale w łazience nie sprawdza się to aż tak dobrze. Światło w Twojej łazience jest zbyt jasne i czy wytrąca Cię z nastroju? Użyj wtedy świecy zapachowej, umieść kilka podgrzewaczy woskowych lub przykryj lampę odrobiną bibuły. W ten sposób będziesz dalej widzieć, co się dzieje i zapobiegasz nieprzyjemnemu poślizgowi.

Wskazówka! Światło w Twojej łazience jest zbyt jasne? Użyj świecy zapachowej lub umieść kilka podgrzewaczy woskowych.

Możesz też włączyć nastrojową muzykę, ozdobić łazienkę płatkami róż lub zapalić kadzidełko. Założymy się, że Twoja partnerka/Twój partner od razu zgadnie, jakie masz plany. Istnieje duża szansa, że Twoje wysiłki pod prysznicem zostaną dodatkowo nagrodzone!

Pamiętaj też, żeby wcześniej posprzątać!

Czysta łazienka to oczywiście również element odpowiedniej atmosfery. Upewnij się, że kabina prysznicowa jest czysta i zabierz z niej niepotrzebne przedmioty. Zwolniona w ten sposób dodatkowa przestrzeń jest również miłym bonusem. Śmierdzący lub pełen włosów odpływ prysznicowy naprawdę nie jest ekscytujący, nie mówiąc już o brudnym (zapleśniałym) miejscu na ścianie!

shower sex

2. Gra wstępna pod prysznicem

Panie przodem

W prawie wszystkich przypadkach dobra gra wstępna prowadzi do lepszego seksu. Prysznic daje Ci wiele nowych możliwości, aby razem wprawić się w nastrój na gorące uniesienia. Na przykład podrażnij się z partnerem, najpierw sama biorąc prysznic, każąc mu trochę dłużej poczekać. Rozbieranie się i oglądanie Cię nago już będzie dla niego bardzo ekscytujące. Zwłaszcza, jeśli dzięki nastrojowemu oświetleniu łazienka stała się nieco bardziej intymna.

„Rozbieranie się i oglądanie Cię nago pod prysznicem lub nie, już jest dla niego bardzo ekscytujące”.

Pozwól mu się nieco oddalić i zacznij mydlić swoje ciało. Kiedy nie będzie już się mógł powstrzymać, pozwól mu dołączyć. Poświęćcie trochę czasu, aby się nawzajem namydlić i przesuwajcie palcami po swoich wrażliwych miejscach. Odkrywajcie i podziwiajcie nawzajem swoje ciała w nowy i ekscytujący sposób. Po takim namydleniu na pewno będziecie chcieli więcej!

Zabawy ze słuchawką prysznicową

Masz zdejmowaną słuchawkę prysznicową? Pozwól partnerce ustawić strumień i temperaturę i będziesz mieć fajną zabawkę, aby ją dodatkowo pobudzać. Możesz też jednocześnie ją mydlić, pieścić i masować. Na przykład stań tuż za nią i zacznij powoli całować ją w szyję. W razie potrzeby przejmij od niej słuchawkę prysznica, aby miała wolne ręce do zabawy z Tobą.

„Pozwól partnerce ustawić strumień i temperaturę i będziesz mieć fajną zabawkę, aby ją dodatkowo pobudzać”.

3. Seks oralny pod prysznicem

Zanim przejdziecie do sedna, miło jest też zaspokoić się nawzajem oralnie pod prysznicem. Oboje jesteście czyści, a płynąca woda zapewnia płynniejsze ruchy. Przesuń głowicę prysznica lekko w kierunku ściany, aby druga osoba mogła wygodnie usiąść na kolanach, nie zalewając sobie cały czas oczu wodą.

Jeśli masz wyższy brzeg pod prysznicem, może być wygodne dla kobiet, aby oprzeć na nim jedną stopę. W ten sposób mężczyzna może lepiej dotrzeć do Twoich miejsc. Możecie też skorzystać ze stołka lub podnóżka.

4. Odpowiednie pozycje pod prysznicem

Prysznic jest mniej wygodny i mniej przytulny niż na przykład łóżko. Zmiana pozycji pod prysznicem nie zawsze jest łatwa. Dlatego najlepiej utrzymuj romantyczny nastrój i unikaj dyskomfortu, trzymając się jednej lub dwóch pozycji. Ponadto nie wszystkie nadają się do bezpiecznego ćwiczenia pod prysznicem. Ponieważ nie zawsze mamy do czynienia z równymi wysokościami i często jest ślisko pod stopami, zalecamy ostrożne postępowanie.

Stojący piesek

Pozycja pionowa wyglądająca jak piesek. Nie wykonujesz jej na rękach i kolanach, ale po prostu stojąc. To bez wątpienia jedna z najbardziej odpowiednich pozycji do seksu pod prysznicem. Kobieta lekko zgina kolana i trzyma je blisko siebie, aby zachować równowagę. Mężczyzna może również trzymać jej biodra dla jeszcze większej stabilności.

staande doggy

Stojąca świeca

Czy oboje macie mniej więcej tyle samo wzrostu? Jeśli tak, to bez zbytniej akrobacji możecie na stojąco uprawiać miłość. Pozwól jej oprzeć się plecami o ścianę prysznica. Z niewielką pomocą uważnie podnieś jedną z jej nóg. W ten sposób możecie utrzymywać kontakt wzrokowy, kiedy będziecie sobą zajęci. Ważne jest też tutaj zaufanie, ponieważ to Ty ją trzymasz na górze.

staande kaars

5. Weź ze sobą zabawkę erotyczną

Jeśli chcesz, aby w łazience było wyjątkowo, możesz też poszukać różnych zabawek erotycznych, które możesz zabrać ze sobą pod prysznic. Umyj swoją partnerkę/swojego partnera wibrującą gąbką lub zakuj ją/go wodoodpornymi kajdankami i odgrywajcie role pod prysznicem. Oczywiście zawsze możesz skorzystać też z wodoodpornego wibratora.

6. Lubrykant do seksu pod prysznicem

Można by pomyśleć, że woda sprawi, że partnerka będzie całkiem mokra tam na dole. Jednak jest odwrotnie. Naturalna wilgotność pochwy zostaje w większości przypadków zmyta przez wodę. Jeśli czujecie, że jest dość „szorstko”, warto użyć trochę lubrykantu na bazie silikonu. Nie da się go zmyć wodą i ma długotrwały efekt, dzięki czemu możesz cieszyć się nim przez całą sesję.

Wskazówka! Uważaj, aby nie rozlać lubrykantu na podłogę. Brodzik z kilkoma kroplami produktu szybko zamieni się w ślizgawkę.

7. Poręczne akcesoria łazienkowe

Jeśli chcesz zacząć działać trochę bardziej zdecydowanie, zalecamy poszukać antypoślizgową matę do brodzika. Dzięki niej zawsze będziesz pewnie stać i niewiele rzeczy może pójść nie tak podczas seksu pod prysznicem. Dzięki podnóżkowi pewne pozycje stają się łatwiejsze do wykonania, a jeśli jesteście różnego wzrostu pomoże on w różnych pozycjach. A dla jeszcze większej wygody dobrze jest też ułożyć na podłodze brodzika podwójnie złożone myjki, aby zabezpieczyć kolana lub inne części ciała.

Wskazówka! Dzięki antypoślizgowej macie zawsze będziesz pewnie stać i niewiele rzeczy może pójść nie tak podczas seksu pod prysznicem.

Masz jeszcze jakieś inne dobre wskazówki dotyczące seksu pod prysznicem? Daj nam znać w komentarzu poniżej!!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?