Najlepsze perwersyjne zabawki erotyczne do zabawy w Medical Play

Medical Play

Halloween zbliża się wielkimi krokami! Czy odczuwasz już dreszcze? Nie ma lepszego pretekstu, aby rozgrzać się nawzajem za pomocą perwersyjnej gry ról. Użyj tych prowokacyjnych zabawek i wciel się w rolę seksownego lekarza. To gwarantowane, że Twój partner lub partnerka/pacjent lub pacjentka z podnieceniem powie „oooch” 😉

Czym jest Medical Play?

Medical Play to gra fabularna BDSM, w której rozgrywa się scenariusz lekarz-pacjent. Często idzie to w parze z perwersyjnymi zabawkami erotycznymi, które swoim wyglądem przypominają instrumenty medyczne! W grze medycznej, sub jest często przywiązany/-a do łóżka lub „kozetki”, aby Dom mógł/mogła zrobić niegrzeczne rzeczy w stosunku do niego/niej.

„Ochh doktorze, co Pan teraz robi?”

Z odpowiednimi elementami, Twoje odgrywanie ról może wyglądać niemal, że jak prawdziwe. Dlatego uprzednie określenie wzajemnych życzeń i granic jest oczywiście również bardzo ważne. Nigdy nie przekraczaj granic własnych lub partnera i zawsze uzgadniajcie ze sobą słowo stop i/lub sygnał! Należy również pamiętać, że te „medyczne” zabawki nie są przeznaczone ani nie nadają się do celów medycznych.

Medyczne zabawki erotyczne dla perwersyjnego odgrywania ról

Wziernik do użytku analnego/pochwowego

Wzierniki może być użyty do rozszerzenia odbytu lub pochwy w celu bliższego przyjrzenia się. Z reguły są one w pełni regulowane, dzięki czemu można decydować o stopniu otwarcia wziernika. To takie wygodne!

Rozszerzacz warg sromowych

Być może równie ekscytujący może okazać się Rozszerzacz do warg sromowych marki Master Series – to zdecydowanie jedna z najbardziej popularnych zabawek o podłożu perwersyjnym. Są to (regulowane) klamry służące do rozchylania warg sromowych, z paskami, które zapinane są wokół ud partnerki.


Kostiumy pielęgniarek

Żadna gra fabularna nie jest kompletna bez seksownego kostiumu! Jeśli chciałabyś odegrać rolę niegrzecznej pielęgniarki to mamy dla Ciebie idealny strój. Jeden kostium to zestaw składający się z fartucha wraz czepkiem, a drugi to koszula imitującą strój pielęgniarki i pasujące stringi.

Pinwheel

Pinwheel czyli tzw. wiatraczek pierwotnie naprawdę pochodzi ze świata medycyny. Rolowanie kółeczka po skórze stymuluje nerwy. Jeśli jesteście już doświadczonymi miłośnikami BDSM, to tej zabawki również zdecydowanie nie powinno zabraknąć w Waszym arsenale!

Prysznic analny/waginalny

Dobra higiena jest ważna przy intymnych wizytach u lekarza. Możesz w tym celu użyć analnego lub waginalnego prysznica przed wizytą, ale lekarz lub pielęgniarka również wie jak go używać! Jeśli zdecydujesz się na użycie prysznica intymnego zarówno waginalnie, jak i analnie, upewnij się, że dobrze go umyjesz.

Zestawy dylatorów i zatyczek do penisa z otworem

Dylatator to wydłużony trzpień wykonany ze stali chirurgicznej, który wprowadza się do cewki moczowej, natomiast zatyczka do penisa służy głównie do dodatkowej stymulacji. Główna różnica polega na tym, że rozszerzacz jest dłuższy i stymuluje cewkę moczową, a zatyczka do penisa sprawia, że penis jest bardziej wrażliwy, a erekcja trwa dłużej.


Rozwieracze do ust

Oczywiście, specjalnie dla entuzjastów stomatologii, mamy również sposób na sprawdzenie jamy ustnej partnera lub partnerki. W końcu prawidłowa higiena jamy ustnej jest bardzo ważna! Z rozwieraczem ust niemożliwe staje się zamknięcie ust. Proste, ale skuteczne!

Stalowy Stymulator Prostaty i Punktu G

Stymulator Prostaty i Punktu G jest metalowy i stymuluje punkt G oraz prostatę, aby zbadać WSZYSTKIE Twoje wrażliwe miejsca. Można używać obu końcówek. Jest odpowiedni do stosowania ze wszystkimi rodzajami lubrykantów, a także można go szybko i w dokładny sposób wyczyścić. Niezbędny do bardzo intymnej czynności medycznej 😉

Jakie jest Twoje doświadczenie z Medical Play? Podziel się nim w komentarzach!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?