Pisanie własnych opowiadań erotycznych? Wyjaśnimy jak to się robi!

erotic story

Czy lubisz czytać opowiadania erotyczne i uważasz, że Ty również potrafisz je pisać? A może Twoi znajomi czekają na każde wypowiedziane przez Ciebie słowo, gdy opowiadasz im o swoim dzikim życiu seksualnym? Może więc pisanie opowiadań erotycznych jest właśnie odpowiednie dla Ciebie! Pisząc ciekawe opowiadanie, jeszcze lepiej odkryjesz, co lubisz, jednocześnie dowiesz się czy innym spodobają się Twoje historie, a Ty będziesz robić coś kreatywnego. W tym artykule wyjaśniamy, jak można pisać własne opowiadania erotyczne.

Pisanie opowiadań erotycznych

Pisząc opowiadanie erotyczne, możesz przeżyć ekscytującą chwilę tylko w swoim towarzystwie. Jesteś tylko Ty i Twoja wyobraźnia, a w Twojej opowieści wszystko przebiega dokładnie tak, jak chcesz. Ty jesteś szefem. I to oczywiście jest bardzo seksowne. Może są rzeczy, o których fantazjujesz, ale nigdy nie odważyłbyś się ich zrobić w prawdziwym życiu. Zapisując je, można je jeszcze w pewnym sensie ponownie przeżyć! Rozumiemy, że nie masz pojęcia, jak zacząć, dlatego stworzyliśmy dla Ciebie plan, który opisuje to krok po kroku.

„Może są rzeczy, o których fantazjujesz, ale nigdy nie odważyłbyś/odważyłabyś się zrobić tego w prawdziwym życiu.”

✏️ Krok #1 Pokaż, nie mów

Jedna z pierwszych zasad, których uczy się każdy dziennikarz czy pisarz, brzmi: pokazuj, nie opowiadaj. Nie opowiadaj więc o tym, co się dzieje, ale to pokaż… Pokazywanie? W tekście? Ale w jaki sposób? Jest to bardzo proste, wystarczy spojrzeć na poniższy przykład!

W ten sposób…

  • Opowiedz: Marianna jest napalona, gorąca i pragnie seksu. Siada na Adama i uprawiają seks.
  • Pokaż: Marianna czuje przyspieszone bicie serca, a jej uszy i policzki stają się gorące. Małe kropelki potu lśnią na jej piersiach, a grzywka lekko przylega do jej wilgotnego czoła. Głęboko wzdycha. Obejmuje Adama nogami i widzi, jak jej paznokcie wbijają się w skórę jego klatki piersiowej, gdy go chwyta. Powoli opuszcza się na niego. Jęczy głęboko, gdy czuje go w sobie.

Pierwsza wersja jest krótka i bezpośrednia. Nie jest to jednak zbyt ekscytujące, a już na pewno nie pobudza wyobraźni, prawda? Z kolei druga wersja naprawdę wciąga w scenariusz! Opisując jak najwięcej, pisarz sprawia, że czytelnik czuje się tak, jakby naprawdę tam był.  Jest to o wiele łatwiejsze niż myślisz! Wyobraź sobie, że oglądasz film i opisujesz dokładnie to, co widzisz, bez dosłownego nazywania tego, co robią postacie w filmie.

✏️Krok #2 Zaskakująca sekwencja

Nie trzeba zaczynać od początku. Historię erotyczną najlepiej rozpocząć w najważniejszym momencie! Zacznij na przykład od tego, że leżą razem nago w łóżku. Później, w retrospekcji, opowiadasz, jak się tu znaleźli. W ten sposób stworzysz ekscytujący początek, który przyciągnie czytelnika.

erotisch verhaal schrij ven

✏️Krok #3 Pierwsze wrażenie

Podobnie jak w przypadku poznawania nowych ludzi, pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Jest to w pewnym sensie związane z powyższym punktem. Rozpocznij swoją opowieść od dobrego początku. Owszem, warto poznać bohatera i podać kilka informacji na jego temat, ale proszę, nie rób tego w pierwszym akapicie! Pierwszy akapit (lub wstęp) powinien od razu zainteresować czytelnika. Musi się wydarzyć coś ekscytującego, musi pojawić się pytanie lub sprawić, że czytelnik będzie chciał czytać dalej. Czy Twój wstęp nie przyciąga czytelnika? W takiej sytuacji szanse na to, że będzie on czytał dalej, są bardzo małe.

„Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne!”

✏️Krok #4 Piękny środek

Nazwa mówi sama za siebie; opowiadanie erotyczne musi być oczywiście erotyczne, ale sam/-a decydujesz, jak chcesz to zrobić. Jeżeli nie jesteś aż tak wyuzdany/-a, możesz użyć synonimów, które są nieco mniej bezpośrednie. Czy jesteś bezpośredni/-a i wulgarny/-a? Wtedy możesz użyć bardziej bezpośrednich słów. Wszystko zależy od Ciebie! Czy jesteś bardziej osobą, która mówi: „on zepsuł mój najwrażliwszy punkt swoją erekcją”, czy też „twardym kutasem walnął mnie w łechtaczkę”, co przyprawia Cię o szybsze bicie serca? Tak, cóż… mamy swoje preferencje, ale to Twoja interpretacja.

Tak czy inaczej… dobór słów ma ogromne znaczenie dla atmosfery opowiadania, dlatego należy to dobrze przemyśleć. Czy chcesz napisać romantyczną historię o zakochanej parze uprawiającej czuły seks? W takiej sytuacji lepiej jest ominąć ostre słowa. „Głaskał ją czule i szeptał do ucha słowa „kocham cię”, kiedy wpychał w nią swojego kutasa i pieprzył ją godzinami” – to trochę szalone. W takim razie to brzmi lepiej: „Głaskał ją czule i szeptał do ucha „kocham cię”, kiedy wchodził w nią. Kochali się tak, jak nigdy wcześniej.”

✏️Krok #5 Przewidujemy, że nie należy być przewidywalnym

Nikt nie lubi przewidywalności. Przewidywalne filmy są głupie, przewidywalny seks w prawdziwym życiu jest nudny. W opowiadaniu wszystko jest możliwe, więc wyrzuć to z siebie! Bądź kreatywny/-a i zaskakujący/-a. Pamiętaj, że seks w prawdziwym życiu też nie zawsze jest łatwy i bezproblemowy. W Twojej historii wszystko może pójść nie tak, aby czytelnik mógł łatwiej utożsamić się z bohaterami i aby Twoja historia była jak najmniej przewidywalna.

✏️Krok #6 Nie zapomnij o przyjemnościach

Czy piszesz tę historię dla swojego/swojej partnera/partnerki? Na bloga czy dla siebie? W każdym razie najważniejsze jest to, abyś czerpał/-a z tego przyjemność. Rób, to na co masz ochotę. Jeżeli Twoja własna historia nie sprawia, że czujesz się rozpalony/-a, to znaczy, że coś poszło nie tak. Być może nie wszystko uda się od razu i będziesz potrzebował/-a kilku prób, ale w końcu pisanie opowiadań erotycznych stanie się świetnym dodatkiem do Twojego życia seksualnego!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

2 komentarze

Xvalsimus
5 lipca, 2023 6:25 am

Dzień dobry,
czy istnieje możliwość nawiązania współpracy? Chętnie podejmę się odpłatnego pisania opowiadań dla dorosłych

Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ELANOR
10 października, 2023 9:39 am

Dzień dobry. Czy wciąż jest możliwość przesłania do Państwa opowiadania erotycznego, które po pozytywnej weryfikacji, zostanie opublikowane?
Bardzo proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam.

Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?