Stymulacja sutków na różne sposoby

nipple stimulation

Seks wykracza daleko poza stymulację pochwy, łechtaczki, penisa czy odbytu. Lista stref erogennych jest długa. Oznacza to, że istnieje o wiele więcej różnych sposobów stymulacji! U wielu osób, zwłaszcza u kobiet, niezwykle wrażliwe są sutki. To dobry powód, aby nie pomijać ich podczas gry wstępnej lub seksu. Tutaj przeczytasz wszystko o stymulacji sutków.

Sutki jako strefa erogenna i orgazm sutkowy

W okresie dojrzewania piersi i sutki u kobiet rozwijają się, częściowo pod wpływem żeńskich hormonów. W związku z tym piersi i sutki są u nich bardziej wrażliwe niż u mężczyzn. Niektóre kobiety odczuwają nawet podniecenie, gdy dotyka się ich sutków. Nic więc dziwnego, że często nazywane są ulubioną strefą erogenną.

Fakt: Badania pokazują, że stymulacja sutków aktywuje te same obszary w mózgu, co stymulacja łechtaczki.

Ponieważ stymulacja sutków i stymulacja łechtaczki „nakładają się” neurologicznie, możliwe jest, że kobiety mogą osiągnąć orgazm od samej stymulacji sutków. Nazywa się to również orgazmem sutkowym.

Stymulacja sutków: jak to robić

Istnieje kilka sposobów pieszczenia sutków. Oczywiście można je dotykać palcami, ustami lub językiem. Za ich pomocą można je ściskać lub ssać. Ale oprócz tych naturalnych sposobów istnieją też pomoce do dodatkowej stymulacji sutków.

Wibrator do sutków lub stymulator sutków

 • Wibrator przeznaczony specjalnie do stymulacji sutków
 • Specjalny design
 • Nadaje się również do stymulacji łechtaczki

tepel vibrator

Na rynku dostępne są specjalne zabawki wibrujące, które stymulują sutki. Wibrator do sutków lub stymulator sutków zaprojektowano w taki sposób, aby dokładnie zakryć cały sutek. Wibracje zabawki zapewniają wyjątkowe doznania. Chociaż wibrator sutkowy ma na celu stymulowanie właśnie tej części, świetnie nadaje się również do stymulacji łechtaczki.

Czy wiesz, że… sutki możesz wspaniale stymulować dowolnym stymulatorem łechtaczki lub mini wibratorem?

Zaciski na sutki

 • Ograniczają przepływ krwi do brodawki sutkowej
 • Popularne w świecie BDSM ze względu na możliwy bodziec bólowy
 • Dostępne są różne rodzaje, w tym modele regulowane i wibrujące

tepelklemmen

Zaciski na sutki są specjalnie przeznaczone do ich pobudzania. Zacisk zapewnia stymulację zakończeń nerwowych w sutkach i ograniczanie dopływu krwi do nich. W rezultacie stają się ono wyjątkowo wrażliwe.

Ponieważ zaciski na sutki dostarczają bodźców bólowych są one bardzo popularne wśród miłośników BDSM. Jednak zależy to od tego, jak używasz zacisków. Niektóre modele są łatwe do regulacji, dzięki czemu możesz samodzielnie określić nacisk na brodawkę (a tym samym również bodziec bólowy). Dlatego zaciski te są również odpowiednie dla osób, które nie są miłośnikami BDSM.

Przyssawki do sutków

 • Wytwarzają próżnię
 • Zwiększają ukrwienie
 • Idealne do użycia przed dalszą stymulacją sutków

tepelzuigers

Dzięki przyssawkom do sutków możesz bardzo precyzyjnie „napompować” sutek i sprawić, że stanie się twardy. Wytwarza się w niej podciśnienie, które zasysa sutek. Pozwala to na przepływ większej ilości krwi do brodawki. Zwiększone ukrwienie sprawia, że jest ona bardziej wrażliwa. Stymulacja sutków staje się wtedy wyjątkowo ekscytująca. Dlatego przed przejściem do rzeczywistej stymulacji sutków warto skorzystać najpierw z przyssawek do sutków.

Czy wiesz, że… regularne używanie przyssawek do sutków może spowodować, że będą one trwale jędrniejsze?

Inne sposoby na stymulację sutków

 • Sutki możesz także delikatnie głaskać za pomocą łaskotki. Takie lekkie uczucie łaskotania może wystarczyć do zadowolenia.
 • Dobrze znanym sposobem na zabawę sutkami jest użycie kostki lodu. Zabawa z gorącem i zimnem (gra temperaturą) dostarcza wyjątkowych wrażeń.

Masz już doświadczenie w stymulacji sutków?

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?