Świętujmy SOLO PLAY! Wyzwanie masturbacyjne dla kobiet 👩

masturbation-challenge-women

Maj jest tuż-tuż, a to oznacza, że nadchodzi miesiąc masturbacji! Masturbacja to zawsze świetna zabawa, ale dzięki zadaniom w tym wyzwaniu masturbacyjnym stanie się jeszcze bardziej ekscytująca! Za każde zadanie możesz zdobyć 1 punkt. Możesz zdobyć też punkty bonusowe! Jesteśmy ciekawi, ile punktów zdobędziesz na koniec miesiąca.


Uwaga! Niektóre wyzwania wymagają skorzystania z zabawek erotycznych. Zanim zaczniesz, uważnie zapoznaj się z harmonogramem!

Dzień 1 – Użyj lustra podczas masturbacji

Czas się do siebie zbliżyć. Najlepszym sposobem na pokochanie swojego ciała i sromu jest przyjrzenie się im bliżej. I oczywiście, oglądanie siebie podczas masturbacji jest po prostu bardzo seksowne! Chwyć lustro w dłoń lub usiądź przed dużym lustrem i działaj, aż osiągniesz szczyt, cały czas na siebie patrząc.

Zdobywasz 1 punkt.

„Najlepszym sposobem na pokochanie swojego ciała i sromu jest przyjrzenie się im bliżej”.

Dzień 2 – Użyj lubrykantu

Niektóre kobiety zawsze używają lubrykantu podczas masturbacji, dlaczego więc nie spróbować takiego, który zapewni specjalne doznania? Możesz wybrać lubrykant chłodzący, rozgrzewający lub powodujący uczucie mrowienia. Zazwyczaj nie stosujesz takich preparatów? Spróbuj! Nie masz nic pod ręką? Zamów lubrykant w naszym sklepie internetowym lub chwyć słoik z olejem kokosowym.

Zdobywasz 1 punkt.

Dzień 3 – Przygotuj odpowiedni nastrój

Przygotuj podniecającą scenerię. Dla każdej z nas oznacza to coś innego! Co Cię kręci? Świece, kadzidełka i relaksująca muzyka, a może oglądanie czegoś perwersyjnego podczas nagrywania własnej zabawy? Przygotuj odpowiedni nastrój, który doprowadzi Cię na szczyt.

Zdobywasz 1 punkt.

Dzień 4 – Trzykrotnie opóźnij swój orgazm

Możesz masturbować się tak długo, jak tylko chcesz. Opóźnij jednak swój orgazm co najmniej trzykrotnie. Nie skupiaj się na szczytowaniu jako celu. Ciesz się raczej swoją drogą na ten szczyt.

Zdobywasz 1 punkt.

Dzień 5 – Masturbuj się podczas rozmowy wideo

Rozpocznij (wideo) rozmowę ze swoim partnerem, przelotną miłostką lub seks-przyjacielem i uprawiaj wspaniały seks przez telefon ze szczęśliwym zakończeniem.

Zdobywasz 1 punkt.

masturbatiemaand

Dzień 6 – Dzień odpoczynku

Zarówno Ty, jak i Twój srom potrzebujecie chwili odpoczynku.

Dzień 7 – Masturbuj się po przebudzeniu

Dziś nie zrobisz nic, dopóki nie osiągniesz orgazmu! Zacznij działać, jak tylko się obudzisz. Serio, musisz skorzystać z łazienki? No cóż, to zmykaj. Zdobędziesz 2 punkty bonusowe za masturbację, jeśli Twój partner będzie obok i tego nie zauważy.

Zdobywasz 1 punkt + 2 punkty bonusowe.

„Zdobędziesz 2 punkty bonusowe za masturbację, jeśli Twój partner będzie obok”.

Dzień 8 – Masturbuj się, korzystając z drugiej ręki

Zawsze pieścisz się prawą ręką? Dzisiejsze wyzwanie to masturbacja ręką lewą lub na odwrót.

Zdobywasz 1 punkt.

Dzień 9 – Skorzystaj z zabawki (wibratora lub dildo)

Dziś skupiamy się na stymulacji pochwy. Skorzystaj z dildo lub wibratora. Czy podczas zabawy z dildo chciałabyś stymulować łechtaczkę? Spróbuj przekonać się, czy sama penetracja sprawia Ci tyle samo przyjemności. Nie możesz dojść? Możesz zacząć stymulację łechtaczki, ale tylko pod warunkiem, że wypróbowałaś już wszystkiego!

Zdobywasz 1 punkt.

Dzień 10 – Masturbuj się na zewnątrz

Możesz wybrać miejsce w parku lub lesie, ale również bliżej domu, np. w ogrodzie lub na balkonie.

Zdobywasz 1 punkt.

Dzień 11 – Dzień odpoczynku

ODPOCZNIJ!

Dzień 12 – Znajdź swój punkt G i stymuluj go

Znajdź swój punkt G. Bez względu na to, czy używasz zabawki, czy palców – wybór jest Twój! Kto wie, może odkryjesz swoją wewnętrzną squirterkę 😉 Czy udało Ci się doprowadzić do wytrysku? Zdobywasz punkt bonusowy!

Zdobywasz 1 punkt + 1 punkt bonusowy.

rustdag

Dzień 13 – Masturbuj się podczas przerwy na lunch

Niezależnie od tego, czy pracujesz w domu, czy w biurze, i tak zrobisz przerwę na lunch. Idź do swojej sypialni lub odwiedź damską toaletę w biurze. Nikt nie będzie wiedział, co robiłaś, przez co jest to jeszcze bardziej ekscytujące!

Zdobywasz 1 punkt + punkt bonusowy, jeśli zrobiłaś to w biurze.

Dzień 14 – Pofantazjuj o kimś, kogo znasz

I niech nie będzie to Twój partner. O ile oczywiście nie jest to jedyna osoba, o której chciałabyś fantazjować. Dodaj więcej pikanterii, myśląc o swoim sąsiedzie, miłym koledze z pracy lub przyjacielu siostry! Zaletą Twojej fantazji jest to, że tylko ty będziesz znać soczyste szczegóły. Wybór masz szeroki!

Zdobywasz 1 punkt.

„Dodaj więcej pikanterii, myśląc o swoim sąsiedzie, miłym koledze z pracy lub przyjacielu siostry!”

Dzień 15 – Skończ równocześnie ze swoją ulubioną piosenką o seksie

Wspomóż się listą utworów na Spotify opracowaną przez EasyToys lub wybierz swoją ulubioną piosenkę o seksie i zacznij masturbację, gdy usłyszysz pierwsze dźwięki. Opóźnij orgazm (lub zrób sobie przerwę) i upewnij się, że dojdziesz, gdy wybrzmi ostatnia nuta. Jeszcze nie skończyłaś? Odtwórz utwór raz jeszcze… i jeszcze… i jeszcze…

Zdobywasz 1 punkt.

Dzień 16 – Dzień odpoczynku

Dziś jest czas na złapanie oddechu.

Dzień 17 – Wypróbuj erotycznego audiobooka

W ofercie Spotify znajduje się wiele audiobooków z opowiadaniami erotycznymi. Niektóre z nich są czytane przez kobiety, inne przez mężczyzn. Rozejrzyj się i znajdź opowiadanie, które do Ciebie przemówi.

Zdobywasz 1 punkt.

erotisch verhaal

Dzień 18 –Rozgrzewaj się przez 10 minut. Nie możesz w tym czasie stymulować ani łechtaczki, ani pochwy

Rozgrzewaj się przez 10 minut, ale nie dotykaj w tym celu swojej łechtaczki ani pochwy. Obdarz czułością inne strefy erogenne. Głaszcz swoje uda, pośladki, szyję, sutki… cokolwiek, co Cię pobudzi. A po 10 minutach zaszalej!

Zdobywasz 1 punkt.

Dzień 19 – Masturbuj się przez co najmniej 20 minut

Masturbuj się przez co najmniej 20 minut Nie spiesz się i rób przerwy, jeśli czujesz, że zbyt szybko zbliżasz się do końca.

Zdobywasz 1 punkt.

Dzień 20 – Podczas masturbacji stymuluj odbyt

Dzisiejsze wyzwanie polega na stymulacji odbytu podczas masturbacji. Możesz to zrobić za pomocą korka analnego, kulek analnych lub analnego dildo, ale oczywiście nie musisz nic wkładać! Odbyt można również stymulować od zewnątrz, głaszcząc go palcem lub zabawką.

Zdobywasz 1 punkt.

Dzień 21 – Dzień odpoczynku

Zarówno Ty, jak i Twój srom potrzebujecie chwili odpoczynku.

Dzień 22 – Masturbuj się w miejscu innym niż dom

Może to być w pracy, w przymierzalni lub u znajomej. Wykaż się kreatywnością! Nie wychodzisz dziś z domu? Wybierz jakieś ekscytujące miejsce u siebie, np. strych, szafka w korytarzu, wąska przestrzeń lub szopa.

Zdobywasz 1 punkt.

hoe moet je masturberen

Dzień 23 – Pozwól sobie dziś na kilka orgazmów

Celuj dziś w dwa orgazmy, a może i więcej! Rzecz jasna, nie musisz szczytować dwa razy podczas jednej sesji. Znajdź dziś kilka chwil, żeby się rozgrzać.

Zdobywasz 1 punkt + 1 punkt bonusowy, jeśli osiągniesz więcej niż 5 orgazmów.

Dzień 24 – Stymuluj jednocześnie punkt G i łechtaczkę

Dziś jest dzień podwójnej penetracji. Wybierz wibrator, który dodatkowo będzie stymulował Twoją łechtaczkę, np. tarzan lub wibrator króliczek. Albo po prostu użyj dildo oraz własnej dłoni. Możesz również użyć obu dłoni, jedną wkładając do pochwy, a drugą stymulując łechtaczkę.

Zdobywasz 1 punkt.

Dzień 25 – Stymuluj tylko łechtaczkę

Być może zazwyczaj kręci Cię stymulacja pochwy lub lubisz pieścić zarówno pochwę, jak i łechtaczkę. Dziś jednak skup się tylko i wyłącznie na łechtaczce.

Zdobywasz 1 punkt + 1 punkt bonusowy.

Dzień 26 – Pobaw się kostką lodu lub zimną zabawką

Skieruj się do lodówki! Do masturbacji użyj kostki lodu lub czegoś innego, co jest zimne (jednak nigdy nie umieszczaj zamrożonego przedmiotu bezpośrednio na nagiej skórze w strefie intymnej). Masz już szklaną lub metalową zabawkę erotyczną? Przed użyciem potrzymaj ją w lodowatej wodzie.

Zdobywasz 1 punkt.

Dzień 27 – Dzień odpoczynku

Ostatni dzień odpoczynku przed zakończeniem wyzwania. Dalej, trzymaj się!

vrouw haar opgewonden

Dzień 28 – Masturbuj się pod prysznicem / w kąpieli

Podaruj sobie chwile przyjemności pod prysznicem. Możesz, oczywiście, wziąć ze sobą wodoodporną zabawkę erotyczną lub skorzystać ze słuchawki od prysznica.

Zdobywasz 1 punkt.

Dzień 29 – W ramach rozgrzewki skorzystaj z opowiadania erotycznego

Masturbuj się podczas czytania opowiadania erotycznego.

Zdobywasz 1 punkt.

Dzień 30 – Obejrzyj film porno podczas masturbacji

Możesz dziś trochę pomóc swojej wyobraźni! Uracz swoje ciało oraz oczy seksownym filmem.

Zdobywasz 1 punkt.

Dzień 31 – Masturbuj się razem ze swoim partnerem / osobą, z którą masz przelotny romans

Masturbuj się razem ze swoim partnerem / osobą, z którą masz przelotny romans. Bądźcie w tym samym pomieszczeniu, ale każde z Was może dotykać tylko swojego ciała. Oczywiście podczas rundy pierwszej…

Zdobywasz 1 punkt.

Dołączysz do naszego wyzwania masturbacyjnego? Chętnie dowiemy się, ile punktów zdobędziesz!

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Opublikuj komentarz

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tagi

Social Media