Ponad milion zadowolonych klientów
 • Darmowa dostawa od 299zł
 • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
 • Klienci oceniają nas na 9.2
 • EasyToys.pl

  Czy masz jakieś pytania?
  Chętnie Ci pomożemy!

  Zabawki erotyczne dla niej

  Polecane

  Popularne kategorie

  Nasze bestsellery

  Zabawki erotyczne dla kobiet

  Zabawki erotyczne dla kobiet & zabawki erotyczne dla niej
   

  Najbardziej znane zabawki erotyczne dla niej to niewątpliwie wibrator i dildo. Jednak dostępnych jest o wiele więcej zabawek erotyczne dla kobiet. Każdy z inną funkcją i sposobem stymulacji. Aby dać Ci wyobrażenie o tym, które zabawki erotyczne są dostępne dla kobiet, poniżej określiliśmy różne typy zabawek erotyczne dla kobiet.

  Wibratory & Zabawki erotyczne
   

  Wibrator jest to elektroniczna zabawka erotyczne do seksu, która wytwarza wibracje, które mogą stymulować różne strefy erogenne ciała. Na przykład istnieją wibratory zaprojektowane specjalnie do stymulacji pochwy, łechtaczki, punktu G lub odbytu. Niektóre wibratory są używane tylko zewnętrznie, gdzie inne można również stosować wewnętrznie. Ponadto wibratory są dostępne w różnych kształtach i wykonane z różnych materiałów. Mogą być używane podczas masturbacji, ale mogą być również używane z partnerem podczas gry wstępnej lub seksu.

  Zabawki analne
   

  Analne zabawki to zabawki erotyczne zaprojektowane specjalnie do stymulacji odbytu. W odbycie spotyka się wiele nerwów ze stref erogennych i poprzez stymulację można dostarczyć wiele emocji. Do stymulacji odbytu dostępne są różne korki analne, kulki analne i balony analne. Zabawki erotyczne mogą być używane do stymulacji odbytu, ale także jako przygotowanie do seksu analnego.

  Wibratory
   

  Wibrator jest to wydłużona zabawka erotyczne i w wielu przypadkach ma kształt i wygląd prawdziwego penisa. Wibrator może posłużyć do penetracji pochwy lub odbytu i stymulacji od wewnątrz. Niektóre wibratory mają przyssawkę, która umożliwia przyczepienie zabawek do gładkiej powierzchni. Inne mają szeroki tył, który można umieścić za pomocą uprzęży. Wibratory są dostępne w różnych rozmiarach i wykonane z różnych materiałów. Na przykład znajdziesz wibratory wykonane ze szkła, plastiku i silikonu.

  Wibratory powietrzne (air pressure) & Zabawki erotyczne
   

  Wibratory powietrzne to stymulatory wykorzystujące technikę ciśnienia powietrza. Te wibratory emitują pulsujące fale, dzięki czemu wygląda, jakby łechtaczka byłaby zasysana bez dotykania. Dotyk tych wibratorów można porównać do seksu oralnego. Ponieważ łechtaczka nie jest dotykana, możliwe jest doświadczenie wielokrotnych orgazmów z tymi zabawkami erotyczne, bez nadwrażliwości łechtaczki.

  Kulki dopochwowe & Zabawki erotyczne
   

  Zabawki dopochwowe można aplikować do pochwy. Kulki są dostępne w różnych rozmiarach. Małe kulki mają zwykle średnicę 2 cm, natomiast większe kulki dopochwowe mają około 5 cm średnicy. Kulki miłosne zapewniają przyjemną stymulację podczas noszenia, ale początkowo służą do treningu mięśni dna miednicy. Trzymając kulki wewnątrz pochwy, trenowane są właśnie te mięśnie. Trening mięśni Kegla ma pozytywny wpływ na zdrowie. Kulki dopochwowe można również nosić podczas penetracji. Pomyśl na przykład o gry erotyczne, dzięki czemu wieczór nigdy nie jest nudny.

  Masażery wand
   

  Wibratory wand zwane również masażystą wand, są urządzeniami do masażu, z którymi całe ciało może być masowane i stymulowane. Te zabawki mają dużą, okrągłą główkę, która generuje silne i głębokie wibracje. Oprócz zwykłego masażu ciała zabawkę można wykorzystać również do celów intymnych. Różne strefy erogenne, takie jak sutki, piersi, pochwa i łechtaczka, można intensywnie stymulować za pomocą wibratora wand. Ponadto dostępne są różne przystawki do tych wibratorów, które można zakupić osobno.

  «Szukasz wszystkich zabawek erotycznych? Sprawdź ten link