Twoje pierwsze doświadczenie z seksem analnym? Oto kilka porad

first-time-anal-sex

Seks analny to jedna z najbardziej ekscytujących i przyjemnych form seksu. Ale jeśli nie macie jeszcze doświadczeń na tym polu, początki mogą być nieco przerażające. Kiedy niektórzy myślą o seksie analnym, do głowy przychodzi im tylko jedna myśl: ból. Jednak wcale nie musi być on bolesny. Nasze rady: dużo cierpliwości, pewności siebie i lubrykantu może sprawić, że pierwszy seks analny będzie niezapomnianym przeżyciem.

1. Porozmawiajcie o tym

Komunikacja jest najważniejszym aspektem seksu analnego. Nowo odkryty obszar seksualny może być niesamowicie ekscytujący, ale może również wywoływać uczucie przerażenia, jeśli nie rozmawiacie o tym w sposób otwarty. Porozmawiajcie ze sobą o tym, czy jesteście na to otwarci i jakie są wasze życzenia, pragnienia i uczucia dotyczące seksu analnego. Wasz partner powinien wiedzieć, że możecie czuć lekkie zdenerwowanie, strach lub ekscytację. Nie narzucajcie partnerowi swoich pragnień, ale dacie sobie obojgu czas na przyzwyczajenie się do tego pomysłu. Zalecamy również, aby nie uzgadniać terminu, w którym zamierzacie to zrobić, ponieważ może to spowodować wiele negatywnego napięcia i presji. Niech będzie, co ma być!

„Przed rozpoczęciem współżycia analnego, bardzo ważne jest, aby o tym porozmawiać”

Poczytajcie o tym wspólnie

Seksownym sposobem na odkrycie seksu analnego jest przeczytanie książki na jego temat. Fajną książką jest pozycja „Anal Sex Tips for Guys and Girls” (Porady dotyczące seksu analnego dla facetów i dziewczyn) autorstwa Angelicki Wallows, w której autorka opisuje własne doświadczenia z seksem analnym. Zawiera ona również wiele wskazówek, jak uprawiać seks analny w bezpieczny sposób, który wam obojgu sprawi przyjemność.

2. Zacznijcie powoli

Pamiętajcie, że do odbycia stosunku analnego niezbędne jest rozluźnienie. Przejście prosto do sedna może mieć bolesne konsekwencje. Dajcie temu tyle czasu, ile potrzebujecie. Może to zająć godzinę, ale mogą to również być dni, tygodnie lub nawet miesiące, zanim uda się pełna penetracja. Zacznijcie od zabawy odbytem. Można to zrobić na kilka sposobów.

Zawsze stosujcie lubrykant

Każda forma stymulacji odbytu wręcz wymaga stosowania lubrykantu. W przeciwieństwie do pochwy, odbyt nie wytwarza naturalnego lubrykantu, dzięki któremu penetracja staje się wygodna i łatwa. Z tego powodu środek nawilżający jest obowiązkowym elementem stosunku analnego. Najlepiej sprawdzi się taki o gęstszej konsystencji. Istnieją również specjalne lubrykanty analne. Jeśli obawiasz się bólu, zaleca się również stosowanie uspokajającego sprayu do odbytu, takiego jak Anal Anos Spray.

Masaż odbytu

  1. Nanieś trochę śliny lub lubrykantu na palec lub odbyt i zacznij delikatny masaż. Pamiętaj, aby krótko przyciąć paznokcie, aby nie doszło do zranienia.
  2. Masuj, wykonując palcem małe kółka. Możesz także „uspokoić” odbyt, zaspokajając językiem mięsień zwieracza. Praktyka ta jest nazywana rimmingiem.
  3. Podczas masażu zauważysz, że odbyt kurczy się, gdy go dotykasz. To normalna, naturalna reakcja organizmu. Im dłuższy masaż, tym bardziej zwieracz się rozluźnia.
  4. Kiedy masujesz już wystarczająco długo, możesz spróbować powoli włożyć palec. Zwróć szczególną uwagę na język ciała partnera. Kulenie się często oznacza ból.
„Aby stosunek analny był tak łatwy i przyjemny, jak to tylko możliwe, niezbędny jest lubrykant.”

3. Zabawki do analnej gry wstępnej

Jeśli nie lubisz używać palców lub boisz się, że palcem (paznokciem) zranisz partnera, możesz również użyć zabawki analnej, takiej jak smukłe dildo analne. Korzystanie z wibratora jest również bardzo przyjemne, ponieważ wibracje mogą rozluźnić zwieracz. Na koniec możesz użyć również korka analnego.

Nasze zalecenia

Pamiętaj, aby zawsze korzystać z zabawek erotycznych stworzonych specjalnie dla odbytu. Te zabawki mają szeroką podstawę, dzięki czemu nie może cała wsunąć się do odbytnicy. Oczywiście zdarzały się przypadki, w których ludzie musieli iść do szpitala z przedmiotem, który wszedł za daleko lub utknął. Ty ani twój partner absolutnie nie chcecie znaleźć się w takiej sytuacji!

Zanim w ogóle zaczniesz się zastanawiać nad włożeniem czegokolwiek do odbytu swojego kochanka, musisz upewnić się, że zabawka jest smukła. Nie zapomnij użyć dużej ilości lubrykantu. Najlepiej wybierz zabawkę, która jest miękka na zewnątrz (np. silikonowa) i twarda w środku. Będzie wygodniejsza niż zabawki erotyczne z twardą powierzchnią zewnętrzną i łatwiejsza do włożenia niż zabawki elastyczne.

Ważna informacja! Silikonowe zabawki erotyczne nie reagują dobrze na lubrykant na bazie silikonu.

Wibrator analny

Wibrator analny to wibrująca zabawka przeznaczona specjalnie do wkładania do odbytu. Gorąco polecamy Real Deal od You2Toys. Ma on lekko spiczastą główkę i tylko 2,5 centymetry średnicy, dzięki czemu jest stosunkowo łatwy do włożenia. Potrzymaj chwile wibrator przy odbycie, aby zwieracz mógł przyzwyczaić się do wibracji. Następnie powoli wsuwaj urządzenie.

Dildo analne

Jeśli wibracje zapewniają ci zbyt mocne wrażenia, możesz skorzystać z analnego dildo. Wypróbuj na przykład dildo analnego Beaded Cone z kolekcji EasyToys Online Only. Zabawka jest wyposażona w kulki, z których każdy kolejny jest trochę większy od poprzedniego. Dzięki temu rozciągniesz odbyt krok po kroku. To od ciebie zależy, jak daleko możesz się posunąć. Zobaczysz również, co będzie najlepsze dla twojego partnera. Nie musisz wkładać go do końca, możesz zatrzymać się w połowie. Podstawa dildo jest na tyle szeroka, że nie ma możliwości, aby przypadkowo wsunęła się do środka.

Irygator analny

Irygator analny to praktyczne narzędzie służące do czyszczenia odbytu przed uprawianiem seksu analnego lub użyciem zabawki analnej. Wystarczy napełnić irygator letnią wodą, włożyć dyszę do odbytu i ściskać bańkę aż do opróżnienia. Następnie wyjmij dyszę, zatrzymaj wodę w swoim ciele najlepiej jak potrafisz, a następnie usiądź na toalecie, aby ją uwolnić. To wszystko! Teraz możesz cieszyć się doznaniami analnymi bez żadnych obaw.

Prostate stimulator

Prostata to bardzo wrażliwy gruczoł; jej stymulowanie może prowadzić do intensywnych orgazmów. Nie zawsze łatwo sięgnąć do niej palcami, lecz na szczęście istnieją stymulatory prostaty, które mogą Ci w tym pomóc. Istnieją różne rodzaje stymulatorów prostaty, w tym wibratory, zatyczki analne i wibrujące jajeczka. Niektóre z nich wyposażone są również w dodatkowe funkcje stymulacji, takie jak stymulatory krocza czy obrotowe kulki do rimmingu.

 

4. A potem przejdźcie do konkretów — pierwszego stosunku analnego

Dzięki długiej i urozmaiconej analnej grze wstępnej ostatni akt będzie dużo płynniejszy i wygodniejszy. Niezależnie od ilości lubrykantu użytego podczas gry wstępnej, należy go obficie nanieść ponownie przed właściwą penetracją. Nie ma znaczenia, czy używasz własnego penisa lub dildo na pasku. Zawsze upewnij się, że zarówno dildo lub penis, jak i odbyt partnera są pokryte wystarczającą ilością lubrykantu.

Zróbcie to

Powolny start stanowi klucz do wspaniałego pierwszego doświadczenia z seksem analnym. Natura nie stworzyła odbytu z myślą o penetracji, więc musisz wchodzić w niego kawałek po kawałku, nieustanni wzajemnie się uspokajając. Jeśli jesteś tym, który penetruje, pozwól swojemu partnerowi określić, jak głęboko możesz wejść i jak mocno możesz pchnąć. Jeśli jedno z was poczuje się nieswojo, natychmiast się zatrzymaj. Zawsze możecie do tego wrócić później. Jeśli któreś z was chce przestać już po kilku minutach, to żaden problem. Po prostu spróbujcie ponownie innym razem.

Pamiętajcie o higienie

Nigdy nie przenoś penisa z odbytu do pochwy lub z odbytu do ust bez jego uprzedniego umycia. Bakterie (stolec) łatwo się rozprzestrzeniają i mogą wywołać chorobę lub infekcję pęcherza. Pamiętaj również, że może pojawić się „kupa”. To normalne i nie ma czego się wstydzić.

Wskazówka! Podczas seksu analnego stymulujcie również inne części ciała. Może to wzmóc uczucie odprężenia i podniecenie. Możesz na przykład stymulować łechtaczkę lub penisa ręką lub za pomocą wibratora łechtaczkowego lub mini wibratora.

Masz pytania dotyczące pierwszego stosunku analnego lub chcesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami? Zamieść komentarz poniżej!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


2 komentarze

cichy83bdg
21 lipca, 2023 1:32 am

ja tam uwielbiam anal,zaluje ze tak zaczelem penetrowac dziurke

Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Pizdeusz
8 kwietnia, 2024 4:24 pm

Ja tam lubie w dupe nawet na sucho ;0

Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Tagi

Chcesz nas obserwować?