Zabawka miesiąca: Wibrujące Jajeczko Magic Motion

Magic Motion vibrating egg

W naszej sekcji „Zabawka miesiąca”, co miesiąc dzielimy się z Tobą zabawną, ekscytującą, unikalną zabawką erotyczną! A w tym miesiącu mamy zabawkę, która pomoże Ci zatrzymać to relaksujące, wakacyjne uczucie. Zrób sobie seksowną przerwę podczas nauki lub po wyczerpującym spotkaniu i pozostań w letnim nastroju dzięki Wibrującemu Jajeczku Magic Motion.

Więcej o tej seksownej niespodziance!

  • Stymulujące jajeczko wibrujące
  • Miękki silikon
  • Standardowo 7 trybów i wzorów wibracji
  • Możliwość obsługi na całym świecie dzięki specjalnej aplikacji
  • Wodoodporne
  • Możliwość ładowania za pomocą kabla USB

Magic Motion Vini Wibrujące Jajeczko sterowane za pomocą aplikacji utrzyma Cię w wakacyjnym nastroju jeszcze przez chwilę. Nie tylko ze względu na świeże i radosne letnie kolory, ale także z powodu błogiego uczucia relaksu, jakie daje!

Zabawka jest idealna do zabaw solo, ale może być również bardzo miłym dodatkiem dla par. Ona wkłada jajeczko, a on na przykład steruje pilotem. Możesz włożyć jajko lub użyć go jako wibratora łechtaczki. Dzięki aplikacji możesz płynnie zmieniać wzory wibracji i sterować zabawką z dowolnego miejsca na świecie! Jakie to fajne, prawda? Ściągnij aplikację na telefon swojej wakacyjnej miłości z Australii lub podaruj ją swojemu partnerowi, który musi wyjechać do Tokio w delegację 😉 .

„Dzięki aplikacji możesz nieskończenie zmieniać wzory wibracji i sterować zabawką z dowolnego miejsca na świecie! „

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?