5 zmysłowych pozycji do świętowania wiosny!

sex positions

Nadeszła wiosna! Może warto by ją przywitać, wywracając do góry nogami swoją rutynę seksualną? Wymieniliśmy 5 zmysłowych pozycji, którymi możesz zaskoczyć swojego partnera / swoją partnerkę! Którą z nich wypróbujesz jako pierwszą?

1. Olimp

olympus seks standje

Ta pierwsza pozycja wymaga nieco siły! Ale warto to zrobić, ponieważ Olimp zapewnia rozkosznie głęboką penetrację. Mężczyzna zapiera się mocno i podnosi kobietę, a ona oplata go nogami i trzyma się go za ramiona. Ponieważ nie są wymagane żadne specjalne przedmioty ani powierzchnie, pozycję tę można wykonywać niemal wszędzie. W tej pozycji możecie się również całować, co czyni ją jeszcze bardziej intymną!

2. Wodnik

aquarius seks standje

Chciałbyś cieszyć się wiosennym słońcem, ale boisz się, że będziesz się zbytnio wyróżniać? Wodnik jest prawie bezgłośny i dlatego doskonale sprawdza się na świeżym powietrzu. Mężczyzna podnosi kobietę za pośladki (trzymając ją mocno), tak aby mogła ona wykonać mostek na plecach i oprzeć się łokciami o podłoże. Ona obejmuje nogami talię mężczyzny, który trzyma ją za dolną część pleców. W tej pozycji można łatwo dotrzeć do punktu A kobiety!

Wskazówka! Zastosuj wibrujący pierścień na penisa dla jeszcze większej stymulacji.

3. Na łyżeczkę
lepeltje lepeltje seks standje

Na łyżeczkę to idealna pozycja, kiedy już się przytulacie i/lub uprawiacie seks po raz pierwszy. Oczywiście ta pozycja jest bardzo romantyczna, ale też wygodna! Pozycja na łyżeczkę daje też obojgu partnerom dużą kontrolę nad szybkością i głębokością penetracji. Penis może stymulować Punkt G kobiety, zapewniając dodatkową przyjemność. Okaż jej trochę miłości!

4. Gniazdko elektryczne

stopcontact seks standje

Niewielki spadek energii? Dzięki tej prostej pozycji szybko powrócisz do pełni sił! Ponieważ kobieta siedzi na mężczyźnie, to ona ma nad nim kontrolę. Ona wyznacza rytm i głębokość penetracji. Jednocześnie możesz cieszyć się pięknym widokiem, zwłaszcza jeżeli ma giętkie biodra.

Wskazówka! Wykorzystaj swoje umiejętności twerkowania, aby jeszcze bardziej podniecić partnera!

5. Na klęcząco

kneeling

Klęczenie jest odmianą Stylu na pieska, klasycznej pozycji, której chyba nie trzeba tłumaczyć! Mężczyzna i kobieta padają na kolana, a on ustawia się tuż za nią. Mając wolne ręce, możecie poświęcić sobie nawzajem dodatkową uwagę, niezależnie od tego, czy chcecie się całować, delikatnie pieścić czy ściskać.

Na koniec, podobnie jak w przypadku wcześniejszych pozycji, możesz sprawić, że ta będzie jeszcze bardziej ekscytująca dzięki zabawce erotycznej, takiej jak wibrator lub bicz.

Czy chciałbyś/chciałabyś wypróbować którąś z tych pozycji? Daj nam znać!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?