Pozycje seksualne z użyciem wibratora, których musisz spróbować

vibrator in bed

Seks jest jeszcze lepszy z użyciem wibratora. Ale jakich pozycji możesz spróbować? Przygotuj się, bo mamy dla Ciebie nie mniej niż 15 ekscytujących pozycji seksualnych! Wkrótce zawsze będziesz chiał/-a wykorzystywać te pozycje seksualne

1. The Reacharound

Połóżcie się w pozycji na łyżeczkę, ale Ty jako „zewnętrzna łyżeczka”. On wchodząc w Ciebie może trzymać wibrator swoją wolną ręką na Twojej łechtaczce. Ale oczywiście możesz też wziąć sprawy w swoje ręce. To jest dopiero intymny i powolny seks. Uwielbiamy to!

lepeltje lepeltje

2. X-Factor

Ta pozycja z pewnością nie jest wykorzystywana na co dzień. Ty i Twój partner leżycie na boku naprzeciwko siebie. On wsuwa się w Ciebie, a ty odchylasz się do tyłu tak, że wasze ciała tworzą literę X. Teraz ma możliwość przytrzymania wibratora przy Twojej łechtaczce podczas pchnięć.

Wskazówka: możesz również dla urozmaicenia przytrzymać wibrator przy spodniej części penisa. On poczuje wspaniałą rozkosz!

3. The Crouching Tiger, Hidden Vibe

Stań na skraju łóżka i oprzyj się rękami o materac. W ten sposób Twój partner może wejść w Ciebie bardzo łatwo i może w tej pozycji dotknąć Twojego najczulszego punktu, czyli punktu G. W tym czasie Ty trzymasz wibrator przy łechtaczce, więc możesz go trzymać dokładnie tam, gdzie lubisz. Ta pozycja uwalnia w Tobie bestię. Jest naprawdę gorąco!

„W ten sposób Twój partner może wejść w Ciebie bardzo łatwo i może w tej pozycji dotknąć Twojego najczulszego punktu, czyli punktu G.”.

4. The Blow Back

Niech Twój partner usiądzie na krawędzi krzesła. Uklęknij przed nim i rozpieszczaj jego penisa za pomocą dłoni i ust. Kiedy jest dobrze pobudzony, umieść palec z wibratorem na palcu w miejscu pomiędzy jego odbytem i jądrami. Ale radzimy najpierw zapytać, czy sprawi mu to przyjemność.

5. The Fly Away With Me

W tej pozycji leżysz na plecach z poduszką pod pośladkami. Twój partner klęka między Twoimi nogami i trzyma je, podczas gdy on wchodzi w Ciebie. W tej pozycji to on używa wibrującego pierścienia na penisa i w taki sposób oboje możecie cieszyć się wibracjami podczas penetracji. Ohh jak przyjemnie!
tafelblad

6. The Best Girlfriend in the World

Twój partner leży na plecach z delikatnie rozłożonymi nogami. Siadasz obok niego lub między jego nogami i robisz mu najlepszego loda jego życia. Liż, ssij i całuj jego młodego przyjaciela i w pewnym momencie dotknij wibratorem jego krocza, a dokładniej miejsca pomiędzy jądrami a odbytem. Podczas gdy Ty kontynuujesz ssanie, on drżąco przechodzi do zupełnie nowego punktu kulminacyjnego.

7. The Give a Dog a Bone

Połóż się na twardej poduszce z brzuchem tak, aby pośladki uniosły się nieco wyżej. W ten sposób partner może łatwo i przyjemnie wsunąć się w Ciebie. Umieść wibrator między łechtaczką a poduszką tak, aby Twoje ręce były wolne. W tej pozycji możesz przynajmniej trzymać się prześcieradła, gdy robi się za gorąco.

8. The Mad Dog

Jeżeli myśleliście, że pozycja na pieska nie może być już lepsza niż jest, to jesteście w błędzie. Po wypróbowaniu The Mad Dog, będziesz piszczała inaczej. Przytrzymaj wibrator przy łechtaczce jedną ręką, podczas gdy Twój partner bierze Cię od tyłu. A jeżeli bardziej preferujesz seks analny może również włożyć Ci inne zabawki – wibrujące lub nie – od tyłu.

„A jeżeli bardziej preferujesz seks analny może również włożyć Ci inne zabawki – wibrujące lub nie – od tyłu.i”.

standje doggy

9. The Hot Hurdler

W tej pozycji oboje musicie stać. Podnieś jedną nogę i owiń ją wokół jego tułowia. Czy jesteś mniej zwinna? To możesz również położyć nogę na krześle. Połóż jedną rękę w celu podparcia na stole za Tobą. On penetruje Cię swoim penisem, podczas gdy wibrator stymuluje Twoją łechtaczkę. Sposób, aby osiągnąć niesamowity orgazm.

10. Slip 'n’ Slide

Ta pozycja seksualna jest bardzo śliska i mokra, ponieważ jesteście pod prysznicem. Umieść stopę na krawędzi wanny, tak jak przy goleniu nóg. Twój kochanek trzyma tę samą nogę dla uzyskania podparcia. Użyj jednej ręki, aby przytrzymać wibrator na łechtaczce, a drugą owiń mocno wokół jego seksownych ramion. Nie zapomnij, abywibrator, którego użyjesz był wodoodporny w przeciwnym razie polecą iskry dosłownie i w przenośni.

slip n slide


11. The Couch Crush

Stań przy kanapie i pochyl się przez podłokietnik. W ten sposób kładziesz ręce na siedzeniu kanapy. Umieść płaski wibrator między łechtaczką a podłokietnikiem (podłóż pod niego ręcznik). Ciesz się wibracjami bez użycia rąk i penetracją w tym samym czasie. Wibracje sprawiają przyjemność również Twojemu partnerowi.

12. The Busy Box

Niech Twój mężczyzna lub przyjaciel położy się na plecach, a Ty usiądź na nim, twarzą do niego. Ty (lub on) trzymasz wibrator na łechtaczce. W tym czasie on może bawić się Twoimi piersiami lub pieścić Twoje uda.
busy box standje

13. Pandora’s Box

W tej pozycji leżysz na plecach z szeroko rozstawionymi nogami i trzymasz wibrator oralny przyciśnięty do swojej łechtaczki. Twój partner wkłada jeden lub dwa zakrzywione palce do Twojej pochwy i doprowadza cię do orgazmu podczas palcowania i wibracji. Ta pozycja jest tak dobra, że już nigdy nie będziesz chciała niczego innego do gry wstępnej.

14. Remote Control Fight Club

Zakładasz wibrujące majtki a Twój partner a stymulator punktu P. Owiń jedną nogę wokół niego, a drugą włóż między jego nogi. Chwyćcie za piloty i możecie rozpocząć grę. Kto kogo będzie dłużej utrzymywał na granicy orgazmu? Ten z Was, który dojdzie jako pierwszy, musi za karę pieścić drugą stronę

„Chwyćcie za piloty i możecie rozpocząć grę.”

15. The Fallen Dog

Czy to już odpowiedni moment, aby przejść na seks analny? Pozwól sobie na trochę dodatkowej stymulacji poprzez wprowadzenie wibratora dopochwowo. Połączenie stymulacji analnej i waginalnej gwarantuje doprowadzenie Cię do niespotykanej kulminacji.

Właściwy wibrator

Upewnij się, że używasz wibratora, który nie jest zbyt duży, dzięki czemu pozycje mogą być wykonywane z łatwością. Mini wibratory lub wibratory palcowe są do tego celu doskonałym rozwiązaniem! Można również użyć wibratora łechtaczki, ponieważ te zabawki są specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić Twojej łechtaczce wspaniałą stymulację.Podziel się z nami swoimi doświadczeniami lub powiedz nam, jakie inne pozycje uważasz za odpowiednie do użycia z wibratorem! Jesteśmy ciekawi…

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?