Najlepsze pozycje dla mężczyzn z dużym penisem

large penis

Męskie narządy płciowe występują we wszystkich kształtach i rozmiarach. Jeden jest krótki i gruby, inny może być długi i cienki. Mały penis może być oczywiście kłopotliwy, ale jeżeli masz „duże narzędzia”, wiesz, że to również może być nie lada wyzwaniem. Przygotowaliśmy zestawienie najlepszych pozycji, dzięki którym Ty i Twoja partnerka będziecie mogli w pełni cieszyć się seksem!

Rozmiar ma znaczenie

Na początku duży penis brzmi jak marzenie każdego mężczyzny, ale niekoniecznie tak jest. Dla niektórych mężczyzn duży penis jest bardziej przekleństwem niż błogosławieństwem. Tak jak „do każdego garnka można dobrać pokrywkę”, tak do „każdego penisa można dobrać waginę”. A duży penis nie sprawia każdej kobiecie dużej przyjemności! Pomyśl tylko o tym, kiedy podczas seksu w stylu na pieska wszedłeś w nią trochę za głęboko. Takie uderzenie w macicę nie jest przyjemne dla żadnej kobiety. Czy masz dużego penisa i podczas seksu nie chcesz się martwić o zbyt głębokie pchnięcia lub nie chcesz się powstrzymywać, bo chcesz pójść na całość? W takim razie te pozycje są idealne dla Ciebie!

A przy okazji, zapoznaj się z produktem o nazwie Pierścienie buforujące Ohnut! Za pomocą tych pierścieni możesz kontrolować głębokość, dzięki czemu możesz wypróbować każdą pozycję, bez konieczności wstrzymywania się od zdecydowanych ruchów.

„Im większy, tym lepszy” – to powiedzenie nie zawsze jest prawdą.

Pozycje z kobietą na górze

We wszystkich pozycjach, w których kobieta jest na górze, to ona decyduje o tym, jak głęboko w nią wchodzisz. Dlatego właśnie te pozycje są idealne dla mężczyzn z dużymi penisami. Nie oznacza to jednak, że pozycje te nie mogą zapewnić głębokiej penetracji, wręcz przeciwnie. Jeżeli kobieta chce, może całkowicie opuścić się na penisa w prawie wszystkich pozycjach będąc na górze.

passengerseatFotel Pasażera

Fotel pasażera to wspaniała pozycja, którą można przyjąć w wielu miejscach. Jak sama nazwa wskazuje, pozycja ta jest bardzo seksowna w samochodzie, ale można ją również wykonywać w domu na kanapie. Ponieważ mężczyzna ma wolne ręce, może ich używać do dotykania niemal całego ciała swojej partnerki.

Taniec na kolanach

Jeżeli lubicie całować się podczas seksu, to taniec na kolanach jest bardzo odpowiednim rozwiązaniem dla Was. W tej pozycji kobieta jest na górze, więc to ona sprawuje kontrolę. Mężczyzna może jej oczywiście delikatnie pomóc, unosząc lekko jej pośladki.

„Jeżeli kobieta jest na górze, może decydować o tym, jak głęboka Ma być penetracja”.

cowgirlKowbojka

Każda odmiana kowbojki zapewnia kobiecie pełną kontrolę. Może zadbać o to, aby jej partner nie wszedł w nią aż tak głęboko, albo wręcz przeciwnie. To ona sprawuje kontrolę i wykonuje większość pracy. A mężczyzna? On z kolei może podziwiać wspaniały widok.

lotusLotos

Połączenie zen i seksapilu – taki jest lotos. W tej pozycji możecie patrzeć sobie głęboko w oczy. Pozycja ta pozwala na głęboką penetrację, ale w sposób ostrożny. Ponieważ kobieta porusza biodrami, ruch będzie odbywał się raczej w przód i w tył, a nie w górę i w dół. W ten sposób może ona lepiej kontrolować, jak głęboko wchodzi w nią Twój penis.

Wskazówka! Upewnij się, że jest zawsze dobrze nawilżona lub użyj lubrykantu.

Pozycje, podczas których oboje stoicie

Pozycje, w których oboje stoicie, często sprawdzają się w sytuacji, gdy chcecie uniknąć bardzo głębokiej penetracji. (Chyba, że jest to pozycja na pieska, bo wtedy mężczyzna może użyć dodatkowej siły, by wykonywać głębokie pchnięcia). W tych pozycjach oboje stoicie prosto, więc jego penis nie wchodzi tak głęboko i penetruje pochwę pod innym kątem niż w większości pozycji poziomych.

three legged doggyPozycja na pieska na trzech nogach

Ponieważ w tej pozycji mężczyzna stoi przed kobietą, penetracja jest mniejsza w kierunku od dołu do góry, a bardziej intensywna od przodu do tyłu (trzeba to poczuć, żeby zrozumieć). W związku z tym penis porusza się mniej energicznie w górę i w dół. Ponieważ kobieta zaciska swoją nogę wokół mężczyzny, daje mu to poczucie, że go potrzebuje, a liczne kontakty skóra do skóry sprawiają, że pozycja na na trzech nogach jest wyjątkowo intymna.

staande kaarsStojąca Świeca

W przypadku stojącej świecy stoicie w pozycji wyprostowanej, za sobą. Pozycja ta jest nieco bardziej skomplikowana, jeżeli mężczyzna jest dużo wyższy, ponieważ wtedy musi zgiąć kolana, a kobieta może stanąć na palcach lub założyć seksowne buty na wysokich obcasach. Ta pozycja sprawdza się najlepiej wtedy, gdy jesteście mniej więcej tego samego wzrostu. Jest to penetracja od tyłu, ale ponieważ kobieta stoi wyprostowana, mężczyzna nie będzie mógł przeć tak mocno ani tak głęboko jak w pozycji na pieska.

Kreatywne pozycje

Naprawdę istnieje niezliczona liczba pozycji, które możecie wykonać. Czasami wystarczy odrobina kreatywności, a przede wszystkim należy uważać na siebie nawzajem. Sądzimy również, że poniższe kreatywne pozycje są bardzo odpowiednie i warte wypróbowania po prostu dlatego, że są bardzo przyjemne lub zabawne.

Płaski Piesek

flat doggy

Pozycja nazywana płaskim pieskiem jest idealna dla miłośników stylu na pieska, którzy zawsze muszą się powstrzymywać z powodu dużego penisa. W wersji leżącej kobieta pochyla miednicę, aby ułatwić penetrację, ale w ten sposób może też mieć wpływ na głębokość penetracji. Zwłaszcza jeżeli kobieta ma pełniejsze pośladki, będą one pełnił funkcję swoistego zderzaka. Wersja na pieska w pozycji leżącej jest również uważana za bardziej intymną, ponieważ pozwala mężczyźnie położyć się całkowicie nad kobietą, tak że wasze ciała dotykają się na całej powierzchni.

Pożądliwe Oplatanie Nóg

lusty leg wrap

Pożądliwe oplatanie nóg to pozycja, w której żadne z Was nie musi się zbytnio wysilać. Kobieta leży na plecach, a mężczyzna obok niej na boku. Ona obejmuje go swoją nogą i dzięki tej nodze, kobieta może zdecydować, czy trzymać go na dystans, czy pozwolić wejść głębiej. Dzięki temu ruchowi może również pomóc swojemu partnerowi w nadaniu odpowiedniego rytmu pchnięć, który jej się podoba. Niewielki wysiłek – maksymalna przyjemność!

Oczywiście to samo dotyczy wszystkich pozycji: róbcie to, w czym czujecie się dobrze, i co jest przyjemne dla Was obojga! Seks to dawanie i branie. Czasami trzeba z czegoś zrezygnować, aby druga osoba mogła czerpać z tego większą przyjemność, a innym razem role się odwracają. Wspólnie możecie to osiągnąć, zwłaszcza dzięki naszym wskazówkom.

Jakie są według Ciebie największe wady i zalety dużego penisa?

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?