Przyjemność płynąca z użytkowania wibrujących jajek

vibrating eggs

Prawdopodobnie już je widziałeś/-aś: wibrujące jajka. Ale czym one właściwie są i co można z nimi zrobić? W tym artykule opowiem, co sprawia, że ta zabawka jest tak przyjemna w użytkowaniu i wszechstronna. Kto był pierwszy – kura czy jajko? Kto by się tym przejmował, ważne, że Ty osiągniesz orgazm. Prawda?

Czym dokładnie są wibrujące jajka?

Nazwa mówi sama za siebie: wibrujące jajko to wibrująca zabawka erotyczna w kształcie jajka. Rodzaj mini wibratora. Włóż je do pochwy lub użyj do stymulacji stref erogennych. Jajka zawsze mają sznurek, który można łatwo odczepić. Jajka są przeznaczone przede wszystkim dla kobiet, ponieważ ich głównym przeznaczeniem jest wprowadzanie ich do pochwy. Ale jako mężczyzna możesz również kupić jajko, aby zrobić niespodziankę swojej partnerce lub stymulować własne strefy erogenne. Niektóre jajka mogą być również używane analnie, np. Silver Star.

Co można zrobić z wibrującymi jajkami?

Więcej niż myślisz! Istnieje prawdę mówiąc nieskończona ilość różnych wibrujących jajek. Mają różne kształty, są wykonane z różnych materiałów, mają różne opcje sterowania, różne poziomy wibracji oraz różne formy stymulacji… Krótko mówiąc, jest w czym wybierać. Ogólnie rzecz biorąc, wibrujące jajka są stosowane głównie do stymulacji pochwy. Ale można je także wykorzystać do ćwiczenia mięśni dna miednicy, zwłaszcza jeżeli ma się jajko, które można połączyć z aplikacją wyposażoną w odpowiedni program treningowym.

Ogólnie rzecz biorąc, wibrujące jajka są stosowane głównie do stymulacji pochwy, ale można ich również używać do ćwiczenia mięśni dna miednicy.

Wibrujące jajka są również doskonałe do użycia podczas gry wstępnej. A jeżeli masz ciche jak szept jajko z bezprzewodowym pilotem, możesz je nawet mieć przy sobie w miejscach publicznych i dawać partnerowi pilota, by budować napięcie. Na przykład podczas kolacji w restauracji lub na przyjęciu. Założę się, że nie możecie się już doczekać, aby po powrocie do domu wskoczyć razem do łóżka? Wibrujące jajko z aplikacją pozwala na intymne zbliżenie z partnerem, gdy jest on np. w podróży służbowej lub jeżeli jesteście w związku na odległość.

Najlepsze wibrujące jajka

Niedrogie jajka

Czasami potrzebujesz czegoś nowego, ale stan Twojego konta bankowego na to nie pozwala. To żaden problem! Nie musisz napadać na bank, aby nabyć te wibrujące jajka. I teraz słyszę, jak myślisz: wszystko pięknie, ale przecież tanie oznacza słabą jakość, prawda? Ale mogę Cię uspokoić. Ponieważ nawet przy ograniczonym budżecie można znaleźć ładne, wibrujące jajka dobrej jakości!

Wibrujące jajka z aplikacją

Wibrujące jajka, którymi można sterować za pomocą aplikacji w telefonie, często wymagają nieco głębszego zastanowienia przed zakupem. Z drugiej strony, jest to zabawka, którą można się cieszyć bez końca! Taka aplikacja daje wiele możliwości. Czy jesteś w związku na odległość, a może Twój partner przebywa w innym kraju? Pozwól swojemu partnerowi pobrać aplikację i w ten sposób będzie mógł bez problemu sterować zabawką. W ten sposób można łatwo pokonać każdą odległość i nadal być razem w intymnej atmosferze.

Taka aplikacja oferuje o wiele więcej możliwości. Na przykład, można w łatwy sposób tworzyć własne wzory wibracji, a nawet sprawić, by jajko wibrowało w rytm ulubionej muzyki lub własnego głosu! Czasami można też ćwiczyć mięśnie dna miednicy za pomocą specjalnego trybu treningu lub gry.

Ćwicz mięśnie dna miednicy za pomocą wibrującego jajka

Mówiąc o ćwiczeniach mięśni dna miednicy (przy okazji, ładne słowo na scrabble 😉 ), do czego one służą i jak dokładnie działają? Mięśnie dna miednicy to mięśnie w pochwie, których używasz również do wstrzymywania moczu. Spróbuj, a natychmiast je poczujesz! Trening tych mięśni ma wiele zalet, a mianowicie ciaśniejsza pochwa, większa stymulacja podczas penetracji (także dla Twojego męskiego partnera!) i bardziej intensywne orgazmy. Regularne korzystanie z wibrującego jajka to dobry sposób na wzmocnienie mięśni dna miednicy. Musisz zacisnąć mięśnie dna miednicy, aby utrzymać jajko w pochwie. Przyjemność i trening mięśni w jednym. Moim zdaniem to sytuacja, która ma same plusy!

Klasyczne kulki do pochwy oraz Kulki Ben Wa są jeszcze bardziej odpowiednie do ćwiczeń dna miednicy, ale oczywiście nie dają tyle przyjemności, co wibrujące jajko. Jeżeli szukasz jajka do ćwiczenia mięśni dna miednicy, najlepiej wybrać mniejszy i cięższy model. Aby dodatkowo utrudnić sobie pracę, należy wybrać gładki wariant wykonany na przykład z metalu.

Jajka o specjalnych właściwościach

Teraz możesz pomyśleć: Czy takie wibrujące jajko nie staje się po pewnym czasie nudne? Bo przecież wibrujące jajko to wibrujące jajko, prawda? Z pewnością tak się nie stanie! Poza różnicami w materiale, kształcie, ustawieniach wibracji itp. jest też sporo wibrujących jajek, które wyróżniają się jeszcze bardziej, ponieważ mają specjalną cechę. Istnieją na przykład jajka, które stymulują jednocześnie pochwę i odbyt, np. Jajeczko wibrujące Irma lub Wibrujące kulki do odbytu & pochwy. Istnieje również Jajko w kształcie stokrotki które jest wyposażone w stymulator łechtaczki do podwójnej stymulacji. A co powiesz na wibrujące jajko z obrotową głowicą do rozkosznej stymulacji punktu G? Jest nawet zestaw wielofunkcyjnego wibratora nakładanego i wibrującego jajka, które można ze sobą połączyć. Zawsze jest coś nowego do odkrycia z wibrującymi jajkami!


Najpiękniejsze jajka

Wspaniale jest mieć do dyspozycji wszystkie różne opcje, aplikacje i funkcje, ale czasami chcesz po prostu mieć zabawkę, która będzie dobrze wyglądać na stoliku nocnym. W końcu również chciałabyś nacieszyć oko. Jeżeli szukasz wibrującego jajka, które zrobi na Tobie wrażenie, sprawdź poniższe zabawki. Spójrz, jak błyszczą!

Czy chciałabyś przetestować wibrujące jajko? A może masz już takie w swojej szafce nocnej?

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Tagi

Chcesz nas obserwować?