Siedem najlepszych zabawek erotycznych dla par

sex toys for couples

Każdy, kto myśli, że seks-zabawki są przeznaczone tylko do seksownych chwil w samotności lub intensywnych sesji BDSM, jest w błędzie. Jako para możecie również bawić się różnymi zabawkami erotycznymi. Co może być fajniejszego niż zadowalanie się nawzajem w zabawny, wymagający sposób? Opracowaliśmy listę siedmiu najlepszych zabawek erotycznych dla par!

1. Podwójny wibrator

Podwójny wibrator został opracowany specjalnie dla par. Wibratory te mogą być używane podczas gry wstępnej, ale także podczas penetracji czy seksu oralnego. Ten wibrator został zaprojektowany tak, aby „przypiąć” go do pochwy. Dolną część wkłada się o pochwy, a górna wibruje i stymuluje łechtaczkę. I podczas gdy kobieta cieszy się tymi doznaniami, mężczyzna może po prostu penetrować i cieszyć się wibracjami!

Ponadto niektóre wibratory są wyposażone w pilota. Możesz chcieć oddać swojemu partnerowi pełnię kontroli podczas gry wstępnej! Wibratory dla par są dostępne w wielu różnych kolorach, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Wskazówka od autorów

Bez wątpienia jednym z najpopularniejszych wibratorów dla par jest We-Vibe. Wynika to z wielu możliwych zastosowań. Ten wibrator dla par jest noszony przez kobietę i choć jest bardzo kompaktowy, nadal umożliwia penetrację. Wibracje są odczuwane przez oboje partnerów, co sprawia, że jest to wyjątkowe doświadczenie. Co więcej, elastyczny materiał ułatwia owijanie zabawki wokół penisa.

Rytm wibracji We-Vibe można również kontrolować za pomocą aplikacji We-Connect. Istnieje również możliwość wibrowania w rytm ulubionej muzyki lub stworzenia własnych wzorów wibracji. Wibrator może być zdalnie sterowany z dowolnego miejsca na świecie za pomocą aplikacji, co czyni go idealną zabawką dla par pozostających w związku na odległość. Krótko mówiąc: wielofunkcyjna zabawka, którą możecie cieszyć się oboje! Jeśli uważasz, że cena We-Vibe jest nieco za wysoka, wibrator Partner Plus Duo Vibrator stanowi tańszą alternatywę. Ten wibrator jest nieco gorszej jakości, ale kosztuje około 30 euro, czyli prawie o połowę mniej.

„Wibrator może być sterowany z dowolnego miejsca na świecie za pomocą aplikacji, co czyni go idealną zabawka dla par pozostających w związku na odległość”.

koppel

2. Wibrujący pierścień erekcyjny

Mimo że wibrujący pierścień erekcyjny nosi tylko mężczyzna, jego partnerka również na tym korzysta! Ponieważ penis jest mocno zamknięty, krew z trudem wydostaje się z ciał jamistych, przez co jego erekcja utrzymuje się dłużej. Tymczasem mini wibrator stymuluje jej łechtaczkę z każdym pchnięciem, dzięki czemu nawet „zwykła” pozycja misjonarska jest ekscytująca i seksowna. Niektóre modele są również wyposażone w żebrowanie lub wypustki dla dodatkowej przyjemności i stymulacji. Wibrujący pierścień erekcyjny stymuluje jednocześnie penisa i łechtaczkę. W ten sposób obie strony wygrywają, prawda?

3. Gry łóżkowe

Jeśli od dawna jesteś w związku, możesz poczuć, że nadszedł czas, aby przełamać rutynę. Oczywiście możecie wspólnie zagrać w gry planszowe, ale gra erotyczna prawdopodobnie podniesie temperaturę nieco bardziej! Gry łóżkowe są idealne, aby nie popaść w rutynę. Jeśli nie jesteście ze sobą długo, może to być również ekscytujący sposób na wzajemne poznanie swoich fantazji i preferencji.

4. Mini wibratory

Może się tego nie spodziewasz, ale mini wibrator jest niezwykle elastyczny i funkcjonalny. Chociaż nazwa sugeruje, że jest to zabawka, która służy jej zadowoleniu, w rzeczywistości jest to zabawka erotyczna, której można użyć, aby zadowolić oboje partnerów. Można go na przykład użyć do stymulacji analnej lub użyć nakładki na palce do stymulacji punktu G. Każdy mini wibrator może być używany przez mężczyznę lub kobietę i nadaje się do stymulacji całego ciała. Zaskocz swojego partnera w każdy możliwy sposób!

„Każdy mini wibrator może być używany przez mężczyznę lub kobietę i nadaje się do stymulacji całego ciała”.

sextoys voor koppels

5. Huśtawka erotyczna

Jeśli chcecie cieszyć się sobą w specjalny sposób, spróbujcie huśtawki erotycznej. Ten produkt nie tylko przemawia do Twojej kreatywności, ale także pozwala na wykonywanie nieskończonej liczby pozycji, które normalnie nie są tak łatwe do wykonania. Na przykład huśtawka ta mocno ułatwi seks na stojąco. Huśtawki erotyczne muszą być bezpiecznie zawieszone na ścianie, suficie lub na drzwiach.

6. Przyrząd do ustawiania sekspozycji

Tak naprawdę nie możemy nazwać tego zabawką erotyczną, tylko pomocą w ustawianiu pozycji. Mimo to taka lina może zapewnić Ci dużo zabawy. Dzięki różnym narzędziom ułatwiającym ustawienie pozycji, większość pozycji staje się łatwiejsza i przyjemniejsza do wykonania. Czy kiedykolwiek miałeś problemy z pozycja na pieska pod prysznicem? Dzięki temu narzędziu już nigdy nie będziesz mieć tego problemu. Niezależnie od pozycji, którą chcesz wypróbować, takie narzędzie zapewnia dodatkowe wsparcie!

7. Pościel erotyczna

Kiedy myślisz o zabawkach erotycznych, na myśl przychodzi Ci wibrator,pierścień erekcyjny lub korek analny. Dostępna są jednak także pościel erotyczna, której możecie wspólnie używać. Pościel erotyczna oferuje wiele zalet i możliwości. Może pomóc w utrzymaniu czystości materaca i pościeli. Jeśli jest wyprodukowana z winylu lub lateksu, może nadać Twoim igraszkom ekscytujący wymiar. Pościel zabezpiecza łóżko przed wilgocią, potem i olejkami do masażu. Świetnie się sprawdzi podczas masażu erotycznego!

Jaką zabawkę erotyczną chcesz wypróbować z partnerem? Daj znać!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?