Ponad milion zadowolonych klientów
 • Darmowa dostawa od 299zł
 • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
 • Klienci oceniają nas na 9.1
 • EasyToys.pl
  2 + 1 GRATIS na wszystkie produkty w outlet! Z kodem: 1FORFREE Playtime
  2 + 1 GRATIS na wszystkie produkty w outlet! Z kodem: 1FORFREE Playtime

  Czy masz jakieś pytania?
  Chętnie Ci pomożemy!

  Obsługa klienta dostępna dziś od 09:00 do 17:00

  - Dostarczone dyskretnie i bezpośrednio do domu -

  najlepsze ball gag

  Co to jest ball gag?

  Gag ball, znany również jako kula do ust czy kneble, to rodzaj sprzętu używanego w scenach BDSM, który jest umieszczany w ustach. Często składa się z kulki (zazwyczaj wykonanej z gumy lub silikonu) umocowanej na pasku, który jest przymocowany wokół głowy osoby noszącej. Ball gag jest często wykorzystywany do zmysłowych zabaw o podłożu dominacji i uległości, wprowadzając element cenzury mowy i wywołując poczucie bezradności.

  Jak prawidłowo używać ball gag?

  Podobnie jak w przypadku innych elementów BDSM, stosowanie ball gag powinno być przemyślane i bezpieczne. To oznacza, że osoba nosząca zawsze powinna być w stanie oddychać, a kula nie powinna być zbyt duża lub zbyt mocno zapięta. Ponadto, przed zabawą osoby te powinny ustalić nieverbalne sygnały bezpieczeństwa, ponieważ osoba nosząca ball gag jest pozbawiona możliwości werbalnej komunikacji. Używanie gag balla powinno być częścią świadomej i wzajemnie zgodnej sceny gry, która docenia granice i bezpieczeństwo wszystkich uczestników.

  Jak wybrać właściwy ball gag?

  Wybór ball gag zależy od wielu czynników, w tym komfortu, doświadczenia i preferencji scenariusza. Dla początkujących, zalecane są mniejsze, regulowane ball gag, które pozwalają na swobodne oddychanie. W miarę jak doświadczenie rośnie, można rozważyć większe kule lub te wykonane z innych materiałów. Bez względu na wybór, bezpieczeństwo i komfort powinny być zawsze na pierwszym miejscu. Pomocne może być również skonsultowanie się z bardziej doświadczonymi użytkownikami lub sprzedawcami specjalistycznych sklepów.

  Jak oczyścić ball gag?

  Aby oczyścić ball gag, najpierw odczep jeśli to możliwe kulę od paska. Umyj gag ball ciepłą wodą i łagodnym mydłem antybakteryjnym lub specjalistycznym środkiem do czyszczenia zabawek erotycznych. Dla paska użyj odpowiedniego środka czystości w zależności od jego materiału. Jeśli jest to skóra, użyj specjalistycznego środka do czyszczenia skóry lub wilgotnej ściereczki i łagodnego mydła. Jeśli jest to materiał taki jak silikon, lateks lub tkanina, użyj ciepłej wody i łagodnego mydła. Pozwól ball gag na pełne wyschnięcie przed jego przechowywaniem, aby zapobiec rozwojowi bakterii. Najlepiej jest przechowywać go w chłodnym, ciemnym miejscu, najlepiej w oddychającym pokrowcu, aby uniknąć nagromadzenia kurzu.