Ponad milion zadowolonych klientów
 • Darmowa dostawa od 299zł
 • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
 • Klienci oceniają nas na 9.1
 • EasyToys.pl
  FLASH DEAL: 63% rabatu na Wibrujące Jajko - z Pilotem!
  FLASH DEAL: 63% rabatu na Wibrujące Jajko - z Pilotem!

  Czy masz jakieś pytania?
  Chętnie Ci pomożemy!

  Zabawki erotyczne dla niego

  Polecane

  Popularne kategorie

  Nasze bestsellery

  Zabawki erotyczne dla mężczyzn

  Zabawki erotyczne dla mężczyzn i zabawki erotyczne dla niego

  Oprócz wielu zabawek erotycznych dostępnych dla kobiet, dostępnych jest również wiele zabawek erotycznych dla mężczyzn. Te zabawki dla mężczyzn mogą być użyte, aby Twoje (solo) życie seksualne było jeszcze lepsze. Niektóre z nich wymieniliśmy specjalnie dla Ciebie!

  Masturbatory

  Masturbator jest to seks zabawka dla mężczyzn przeznaczona do penetrowania. Wiele z tych zabawek ma otwór w kształcie pochwy, ust lub odbytu. Większość masturbatorów jest zaprojektowana tak, aby jak najlepiej odtworzyć uczucie prawdziwego seksu. Te zabawki są łatwe do rozgrzania, a w wielu przypadkach mają one od wewnątrz stymulującą teksturę, która jeszcze bardziej stymuluje penisa. Z masturbatorem możesz również ćwiczyć w ten sposób swoją wytrzymałość seksualną.

  Pierścienie na penisa

  Pierścień na penisa jest noszony wokół penisa w celu odbycia erekcji dłużej. Pierścień ściśle przylega do podstawy penisa, dzięki czemu krew jest pompowana do penisa, ale nie może płynąć z powrotem. Skutkuje to mocną i długotrwałą erekcją. Jest to świetne rozwiązanie dla mężczyzn z problemami z erekcją lub jeśli jako mężczyzna po prostu chcesz dłużej cieszyć się seksem. Niektóre pierścienie na penisa mają stałe rozmiary, inne są regulowane. Ponadto dostępne są również wibrujące pierścienie na penisa, za pomocą których można stymulować partnera podczas penetracji.

  Zabawki analne

  Dla mężczyzn dostępne są różne zabawki analne, za pomocą których można stymulować i penetrować odbyt. Odbyt jest bardzo wrażliwy ze względu na wiele zakończeń nerwowych, które łączą się w odbycie. U mężczyzn prostata znajduje się również w odbycie, znanym również jako punkt P. Stymulacja prostaty od wewnątrz jest postrzegana przez wielu mężczyzn jako przyjemna i może prowadzić do gwałtownych orgazmów. Dostępne są różne wibratory prostaty i masażery prostaty do stymulacji prostaty.

  Rękaw na penisa

  Nekładki na penisa można przesuwać wokół penisa mężczyzny w celu powiększenia go. Dzięki temu penis może zostać wydłużony lub pogrubiony o kilka centymetrów. Dla mężczyzn, którzy mają problemy z uzyskaniem silnej erekcji, te zabawki dla mężczyzn mogą zaoferować wspaniałe rozwiązanie. Niektóre rękawy mają stymulujące tekstury, takie jak kolce i prążki, aby zapewnić dodatkowe tarcie podczas penetracji.

  Dmuchane lalki

  Nadmuchiwana lalka dla mężczyzn jest to dmuchana lalka o kształcie kobiety z jednym lub kilkoma otworami do penetracji. Te nadmuchiwane lalki są dostępne w różnych wersjach. Niektóre mają realistyczne dodatki, takie jak włosy, trójwymiarową głowę lub wyjmowaną pochwę. Lalki erotyczne mają realistyczną długość od 1,50 do 1,60 metra i często można je kupić za stosunkowo niewielką kwotę.

  Pompki do penisa

  Pompka do penisa jest również nazywana pompką do erekcji i jest cylindrem, który powiększa penisa. Pompa zasysa podciśnienie penisa, powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych. Pozwala to na przepływ większej ilości krwi do ciał jamistych, co skutkuje silną i długą erekcją. Z tego powodu pompka do penisa, podobnie jak pierścień na penisa, jest szeroko stosowana przez mężczyzn z problemami z erekcją. Podobnie jak w przypadku pierścienia na penisa, efekt erekcji jest tymczasowy. Istnieją elektryczne pompki do penisa, ale większość pompek na erekcję jest obsługiwana za pomocą pompki ręcznej. Wiele pompek do penisa jest przezroczystych i ma linijkę z boku, dzięki czemu można dokładnie zobaczyć, jak powiększa się penis i jak bardzo urósł. Pomyśl na przykład o gry erotyczne, dzięki czemu wieczór nigdy nie jest nudny.

  «Szukasz wszystkich zabawek erotycznych? Sprawdź ten link»