Ponad milion zadowolonych klientów
EasyToys.pl
  • Darmowa dostawa od 280zł
  • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
Do 73% zniżki
Najlepsze zabawki na Walentynki
Do 73% zniżki
Najlepsze zabawki na Walentynki

Czy masz jakieś pytania?
Chętnie Ci pomożemy!Cześć, mam na imię Sara! Jestem psychologiem i seksuologiem + edukatorem seksualnym - to moja praca. Na instagramie @psychosekslogicznie dzielę się są swoim doświadczeniem, nabytą wiedzą i myślami.

Jeśli zastanawiasz się czy potrzebujesz gadżetu erotycznego do masturbacji lub seksu z osobą partnerską, to od razu odpowiem Ci, że nie wiem. Ale zapytam Cię: Dlaczego jeszcze się zastanawiasz? :) Jeśli jest w Tobie / Was ciekawość, to nie bójcie się jej odkrywać. Gadżety mogą tylko (aż) coś „dodać”, a nie „zabrać”.
Zalecane przez Sara Tylka

 

Więcej produktów

Q&A Sara Tylka

Jak byś się przedstawiła?
 

Cześć, jestem Sara Tylka, jestem przede wszystkim człowiekiem, a dopiero potem psychologiem, seksuologiem i edukatorem seksualnym.

Opisz siebie w 3 słowach
 

Cechuje mnie otwartość, uważność i szczerość.

Dlaczego współpracujesz z EasyToys? / Dlaczego jest dla Ciebie lub Twoich obserwatorów ważne?
 

Współpracuję z ET, ponieważ od początku im zaufałam, a to jest dla mnie szczególnie w życiu prywatnym i w pracy ważne. Chcę, aby moi obserwatorzy i obserwatorki również czuli, że mogą i, że się nie rozczarują.

Co najbardziej lubisz w tej współpracy?
 

Najbardziej lubię to, że moja praca jest doceniana. Czuję, że mam wybór, zawsze i moje granice są respektowane. Dodatkowo, podobają mi się pomysły i ich realizacja.

Z czego powinna składać się odpowiednia zabawka erotyczna/Jak powinna wyglądać i jakie mieć cechy?
 

To zależy! :) Zdecydowanie od naszych oczekiwań, od potrzeb, od preferencji. Bardzo trudno jest mi odpowiedzieć na to pytanie. Aczkolwiek, to, co cenię w ET to ilość, a przede wszystkim jakość asortymentu - dla każdego coś dobrego i odpowiedniego.

Której zabawki nie powinno zabraknąć w szafce nocnej?
 

Jeśli chodzi o osoby z łechtaczką, to zdecydowanie "Pingwinka"! :D