Ponad milion zadowolonych klientów
 • Darmowa dostawa od 299zł
 • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
 • Klienci oceniają nas na 9.1
 • EasyToys.pl
  FLASH DEAL: SVAKOM - Sam Neo Automatyczny Masturbator z 50% zniżką!
  FLASH DEAL: SVAKOM - Sam Neo Automatyczny Masturbator z 50% zniżką!

  Czy masz jakieś pytania?
  Chętnie Ci pomożemy!  Mieszkająca w Wielkiej Brytanii Polka, która na YouTube obecna jest od wielu lat. Od 2019 roku tworzy jednak kanał zupełnie od zera, tworząc wysokiej jakości treści opiniotwórcze. Z wykształcenia jest kosmetologiem, lecz na swoim kanale woli skupiać się na ważnych życiowych tematach w formacie Story Time: psychologia, codzienność, życie w Anglii, własne doświadczenia. Są to najczęściej punkty wyjścia do istotnych, duchowych, społecznych i psychologicznych rozważań.

  Nie boi się tematów tabu. Swoją szczerością, dystansem do siebie i podejściem do życia zdobyła zaufanie dziesiątek tysięcy osób w Polsce.
  Polecane przez Angelika Grabowska

   

  Więcej produktów

  Q&A Angelika Grabowska

  Jak byś się przedstawiła?
   

  Mam na imię Angelika, tak jestem tą laską od wibratora.

  Opisz siebie w 3 słowach
   

  Kreatywna, niecierpliwa, odważna.

  Dlaczego współpracujesz z EasyToys? / Dlaczego jest dla Ciebie lub Twoich obserwatorów ważne?
   

  Nie ma dla mnie tematów tabu, ale szybko zauważyłam, że mówienie o wibratorach w Internecie jest co najmniej problematyczne. Dlatego wiedziałam, że trzeba mówić o tym więcej a w końcu ludzie się przyzwyczają. Miałam rację, bo jest coraz lepiej! Cieszę się, że mogę być częścią tej zmiany. Obserwuje mnie wiele młodych kobiet, które dopiero uczą się swojego ciała. Chciałabym, żeby wiedziały, że nie ma w tym nic złego a sposobów na przyjemność jest mnóstwo.

  Co najbardziej lubisz w tej współpracy?
   

  Mogę przetestować gadżety z różnych półek cenowych, porównywać je do siebie i sięgnąć po rzeczy, których sama bym nie kupiła, bo nie domyśliłabym się, że istnieją.

  Z czego powinna składać się odpowiednia zabawka erotyczna/Jak powinna wyglądać i jakie mieć cechy?
   

  Powinna się składać z tego, co dana osoba lubi najbardziej. Myślę, że dla każdego będzie inna i dlatego mamy tak ogromny wybór.

  Której zabawki nie powinno zabraknąć w szafce nocnej?
   

  Zdecydowanie masażera łechtaczki. Może być sławny Pingwinek, ale moim ulubionym jest Lelo Sila.
  7 Jak oceniasz swoje życie seksualne w tej chwili?

  Jaki jest Twój największy błąd seksualny?
   

  Brak asertywności i rozumienia samej siebie, kiedy coś nie do końca mi odpowiadało. Myślę, że wynika to z braku edukacji seksualnej.

  Co uważasz za prawdziwe zniechęcenie?
   

  To pojawia się często, kiedy mówię o zabawkach a mianowicie głupie gadanie, że palce i język partnera powinny wystarczyć i są najlepsze. Z taką osobą bym się nie dogadała, czułabym się ograniczona i nie chcę, żeby ktoś za mnie decydował o tym, co ja mam lubić najbardziej. Bardzo zniechęciłaby mnie do siebie osoba, która zabraniałaby mi używania zabawek samodzielnie.

   


  Śledź Angelika Grabowska na Instagramie