Ponad milion zadowolonych klientów
 • Darmowa dostawa od 299zł
 • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
 • Klienci oceniają nas na 9.1
 • EasyToys.pl
  FLASH DEAL: 63% rabatu na Wibrujące Jajko - z Pilotem!
  FLASH DEAL: 63% rabatu na Wibrujące Jajko - z Pilotem!

  Czy masz jakieś pytania?
  Chętnie Ci pomożemy!

  Zabawki erotyczne dla par

  Polecane

  Popularne kategorie

  Nasze bestsellery

  Zabawki erotyczne dla par

  Zabawki erotyczne dla par i zabawki erotyczne dla niej i dla niego

  Oprócz zabawek erotycznych dla kobiet i mężczyzn dostępne są również różne zabawki erotyczne dla par, których możesz używać ze swoim partnerem. Zabawki mogą służyć do nadawania nowych emocji Twojemu życiu seksualnemu.

  Podwójne wibratory (duo)

  Podwójny wibrator jest wszechstronną seks zabawką, która pozwala Tobie i Twojemu partnerowi na dodatkową zabawę podczas kochania się. Niektóre wibratory nadają się tylko do stymulacji zewnętrznej, gdzie można stymulować zarówno strefy erogenne mężczyzny, jak i kobiety. Popularne wibratory dla par, takie jak We-Vibe, mają wąską sekcję, która jest wkładana do pochwy, nadal umożliwiając penetrację. W ten sposób obaj partnerzy mogą cieszyć się wibracjami zabawki.

  Wibrujące pierścienie erekcyjne

  Pierścień na penisa jest zakładany wokół podstawy penisa i zapewnia, że ​​erekcja staje się silniejsza i trwa dłużej. Mężczyźni - i oczywiście ich partnerzy - mogą dłużej cieszyć się seksem. Dlatego pierścień na penisa może być rozwiązaniem, gdy masz problemy z erekcją. Z wibrującym pierścieniem na penisa możesz również stymulować np. łechtaczkę swojego partnera podczas penetracji. Z tego powodu wibrujący pierścień na penisa jest popularną zabawką erotyczną dla par.

  Masaże erotyczne

  Erotyczny masaż to relaksujący i zmysłowy sposób, aby rozwinąć i zintensyfikować swoją grę wstępną. Dostępne są różne produkty do wykonywania masażu erotycznego. Istnieją farby do ciała i olejki, którymi możesz ozdobić ciało swojego partnera jadalną farbą, aby później zlizać ją ze skóry. Istnieją również żele, które po nałożeniu rozgrzewają skórę i tym samym pozwalają odprężyć organizm. Ponadto szereg produktów do masażu działa na skórę leczniczo i odżywczo.

  Zestawy do niewoli

  Zestawy bondage do krępowania to jeszcze więcej połączonych w jedno produktów bondage. Daje to początkującym w dziedzinie BDSM i bondage możliwość wypróbowania różnych produktów i sprawdzenia, czy to coś dla nich. Pakiety bondage mogą zawierać różne zabawki, takie jak kajdanki, opaski na oczy, obroże z biczami i linki łączące wiele części ciała. Produkty Bondage służą do ograniczenia aktywności fizycznej jednego z partnerów. Poczucie siły i bezsilności, które się z tym wiąże, może być bardzo satysfakcjonujące dla obojga partnerów.

  Wibrujące jajka

  Wibrujące jajeczko jest niewielkich rozmiarów, ale może spowodować wielkie sensacje. Jajko wibracyjne można wykorzystać do stymulacji zewnętrznej, ale można je również umieścić w pochwie. Dzięki kompaktowym rozmiarom jaja idealnie nadają się do zabrania ze sobą w podróż lub do torebki. Twój partner może również sterować jajami zdalnie za pomocą pilota.

  Gry erotyczne

  Gry erotyczne jest grą, w którą należy grać ze swoim partnerem i ponieważ ma erotyczny charakter. Gry mogą mieć formę gry planszowej, kości przedstawiającej pozycje seksualne lub zestawu kilku pikantnych pytań, aby zawstydzić partnera. Gry pomagają Tobie i Twojemu partnerowi poznać swoje preferencje seksualne i życzenia. To sprawia, że ​​gry erotyczne są bardzo odpowiednie dla nowicjuszy.

  «Szukasz wszystkich zabawek erotycznych? Skorzystaj z tego linku