Lista rzeczy do zrobienia czyli „EasyToys Super Sexy Bucket List” na najbardziej seksowne lato w życiu🍉

EasyToys sexy bucketlist

Przygotuj się na najseksowniejsze lato w życiu. Dzięki seksownej liście rzeczy do zrobienia EasyToys w pełni wykorzystasz nadchodzące lato. Oczywiście największą frajdę sprawia sporządzenie własnej listy, ale w ramach inspiracji przygotowaliśmy również naszą autorską listę.

Twoje lato, Twoje wybory

To lato należy do Ciebie! Możesz robić, na co tylko masz ochotę, bez poczucia zażenowania i bez winy – przynajmniej jeżeli chodzi o nas. Czy jesteś w związku monogamicznym? Więc nie wskakuj do łóżka z innymi osobami tylko dlatego, bo my tak mówimy.😉

Ponadto ta lista ma służyć tylko jako inspiracja. Jeżeli nie chcesz robić niczego z tej listy, nie oznacza to, że nie masz ciekawej osobowości, jesteś nudny/-a lub waniliowy/-a. Lato to czas przyjemności, dlatego aby w pełni je wykorzystać, warto sporządzić listę rzeczy, które chciałoby się zrobić przed jego rozpoczęciem. Wtedy naprawdę masz cel i możesz wreszcie zrobić to, co od dawna chciałeś/chciałaś zrobić.

„Tego lata wreszcie zrobisz to, co od dawna skrycie chciałeś/chciałaś zrobić.”

🍨Seksowna lista rzeczy do zrobienia nadchodzącego lata🍉

#1 Seks w ekscytującym miejscu (na świeżym powietrzu)

Na tej liście nie może zabraknąć seksu w ekscytującym miejscu. Dlatego właśnie jest on naszym numerem jeden. Wielu ludzi uważa, że pomysł bycia przyłapanym na uprawianiu seksu jest bardzo podniecający, dlatego regularnie zdarza się im uprawiać seks w miejscach publicznych.  Myśl o byciu przyłapanym a faktyczne bycie obserwowanym z ukrycia to dwie różne rzeczy. Większość osób oczywiście nie chce być przyłapana z opuszczonymi spodniami do kostek.

Dlatego należy zwrócić uwagę na lokalizację, którą wybierasz na miłosne igraszki. Na przykład wybierz balkon, na którym ludzie mogą Cię widzieć, ale na którym dolna część ciała jest ukryta za balustradą. Możesz też nosić ubrania, które opadają na pośladki, aby nie być całkowicie odsłoniętą, gdy ktoś Cię przyłapie na gorącym uczynku.

#2 Używanie farby do ciała

Pomaluj całe ciało swojemu partnerowi lub swojej partnerce. Czy masz ogród, który jest dobrze osłonięty i odizolowany od potencjalnie ciekawskich sąsiadów? Idealnie! Ponieważ równie dobrze możesz zrobić to na słońcu. Możecie też zrobić to wieczorem, przy świecach. Miękkie, płynne ruchy pędzelka po Twoim ciele i skupienie partnera na sobie na pewno pobudzą Twoje podniecenie.

Może Cię to zaskoczy, ale podczas malowania ciała można również prowadzić bardzo miłe rozmowy. Jedynym czynnikiem rozpraszającym jest ciało Twoje lub Twojego partnera. W ten sposób skupiacie pełną uwagę na sobie nawzajem, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Połączcie malowanie ciała z seksowną grą w pytania i poznajcie się jeszcze lepiej od strony intymnej. W tym filmie możesz zobaczyć inspirację do malowania ciała.

#3 Masturbowanie się na słońcu

Istnieje substancja, którą nazywamy hormonem szczęścia. Oficjalnie nazywa się ją endorfiną. Endorfiny są wytwarzane przez organizm podczas ćwiczeń fizycznych, spożywania dobrego jedzenia, śmiechu, medytacji i seksu. A tak się składa, że to właśnie słońce stymuluje produkcję endorfin! Nic więc dziwnego, że spożywając nasz ulubiony posiłek na słonecznym tarasie czujemy się tak niesamowicie radośni. Połącz seks lub masturbację z ciepłymi promieniami słońca, a Twoje endorfiny gwałtownie wzrosną!

Czy wiesz, że wytwarzanie endorfin jest również stymulowane przez ból? Czy to wyjaśniałoby, dlaczego podczas seksu często lubimy klapsy w pośladki, zaciskanie sutków lub inne czynności, które sprawiają nam odrobinę bólu? A więc „ból jest przyjemny” to nie tylko powiedzenie, ale to również zostało potwierdzone!

„Ból jest przyjemny, naprawdę.”

#4 Jazda na rolkach na (pierwszej) randce

Aktywność na słońcu jest sama w sobie przyjemna. Wspólne odkrywanie pięknych, spokojnych miejsc podczas jazdy na rolkach będąc na (pierwszej) randce to coś, czego naprawdę warto spróbować. Zostaw za sobą zgiełk miasta i odkryj małe wiejskie drogi. Jazda na rolkach wykorzystuje mięśnie, które nie zawsze są tak często używane, dlatego jest to również dobry trening pośladków i nóg. Fajne jest to, że podczas jazdy na rolkach można trzymać się za dłonie. Może to być nawet konieczne, jeżeli nie masz jeszcze dużego doświadczenia. W ten sposób oboje będziecie mieli pretekst, aby się w przyjemny sposób dotykać.

Może zastanawiasz się, dlaczego jazda na rolkach jest seksowna? Cóż, sama w sobie nie jest, ale dzięki wspólnej zabawie nawiązuje się głęboka więź z drugą osobą. A to głębokie połączenie jest naprawdę bardzo seksowne!

„Wspólne odkrywanie pięknych, spokojnych miejsc na rolkach to coś, czego naprawdę trzeba spróbować.”

#5 Pływanie nago

Może to trochę banalne, ale za to bardzo przyjemne! Pływanie nago jest ekscytujące, bo oboje jesteście nadzy, macie poczucie wyzwolenia, a także ekscytacji, bo nie wszędzie jest to dozwolone i nie wiecie, kto może Was zobaczyć. Mamy więc trzy elementy, które dają przyjemne odczucia: podniecenie, poczucie wyzwolenia i napięcie. Połącz to z partnerem lub randką, a będziesz miał/-a zagwarantowane poczucie szczęścia! Chcesz się założyć, że wyjdziesz z wody z wielkim uśmiechem na twarzy?

Pływanie nago można oczywiście uprawiać o każdej porze roku, ale nie każdy ma taką dyscyplinę i tolerancję jak Wim „The Iceman” Hof. 😄 Latem woda jest po prostu odrobinę przyjemniejsza i można w niej zostać trochę dłużej, żeby się przytulić i pocałować.

#6 Używanie kostki lodu podczas seksu

Zabawa z temperaturą polega na eksperymentowaniu z zimnymi i gorącymi doznaniami podczas seksu. Zimą bardzo przyjemnie jest rozgrzewanie się przy pomocy ciepłego olejku do masażu i specjalnego wosku do świec. Ale z kolei latem chcemy się ochłodzić, prawda?

Podczas seksu używaj schłodzonych zabawek lub kostek lodu! Zwykła kostka lodu przyprawi Cię o gęsią skórkę w odpowiedni sposób. Przesuwaj go po sutkach, głaszcz wzdłuż szyi i pachwin… Rozpieszczaj wszystkie swoje strefy erogenne za pomocą zimnej kostki lodu i ciesz się uczuciem topniejącego lodu na swojej ciepłej skórze. Jest to bardzo seksowne podczas uprawiania seksu solo i równie seksowne do używania podczas seksu z partnerem.

#7 Seks w pokoju hotelowym lub namiocie

Postaw na luksus, zanurz się w blasku i przepychu na jedną noc. Zarezerwuj luksusowy pokój w hotelu, chodź przez cały dzień w szlafroku, z butelką prosecco i truskawkami w czekoladzie. Udawajcie, że jesteście bogatymi gwiazdami filmowymi i cieszcie się luksusem i sobą nawzajem. Możesz więc uprawiać seks w innym otoczeniu, ale z zachowaniem prywatności i komfortu.

Nie należysz do tego grona kobiet, które podnieca myśl o luksusie i zdecydowanie wolisz naturę? To w takim razie zarezerwuj nocleg na kempingu położonym w pięknym rezerwacie przyrody. Zabierz swój namiot, włącz delikatne światełka i ciesz się wieczorem pod gwiazdami!

„Zarezerwuj luksusowy pokój hotelowy, chodź cały dzień w szlafroku, z butelką prosecco i truskawkami w czekoladzie.”

#8 Miłość do siebie samej/samego

Tego lata podaruj sobie trochę więcej miłości i zaplanuj dzień tylko dla siebie. Może to być na przykład długi spacer lub wycieczka. Podczas wykonywania aktywności w pojedynkę będziesz miał/-a dużo czasu na zastanowienie się i refleksję. Przede wszystkim zastanów się, jak bardzo możesz być z siebie dumny/-a, że jesteś w tym miejscu, w którym teraz jesteś w swoim życiu. Posłuchaj ulubionej muzyki lub podcastu, weź książkę, w której zapiszesz to, z czego jesteś dumny/-a, i rozpieść się. Kup coś pięknego lub zrób coś szalonego. Ciesz się życiem i swoim ciałem 💖

#9 Poddaj się (mini) metamorfozie

Zmiana jest dobra. A taka mała metamorfoza sprawi, że jeszcze bardziej docenisz siebie. Nowa fryzura, inny kolor włosów lub kilka delikatnych pasemek, nowe ubrania… Niech to będzie coś dużego lub małego, ale niech to będzie coś, co sprawi, że jeszcze bardziej docenisz siebie i poczucie Twojej pewności siebie. Może to być również nowa bielizna lub ładny zegarek! Zapuść brodę, wypróbuj nowy makijaż… zrobić sobie piercing lub tatuaż… możliwości są nieograniczone!

#10 Wyjście na imprezę z wibrującym jajkiem

Ta lista nie byłaby kompletna, gdybyśmy nie wspomnieli o wibrującym jajku. Możliwe, że już to wcześniej zrobiłaś, a jeżeli nie, to na co czekasz? Włóż wibrujące jajeczko, przekaż pilota partnerowi i wyjdźcie razem na miasto. Miły spacer, drink w restauracji, popołudniowe zakupy… I daj się zaskoczyć przyjemnym wibracjom jajka. Upewnijcie się, że nie będziecie zbyt długo poza domem, bo po tych wszystkich seksownych pogawędkach trudno będzie nie zedrzeć z siebie nawzajem ubrań.

Podziel się w komentarzu swoją osobistą listą seksownych rzeczy do zrobienia, jesteśmy bardzo ciekawi!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?