Najlepsze wskazówki dotyczące większej ilości spermy! 💦

more-sperm

Obfitość nasienia stanowi oznakę dużej ilości testosteronu i zdrowego układu rozrodczego. Dlatego nie jest całkowicie nielogiczne, że wielu mężczyzn chciałoby produkować więcej spermy. Nawet jeśli chodzi tylko o łechtanie swojego ego. Ale jak zwiększyć produkcję nasienia? Sprawdziliśmy to dla Ciebie!

Ilość nasienia

Mężczyzna wytwarza ponad 50 000 plemników na minutę w ciągu całego dnia. Przeciętnie podczas orgazmu mężczyzna wytwarza około łyżki stołowej płynu. Jest to około 5 mililitrów, ale może się różnić w zależności od orgazmu. Ma tutaj znaczenie, czy miałeś właśnie orgazm, a dodatkowo równowaga testosteronu jest nieco inna u każdego mężczyzny.

Mała ilość spermy może wynikać z kilku przyczyn. Może być to dziedziczne, ale także spowodowane przez zażywanie alkoholu lub narkotyków. Kiedy produkujesz mniej niż 0,1 ml, nazywa się to hipospermią. Jednak nie jest to powszechne.

Jak zwiększyć produkcję?

Ćwicz dno miednicy

Trening mięśni dna miednicy ma wiele zalet dla mężczyzn. Możesz trenować swoje dno miednicy, wykonując ćwiczenia mięśni kegla. Nie musisz w tym celu chodzić na siłownię, możesz wykonywać te ćwiczenia w domu. Pomogą Ci dłużej utrzymać erekcję, będziesz mógł intensywniej tryskać i co nie mniej ważne, sprawią, że będziesz miał większy wytrysk nasienia, dzięki sile swoich mięśni! Trening mięśni dna miednicy jest zatem doskonałą metodą na zwiększenie potencji.

Więcej testosteronu

Na podstawie jednego z badań z 2013 roku wynika, że mężczyźni, których często można spotkać na siłowni – zwłaszcza ćwiczących z ciężarami – mieli wyższą produkcję nasienia niż mężczyźni, którzy tego nie robili. Wykazano, że w wyniku podnoszenia ciężarów poziom testosteronu wzrasta. Jest to równoznaczne z wyższą produkcją spermy.

„Więcej testosteronu to więcej nasienia”.

Rzucenie palenia

Palisz papierosy? Natychmiast przestań! Jeśli nieświeży oddech i brak poczucia smaku to za mało, palenie wpływa również na ilość spermy. Nie tylko wytryskujesz mniej nasienia niż niepalący mężczyźni (około 22%), ale także powoduje to, że plemniki są mniejsze i wolniejsze. Dlaczego? Palenie wpływa na równowagę białek w Twoich jądrach. Normalnie Twoje ciało utrzymuje to w równowadze, ale kiedy palisz, może to wpływać na poziom protaminy 2. Skutki tego są zauważalne pod kątem objętości nasienia.

sexy man roken

Krople na potencję

Możesz oczywiście więcej się ruszać, ćwiczyć mięśnie dna miednicy, rzucić palenie itp. Ale jeśli nie masz na to ochoty, to krople zwiększające potencję mogą Tobie też pomóc! Pij 30 kropli dwa razy dziennie, aby zwiększyć objętość spermy. Dla leniwych mężczyzn!

Białko

Wierz lub nie, ale są różne diety, które mogą Ci pomóc poprawić produkcję nasienia. Zapewne wiesz, że dieta o niskiej zawartości tłuszczu i wysokiej zawartości białka, warzyw i produktów pełnoziarnistych jest dobra dla Twojego zdrowia. Ale czy wiesz też, że jest to dobre dla Twojego nasienia? Jedzenie ryb, takich jak łosoś i tuńczyk przyczyniają się do produkcji o 34% więcej nasienia!

Pij mniej

Alkohol wpływa na czynność wątroby, co z kolei powoduje dramatyczny wzrost poziomu estrogenu. Pewnie już doszedłeś do wniosku, że nie jest to dobre dla produkcji spermy. Estrogen (nie to samo co testosteron) będzie gromadził się w organizmie. Nawet dwa piwa jednego dnia mają długoterminowy wpływ na produkcję nasienia. Więc może po prostu zostaw to piwo dzisiaj w lodówce?

„Picie nawet dwóch piw dziennie jest szkodliwe dla produkcji nasienia!”

Więcej seksu i mniej masturbacji

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego nasienie jest czasami dość gęste, a innym razem niemal przezroczyste i trochę wodniste? Wyjaśnienie tego jest właściwie całkiem logiczne. Im więcej wytryskujesz, tym mniej gęste będzie Twoje nasienie. Kiedy uprawiasz seks codziennie lub masturbujesz się jak szalony przez cały tydzień, gęstość Twojej spermy jest znacznie niższa.

Stosujesz się już do powyższych wskazówek? Zauważyłeś już różnicę w gęstości? Jesteśmy bardzo ciekawi, daj nam znać w komentarzu poniżej!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Tagi

Chcesz nas obserwować?