Orgazm analny — jak szczytować jeszcze intensywniej!

anal orgasm

Chcesz zwiększyć swoje szanse na orgazm lub szukasz jeszcze bardziej intensywnych doznań? Jeśli tak, orgazm analny może być dla Ciebie! Twój odbyt zawiera niezliczone zakończenia nerwowe, które można stymulować na wiele różnych sposobów. Na tym blogu przedstawimy, jak możesz to zrobić, ale najpierw wyjaśnimy, jak dokładnie działa orgazm analny.

O orgazmie analnym

Bądźmy szczerzy: orgazm analny w rzeczywistości nie istnieje. Może to zabrzmieć trochę dziwnie, ale w rzeczywistości wcale takie nie jest. Pomimo tego, że Twój odbyt zawiera wiele zakończeń nerwowych, nie są one stworzone do orgazmu. Z drugiej strony pochwa, łechtaczka, żołądź i prostata – zdecydowanie tak.

Badania pokazują, że 94% kobiet miało orgazm podczas seksu analnego.

Ze względu na te liczne zakończenia nerwowe, stymulacja odbytu może być bardzo przyjemna, podobnie jak masowanie sutków czy jąder. Intensywny „orgazm analny” jest również możliwy, kiedy pobudzisz zwieracz wraz z innymi strefami erogennymi. Tak więc za orgazm odpowiedzialna jest łechtaczka, pochwa lub żołądź penisa, ale stymulacja odbytu może sprawić, że punkt kulminacyjny będzie bardziej intensywny.

Przygotowanie: lubrykant

Zawsze obficie nasmaruj palce, odbyt i wszelkie zabawki erotyczne lubrykantem. Odbyt nie nawilża się sam jak pochwa. Aby zapobiec bolesnemu tarciu i ułatwić wkładanie, lubrykant jest tutaj obowiązkowy. Użyj gęstego produktu, który nie wysycha zbyt szybko. Na rynku dostępne są żele stworzone specjalnie dla odbytu lubrykanty analne. Uważaj na produkty na bazie silikonu. Silikonowe zabawki analne nie są odporne na żele z tego samego materiału. Silikony mogą zacząć wchłaniać się nawzajem i istnieje prawdopodobieństwo, że będzie to miało wpływ na zabawkę.

Wskazówki: orgazm analny dla kobiet

Jest mała szansa, że dojdziesz od samej stymulacji analnej. Dlatego ważne jest, aby zadowolić również swoją pochwę i/lub łechtaczkę. Sama zdecyduj, co lubisz najbardziej. Łechtaczkę lub pochwę najlepiej stymulować palcami, wibratorem łechtaczkowym lub miniwibratorem, podczas gdy drugą ręką masujesz odbyt za pomocą zabawki.

Łechtaczka, pochwa i odbyt jednocześnie

Istnieje duża szansa, że Twój orgazm stanie się bardziej intensywny, jeśli będziesz stymulować jeszcze więcej części ciała: łechtaczkę, pochwę i odbyt jednocześnie. Możesz spróbować masować te trzy strefy rękami, ale nie zawsze będzie to łatwe. Bez obaw! Na rynku dostępne są zabawki erotyczne, które jednocześnie stymulują wszystkie te strefy erogenne.

Podwójne dildo: podwójne dildo to zabawka erotyczna z dwoma końcami typowymi dla dildo. Jeden koniec jest często węższy od drugiego, co sprawia, że jest bardzo odpowiedni do podwójnej penetracji. Grubą część wkłada się do pochwy, a cienką do odbytu. Jedną ręką możesz masować łechtaczkę, a drugą poruszasz wibratorem. Aby to zrobić, połóż się na plecach lub na boku, aby przyjąć wygodną pozycję.

Wibratory podwójne: jeśli szukasz zabawki, której nie musisz sama ruszać, lub jeśli oczekujesz czegoś więcej niż tylko penetracji, trio wibrator jest właściwym wyborem. Wiele wibratorów trio wygląda jak wibrator Tarzan, ale mają dodatkowy element: stymulator odbytu. Ten stymulator może posiadać mały łańcuszek analny lub po prostu kuleczkę, która masuje zewnętrzną część zwieracza.

Wskazówki: orgazm analny dla mężczyzn

Seks analny mogą uprawiać zarówno geje, jak i heteroseksualni mężczyźni. Mężczyźni mogą uprawiać seks analny na różne sposoby. Stymulacja żołędzia przed i w trakcie szczytowania nadaje dodatkowy wymiar Twojemu orgazmowi. Podczas masturbacji możesz użyć zabawki do seksu analnego, aby osiągnąć silny orgazm.

Masaż prostaty

Jako mężczyzna słyszałeś o tym, a może już nawet próbowałeś: masaż prostaty. Twoja prostata to mały narząd, który produkuje i transportuje nasienie. Jest ona niezwykle wrażliwa i możesz ją wyczuć 5 centymetrów w głąb odbytu od strony brzucha. To miejsce zwane jest również punktem P. Masaż tego punktu może skutkować intensywnymi i wspaniałymi orgazmami. Możesz spróbować robić to palcami, ale są też specjalne zabawki prostaty, które znacznie ułatwiają jej stymulację.

Zabawki do stymulacji prostaty

Dildo do prostaty: dilda do prostaty mają zakrzywioną górę, która ułatwia jej masowanie. Możesz samodzielnie poruszać wibratorem w górę i w dół, aby stymulować to wrażliwe miejsce.

Wibratory do prostaty: jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko masażu, wypróbuj specjalnych wibratorów do prostaty. Oprócz tego, że sam możesz poruszać nim w górę i w dół, zabawka emituje również wibracje, które dodatkowo stymulują prostatę, co może sprawić, że Twój orgazm będzie jeszcze bardziej intensywny!

Chcesz sam wybrać model? Zapoznaj się z naszą ofertą stymulatorów prostaty. Znajdziesz tutaj wszystkie dilda i wibratory prostaty. Zwróć uwagę na wymiary. Przecież nie chciałbyś zostać rozczarowany zabawką, która jest za mała lub za duża!

Zabawki analne dla kobiet i mężczyzn

Możesz używać palców do stymulacji odbytu, ale Twoje paznokcie mogą być zbyt ostre dla delikatnej skóry zwieracza. Dlatego lepiej jest korzystać ze specjalnej zabawki analnej. Nie korzystaj z zabawek, które nie są przeznaczone dla odbytu. Mogą one wsunąć się do wewnątrz, ponieważ zazwyczaj nie mają poszerzonej podstawy. Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów zabawek analnych:

Korek analny

Korek analny zakłada się i nie trzeba go ruszać. Jest on odpowiedni, jeśli lubisz uczucie pełności lub gdy nie chcesz aktywnie bawić się odbytem. Zabawka, którą polecamy, to zestaw korków analnych z kolekcji EasyToys Anal. Są one łatwe do włożenia, a ponadto korki analne o różnych rozmiarach pozwalają pójść o krok dalej.

Łańcuszek analny

Jeśli chcesz trochę bardziej aktywnie bawić się odbytem, bardziej odpowiedni będzie łańcuszek analny. (Czasami) składa się on ze stopniowo rozszerzających się kulek analnych. Za pomocą koralików analnych możesz zapewnić sobie przyjemne uczucie rozciągania zwieracza.

Wskazówka! Czujesz zbliżający się orgazm? Powoli wyciągnij łańcuszek analny. Kulki w cudowny sposób pobudzą nerwy w Twoim odbycie.

Dildo analne

Masz już trochę więcej doświadczenia z zabawkami analnymi? Możesz spróbować dilda analnego. Wybierz model, którego średnica ma nie więcej niż 3 centymetry. Prawdopodobnie będzie to dla Ciebie wystarczające. Możesz powoli poruszać wibratorem w górę i w dół, aby stymulować zwieracz, lecz możesz również wykonywać małe kółka, masując w ten sposób wnętrze odbytnicy.

Wskazówka! Zwiększ tempo stymulacji w miarę zbliżania się do orgazmu.

Wibrujące zabawki analne

Te zabawki są wyjątkowo odpowiednie, gdy niekoniecznie chcesz wkładać do odbytu jakąś zabawkę, ale chcesz go stymulować. Możesz na przykład użyć wibratora analnego do masowania swojego zwieracza, aby stymulować nerwy w tym obszarze. Jeśli najdzie Cię ochota, możesz również włożyć zabawkę do środka. Oprócz tego, że wibracje dają przyjemne uczucie, działają także relaksująco na mięśnie w odbycie i wokół niego.

Chcesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami lub masz pytania dotyczące pieszczot analnych? Zostaw komentarz poniżej!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?