Najlepsze zabawki erotyczne dla początkujących

sex toys for beginners

Jeśli zdecydujesz się użyć zabawki erotycznej po raz pierwszy, już sama ich oferta może być dość przytłaczająca. Co najlepiej wybrać? W końcu istnieje niezliczona ilość ich rodzajów! Jeśli nie wiesz, na co zwrócić uwagę kupując zabawkę erotyczną, ten artykuł może Ci w tym pomóc. Przeczytaj nasze poniższe wskazówki, aby znaleźć idealną zabawkę dla siebie.

Zawartość artykułu

Wibratory dla początkujących

Większość kobiet łatwiej osiąga orgazm dzięki stymulacji łechtaczki. Dlatego wibrator jest jedną z najpopularniejszych zabawek erotycznych wśród pań. Emituje on wibracje, które stymulują nerwy łechtaczki i pochwy. Orgazm jest prawie nieunikniony!

„Wibrator emituje wibracje, które stymulują nerwy łechtaczki i pochwy”.

Istnieją setki różnych wibratorów. Najbardziej znanym jest wibrator króliczek. Ta zabawka ma trzonek, który wkładasz dopochwowo i mały wibrujący stymulator, który spoczywa na łechtaczce. Wibrator króliczek zapewnia podwójną stymulację (pochwową i łechtaczkową). Taka zabawka często ma kilka trybów wibracji, abyś sama mogła się przekonać, co lubisz.

Najlepszy wibrator dla początkujących

Nie od razu wybieraj drogi wibrator lub taki z dużą ilością dzwonków i gwizdków. Lepiej spokojnie odkrywać, co Ci najbardziej odpowiada. Dobrym wibratorem na początek jest wibrator Lily z kolekcji EasyToys Online Only. Ten wibrator króliczek jest stosunkowo niedrogi, wykonany z miękkiego silikonu i łatwy do czyszczenia. Jego zakrzywiona końcówka stymuluje również punkt G. W skrócie: doskonała zabawka na początek.

Więcej wibratorów

Jeśli nie podoba Ci się Lily, możesz oczywiście sama wybrać innych wibrator króliczek. Jeśli tego typu zabawka w ogóle Ci nie odpowiada, dostępnych wiele innych rodzajów wibratorów. Na przykład wibratory punktu G i mini wibratory to również popularne wibratory dla początkujących.

Wibrator ciśnieniowy

Stosunkowo nową technologią stymulacji łechtaczki jest stymulacja ciśnieniem powietrza. Wibrator ciśnieniowy pobudza łechtaczkę nie wibracjami, ale falami powietrza. Ma on małą nasadkę, którą umieszcza się nad łechtaczką. Zabawka nie dotyka jej, ale stymuluje ją za pomocą pulsujących fal powietrza. Daje to uczucie ssania, które chyba najlepiej można porównać do seksu oralnego. Wibrator ciśnieniowy to doskonała zabawka na początek, ponieważ subtelnie stymuluje łechtaczkę. Szczególnie kobiety, które mają problem z osiągnięciem orgazmu, zdecydowanie powinny jej spróbować!

Dilda dla początkujących

Dildo nie wibruje, w przeciwieństwie do wibratora. Dilda są idealne dla każdej pani, która preferuje stymulację pochwy. Jeśli chcesz również stymulować punkt G, dobrze jest poszukać dildo z zakrzywioną końcówką. Punkt G znajduje się po stronie brzucha, dzięki czemu trafia ona dokładnie w to miejsce.

Dilda dla początkujących – nasze zestawienie

Jeśli kupujesz dildo po raz pierwszy, dobrym wyborem będzie jego realistyczna wersja. Realistyczne dildo wygląda jak prawdziwy penis. Często mają naturalistycznie ukształtowaną mosznę i żyły biegnące w dół trzonu penisa.

„Nie zaczynaj od zbyt dużego rozmiaru i wybierz dildo o głębokości wkładania około 15 centymetrów. To świetny format na początek”.

Nie zaczynaj od zbyt dużego rozmiaru i wybierz dildo o głębokości wkładania około 15 centymetrów. To świetny format na początek. Wiele dild jest również wyposażonych w przyssawkę, dzięki czemu możesz bawić się nim bez użycia rąk.

Co jeszcze polecamy…

Szklane dildo to dobra alternatywa dla tego realistycznego. Są one wykonane z gładkiego, bezpiecznego i łatwego do czyszczenia materiału. A ponadto za pomocą ciepłej lub zimnej wody można je również łatwo ogrzać lub schłodzić. To zapewnia dodatkowe doznania!

Zabawki analne dla początkujących

Odbyt ma mnóstwo zakończeń nerwowych, które lubią być stymulowane! Istnieją trzy rodzaje zabawek analnych: kulki analne (koraliki), dilda lub wibratory analne i zatyczki analne.

Koraliki analne

Jeśli po raz pierwszy chcesz spróbować stymulacji odbytu, to koraliki analne będą doskonałą opcją. Koraliki stopniowo powiększają się, dzięki czemu możesz krok po kroku przyzwyczajać się do większego rozmiaru.

Zestawy korków analnych

Możesz także zacząć od zestawu korków analnych. Z zestawem korków analnych możesz eksperymentować z różnymi rozmiarami i odkryć, który rozmiar najbardziej Ci odpowiada. Zawsze zaczynaj jednak od najmniejszego. Jeśli chcesz iść dalej, zawsze możesz zwiększyć rozmiar.

Wibrator analny

Na koniec możesz również rozpocząć swoją przygodę od wibratora analnego. Wybierz zabawkę z wąską końcówką, aby łatwiej było ją włożyć. Wibracje rozluźniają mięśnie odbytu i ułatwiają wkładanie wibratora. Do stymulacji prostaty można również użyć wibratora z zakrzywioną końcówką.

Ostatnia wskazówka

Niezależnie od tego, jaką zabawkę erotyczną wybierzesz, zawsze upewnij się, że jest ona przeznaczona specjalnie do odbytu. Mają one zawsze pierścień, płaską podstawę lub inny kształt stopujący. Zapobiega to wślizgiwaniu się zabawki do środka. Bądźmy szczerzy: nikt po takiej przygodzie nie chciałby wylądować u lekarza!

Pierścienie erekcyjne dla początkujących

Dzięki pierścieniowi erekcyjnemu Ty jako mężczyzna możesz cieszyć się mocnym i długotrwałym wzwodem. Pierścień wsuwa się na penisa aż do jego podstawy. Pozwala to na pompowanie krwi do prącia, ale trudniej z niego wraca. W ten sposób pierścień na penisa może być również rozwiązaniem dla mężczyzn, którzy borykają się z problemami z erekcją.

Od czego najlepiej zacząć?

Możemy sobie wyobrazić, że nie każdy mężczyzna zna obwód swojego penisa. W takim przypadku zestaw pierścieni erekcyjnych będzie dobrym pierwszym wyborem. Taki zestaw składa się z kilku pierścieni o różnych rozmiarach. Chcesz dodatkowo stymulować swoją partnerkę? W takim razie wibrujący pierścień erekcyjny będzie doskonałym wyborem! Wibracje stymulują jej łechtaczkę i są jednocześnie przyjemne dla niego!

Rozmiar pierścienia erekcyjnego

Istnieje niezliczona ilość rodzajów pierścieni na penisa. Oprócz wariantów silikonowych są też takie wykonane z metalu, gumy i skóry. Przed zakupem zawsze pamiętaj o zmierzeniu grubości swojego penisa, aby kupić model w odpowiednim rozmiarze.

Masturbatory dla początkujących

Często zdarza się, że siedząc razem przy piwie, mężczyźni śmieją się z pomocy do masturbacji, ale gwarantujemy, że przynajmniej jeden z nich ma w swojej szafce nocnej Fleshlight lub Tenga Egg!

„Masturbatory są fajne, zapewniają dużo przyjemności i są łatwe do przechowywania”.

Nie ma się czego wstydzić: są fajne, dostarczają wiele przyjemności i można je łatwo schować, gdy nie są używane. Masturbatory są dowodem na to, że zabawki erotyczne są nie tylko dla kobiet.

Zacznij prosto z Tenga Egg

Obecnie dostępne są całe kolekcje specjalnie dla mężczyzn. Wśród tej różnorodności i wariacji na pewno znajdziesz coś dla siebie! Od super realistycznego do super praktycznego, wibrującego i masującego. Ale od czego najlepiej zacząć? Wypróbuj jajko Tenga. Są to małe jednorazowe masturbatory i można je kupić za stosunkowo niską cenę.

Rękawy do masturbacji

Rękawy do masturbacji mają wewnątrz stymulującą strukturę. Często są to ciasno umieszczone wypustki i wypukłości, które dodatkowo pobudzają penisa. Wypróbuj najpierw niedrogą sztuczną pochwę lub sztuczny odbyt. W tej kategorii możesz znaleźć na przykład masturbatory marki FFPR.

„Często są to ciasno umieszczone wypustki i wypukłości, które dodatkowo pobudzają penisa”.

Jeśli podobają Ci się wrażenia, jakie dostarczają te masturbatory, możesz przerzucić się na droższą zabawkę, taką jak Fleshlight. Możesz wśród nich wybierać spośród otworów w kształcie ust, pochwy lub odbytu. Masturbatory Fleshlight mają czasami różne rękawy, każdy z własną stymulującą strukturą.

Która zabawka erotyczna dla początkujących najbardziej do Ciebie przemawia? Powiedz nam w komentarzu!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?