Odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia dla par – 12 ekscytujących zadań, które mogą urozmaicić odliczanie czasu do Świąt

christmas countdown

Świąteczne piosenki są odtwarzane  w stacjach radiowych już od jakiegoś czasu, choinka jest ubrana i plany na Bożenarodzeniowy obiad są gotowe. Niezależnie od tego, czy lubisz święta Bożego Narodzenia, czy nie, ekscytujące odliczanie jest zawsze przyjemne! Pomożemy Ci przejść przez następne 12 dni z zabawną pozycją seksualną lub ekscytującym pomysłem do wypróbowania z Twoim/Twoją partnerem/partnerką każdego dnia. Gotowy/-a? Zaczynamy!

Zasady gry

Za każde zadanie, które uda Ci się wykonać, możesz zdobyć punkty. Zacznijcie zabawę i wspólnie odliczajcie dni do Świąt Bożego Narodzenia w ekscytujący sposób. Czy dasz nam później znać, ile punktów zdobyłeś/-aś?

Całkowita liczba punktów do zdobycia wynosi: 22

Kontynuuj od miejsca, gdzie poprzednio skończyłeś/-aś? Przejdź do właściwego dnia!

Dzień 1 – Pozycja seksualna tzw. „Włoski Żyrandol”

Zacznijmy od skomplikowanej pozycji seksualnej, która jest jednocześnie dobrym ćwiczeniem: tzw. „Włoski Żyrandol”. Kobieta siedzi na mężczyźnie, ze stopami przy jego biodrach i rękami opartymi za nim, tuż przy jego klatce piersiowej. Kobieta podpiera się więc na rękach i nogach. Wymaga to dużej siły mięśni, ale również pozwala spalić dużo kalorii! To dobry powód do tego, aby przećwiczyć tę pozycję seksualną przed Świętami 😉

Otrzymujesz: 3 punkty

Dzień 2 – Odgrywanie ról

Odgrywanie ról jest zawsze dobrym pomysłem! Wkraczasz w świat, gdzie wszystko jest możliwe i gdzie wszystkie Twoje seksualne fantazje i życzenia mogą się spełnić. Zaskocz swojego partnera/partnerkę, zakładając na siebie bieliznę do odgrywania ról. Dzięki temu łatwo wcielić się w rolę seksownej pokojówki, surowego policjanta czy uwodzicielskiej uczennicy.

Otrzymujesz: 1,5 punktu

Dzień 3 – Gra erotyczna

W te zimne dni przyda Ci się trochę ciepła i emocji, które towarzyszą podnieceniu, prawda? Dodaj pikanterii, grając w grę erotyczną. Uwierzcie nam, to sprawi, że będzie Wam gorąco 😉 Poza tym, grając w grę erotyczną poznajesz swojego partnera w zupełnie inny sposób!

Otrzymujesz: 1,5 punktu

Dzień 4 – Załóż na niego Pierścień!

Nie, nie, nie taki pierścień (ohhh!). Mówimy tu oczywiście o wibrującym pierścieniu na penisa. Z pierścieniem założonym na penisa mężczyzna doświadcza głębszej i dłużej trwającej erekcji. Dzięki wibrującemu pierścieniowi na penisie zarówno Ty, jak i Twoja partnerka możecie wspólnie cieszyć się stymulującymi wibracjami. A czy wiedziałeś, że dzięki pierścieniowi na penisa możesz również dłużej odwlekać moment orgazmu?

Otrzymujesz: 2 punkty

Dzień 5 – Pozycja seksualna Kwiat lotosu

Sezon wakacyjny to przede wszystkim połączenie z osobą, którą kochamy. Intymna pozycja seksualna „Kwiat lotosu” jest do tego idealna! Jako mężczyzna w tej pozycji siedzisz z nogami skrzyżowanymi po turecku. Następnie Twoja partnerka siada na Twoich kolanach twarzą do Ciebie. Ona obejmuje Cię nogami w pasie, a Ty poruszasz się do przodu i do tyłu. Pozycja ta pozwala również na głęboką penetrację.

Otrzymujesz: 1,5 punktu

Dzień 6 – 50 twarzy Świąt Bożego Narodzenia

Możesz zwiększyć poczucie satysfakcji z życia seksualnego przez ekscytujące odgrywanie ról lub zakup nowej zabawki erotycznej, ale czasami może się zdarzyć, że po prostu szukasz trochę większego poziomu podniecenia. Być może termin „BDSM” już obił Ci się o uszy, ale czy wiesz, że nawet noszenie kajdanek jest częścią BDSM? Nie ma więc potrzeby, aby od razu zaczynać od używania pejcza i łańcuchów. Samo użycie jednej opaski na oczy lub pluszowych kajdanek może przynieść ogromną ilość dodatkowego podniecenia i przyjemności w łóżku. Spróbuj i przekonaj się, czy Ci się to spodoba.

Otrzymujesz: 2,5 punktu

Dzień 7 – Szczęśliwe dni z czekoladą

Czekolada jest znanym afrodyzjakiem. To substancja, która stymuluje popęd płciowy i zwiększa pożądanie, podniecenie i satysfakcję seksualną. Czekolada i seks stanowią świetne połączenie! Stwórz seksowne dzieło sztuki na ciele swojego partnera / swojej partnerki za pomocą czekoladowej farby do ciała (a następnie oczywiście zmysłowo zliż to z jego lub jej ciałem). Wykonaj zmysłowy masaż z jadalnym kremem czekoladowym do masażu.

Otrzymujesz: 1,5 punktu

Dzień 8 – Załóż swoją najseksowniejszą bieliznę

Nikt nie może wyglądać jak książę/księżniczka z bajki każdego dnia, ale podczas tych świątecznych dni zrób niespodziankę i zaskocz swojego partnera seksownym kompletem bielizny! Możesz na przykład wybrać nic nie ukrywające body lub krótką miniówkę. Sukces gwarantowany! Na rynku jest również szeroki asortyment bielizny dla mężczyzn, więc mężczyźni mogą również zaskoczyć swoją partnerkę zakładając seksowny strój.

Otrzymujesz: 1 punkt

Dzień 9 – Eksperymentuj z podwójną stymulacją

Niezależnie od tego, czy eksperymentowałeś/-aś z tym wcześniej, czy nie, podwójna stymulacja jest wspaniałym doświadczeniem! Możesz to zrobić na różne sposoby. Stymuluj, na przykład, dwa wrażliwe na dotyk miejsca na ciele Twojego partnera / Twojej partnerki w tym samym czasie, aby uzyskać nieziemską przyjemność, lub użyj zabawki erotycznej, np. wibratora lub podwójnego dildo. Możecie również zdecydować się na podwójną penetrację za pomocą zabawki erotycznej jaką jest strap-on. Jeżeli chcesz pójść o krok dalej, możesz nawet rozważyć zaproszenie jeszcze jednej osoby do trójkąta!

Otrzymujesz: 2 punkty

Dzień 10 – Masturbujcie się razem

Masturbacja jest bardzo zdrowa, a także świetnie wpływa na wspólne życie seksualne. Więc masturbujcie się razem! Usiądźcie lub połóżcie się naprzeciwko siebie lub obok siebie i dotykajcie się w ten sam sposób, w jaki zawsze to robicie, gdy jesteście sami. Trzeba się do tego przyzwyczaić, ale dzięki wspaniałemu widokowi na partnera, dyskomfort szybko znika. Masturbowanie się w swoim towarzystwie jest również świetnym sposobem na relaks i ucieczkę od pracowitego grudniowego miesiąca.

Otrzymujesz: 2 punkty

Dzień 11 – Masaż ciało o ciało

Masaż ciało o ciało to masaż erotyczny, w którym używasz całego ciała. Podczas tego masażu Wasze ciała ocierają się o siebie w przyjemny i intymny sposób. Nie ma tu ustalonych zasad, więc możecie się przy tym dobrze bawić. Jedyną rzeczą, której potrzebujesz do tego masażu jest prześcieradło aby chronić swoją pościel, a także duża ilość lubrykantu.

Otrzymujesz: 1,5 punktu

Dzień 12 – Pozycja seksualna Precel

Odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia kończymy jakże przyjemną pozycją seksualną: „Na Precla”! W tej pozycji mężczyzna może głęboko penetrować swoją partnerkę, podczas gdy jej punktowi G również jest poświęcane dużo uwagi. Idea jest prosta: kobieta leży na boku, a mężczyzna przesuwa się po jej nodze, która leży bezpośrednio na łóżku. Oplata jej drugą nogę wokół swojego ciała. Z perspektywy wygląda to w taki sposób, jakbyście byli ze sobą spleceni. Zupełnie jak precel! Niech to będzie słodki ostatni rozkoszny dzień… 😉

Otrzymujesz: 2 punkty

Odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia – odliczanie z wieloma zabawkami

Oprócz wykonywania tych ekscytujących zadań możesz uczynić je jeszcze bardziej ekscytującymi dzięki jednemu z naszych pakietów prezentów erotycznych. Te zestawy erotyczne są pełne różnych zabawek erotycznych i wyzwań. Wystarczająco dużo, by wypełnić cały wspólny wieczór!

Którego dnia najbardziej nie możesz się doczekać?

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Tagi

Chcesz nas obserwować?