Przyjemność z masażu prostaty: męski punkt G

prostate massage

Czy słyszałeś/-aś kiedyś o masażu prostaty? Może od jakiegoś czasu Cię to ciekawi, a może uważasz, że to trochę dziwne i nie jest to odpowiednie dla Ciebie. Ale uwierz nam: orgazm poprzez stymulację prostaty jest niewiarygodnie przyjemny! W tym artykule wyjaśnimy, jak możesz rozpieścić siebie lub swojego partnera wspaniałym masażem punktu G! 

Prostata: męski punkt G

Przez lata zarówno magazyny dla kobiet, jak i dla mężczyzn pisały o kobiecym punkcie G i o tym, gdzie go znaleźć. Ale teraz nadszedł czas, aby poruszyć temat męskiego punktu G i zająć się nim bardziej szczegółowo. Aby uzyskać wspaniały, intensywny i wielokrotny orgazm, każdy powinien wiedzieć w jaki sposób powinien stymulować prostatę.

Zanim dokładniej zagłębimy się w ten temat, powinieneś/powinnaś wiedzieć, z czym dokładnie masz do czynienia! W kategoriach naukowych jego punktem G jest gruczoł prostaty. Leży pomiędzy odbytem a moszną. Tutaj spotykają się wszystkie nerwy, które powodują jego erekcje, orgazmy i wytryski. Gruczoł krokowy produkuje i transportuje płyn nasienny.

Poprzez masowanie gruczołu od wewnątrz, mężczyźni mogą doświadczyć intensywnego orgazmu. Często jest to uczucie o wiele bardziej intensywne niż normalny orgazm. Dodatkowo, opróżnianie prostaty jest niezwykle zdrowe! Gdy płyn nasienny w prostacie nie jest regularnie uwalniany, może dochodzić do gromadzenia się bakterii. Regularny masaż prostaty zapobiega temu i utrzymuje gruczoł w dobrej kondycji!

Masowanie prostaty, zwanej również „centrum dowodzenia”, daje Ci pełną kontrolę i sprawia, że Twój mężczyzna jest w siódmym niebie dzięki potężnemu i zapierającemu dech w piersiach orgazmowi. Albo trzykrotnie… Tak, czytasz to dobrze, czasami stymulacja prostaty może być tak silna, że nie jest niczym niezwykłym dla niego, aby doświadczyć wielokrotnych orgazmów. Ale nie wybiegajmy za daleko w przyszłość.

mannelijke g-spot

Jak znaleźć punkt P?

prostaat

Mówiliśmy już , że gruczoł prostaty można znaleźć między moszną a odbytem. Na głębokości około 5 cm po stronie brzusznej można wyczuć stwardniały kawałek wielkości orzecha włoskiego. W tym miejscu znajduje się gruczoł krokowy. Prostata znajduje się w niezwykle wrażliwym miejscu, gdzie spotyka się kilka zakończeń nerwowych. Nerwy te regulują, między innymi, przepływ krwi do penisa i orgazm.

Jak stymulować prostatę?

Znalazłeś/-aś prostatę, co dalej? Delikatnie masuj jego prostatę, aby przyzwyczaić go do tego uczucia. Pamiętaj, że zakończenia nerwowe są super wrażliwe, więc bądź ostrożny/-a na początku. W razie potrzeby należy zawsze stosować lubrykant. Kiedy spodoba mu się to uczucie, możesz nieco zwiększyć nacisk. Prostatę najłatwiej jest masować w pozycji leżącej. Niech Twój partner położy się na plecach na łóżku z lekko uniesionymi kolanami. Delikatnie włóż palec i przesuń go w kierunku pępka. Kiedy poczujesz małe zgrubienie, wiesz, że dotarłeś do prostaty!

„Pamiętaj, że zakończenia nerwowe są wrażliwe, więc bądź ostrożny/-a na początku”.

Kiedy nie chcesz używać palców, możesz użyć zabawki prostaty, takiej jak dildo prostaty oraz wibratora prostaty. Należy zawsze pamiętać o użyciu dużej ilości lubrykantu, np. na bazie wody.

Stymulatory prostaty

Specjalnie dla Ciebie, wymieniliśmy niektóre z najlepszych stymulatorów prostaty:

Dildo Sonda Analna Prostaty nr 2

Strona internetowa Dildo Sonda Analna Prostaty nr 2 ma elegancki wygląd i jest wykonane z jedwabiście gładkiego materiału silikonowego. Doskonałe i łatwe w użyciu! Dildo ma zakrzywioną końcówkę i jest również elastyczne, co pozwala na optymalną stymulację prostaty i odbytu. A czy wiesz, że możesz używać tego dildo po obu stronach? Gorąco polecam!

Zakrzywione Dildo Prostaty z Uchwytem

Czy szukasz zabawki, która jest specjalnie zaprojektowana do stymulacji prostaty? To Zakrzywione Dildo Prostaty z uchwytem jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Uchwyt pozwala na łatwe i wygodne wkładanie i przesuwanie dildo. Nie tylko Twoja prostata jest dobrze stymulowana przez zakrzywioną kulistą końcówkę, ale również krocze jest intensywnie rozpieszczane przez tę zabawkę dzięki dodatkowym zakrzywionym detalom.

Lelo – Masażer prostaty

Ten silikonowy wibrator prostaty jest wyposażony w dodatkowe ramię, które opiera się na kroczu. Z możliwością wkładania na głębokość 10 cm, ten wibrator należy do kategorii tych mniejszych, doskonały dla początkujących! Wibrator jest wodoodporny i może być ładowany za pomocą kabla USB. Dodatkowo wyposażony jest w 6 różnych trybów wibracji.

Dynamiczny Wibrator Prostaty Duke

Ten flagowy produkt, Dynamiczny Wibrator Prostaty Duke to obowiązkowy gadżet dla wszystkich miłośników stymulacji prostaty! Silne wibracje tej zabawki zapewniają niespotykaną dotąd stymulację zarówno prostaty jak i krocza. Wibrator posiada elastyczny model i wykonany jest z miękkiego silikonu. Chcesz się założyć, że ta wygodna zabawka doprowadzi Cię do szalonej kulminacji w mgnieniu oka?

Czy masz doświadczenia związane z wykonywaniem lub czy doświadczyłeś masażu prostaty? Jesteśmy bardzo ciekawi Twoich/ Waszych doświadczeń!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?