Wyjaśniamy 7 najlepsze techniki minety!

best-cunnilingus-techniques

Utrzymywanie radości z życia seksualnego ma wiele wspólnego z wsłuchiwaniem się w jej pragnienia i potrzeby. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, zadowolenie jej oralnie jest najłatwiejszym sposobem, aby dać jej szczęście. Cóż, słowo „łatwy” może być na wyrost, bo jednak wymaga to pewnych umiejętności. Poniżej dzielimy się z tobą technikami, abyś mógł zostać prawdziwym królem minety. Nauka, jak zadowolić ją tam na dole, jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Zalety pieszczot oralnych

Przesuwanie językiem po jej delikatnych strefach jest o wiele bardziej intymne niż dotykanie palcami, a także bardziej ją podnieca. Co więcej, nie ma ryzyka zadrapania ostrymi paznokciami — język jest dużo bardziej miękki i zawsze masz pod ręką naturalny lubrykant. Jeśli partnerka ufa ci między nogami, możesz doprowadzić ją do szaleństwa.

Seks oralny to skuteczny sposób, aby wywołać u kobiety orgazm poprzez bezpośrednią stymulację łechtaczki. Niewielu mężczyznom udaje się doprowadzić swoją partnerkę na szczyt poprzez samą penetrację. Stosując pieszczoty oralne, pokazujesz również, że jej przyjemność jest dla ciebie ważna. Kolejna zaleta: kiedy seks oralny stanie się regularną częścią waszych intymnych chwil, ona też będzie chciała uprawiać seks częściej!

best-cunnilungus-techniques

7 najlepszych technik minety

1. Upewnij się, że partnerka jest odprężona

Po pierwsze upewnij się, że twoja partnerka w łóżku czuje się komfortowo. Jeśli nie jest odprężona, nie będzie w stanie w pełni poddać się twoim zabiegom. Szczególnie na początku związku kobieta może być niepewna, czy pachnie tam wystarczająco świeżo, lub czy podoba ci się, jak tam wygląda. Powiedz jej, że wygląda pięknie, że chcesz ją pieścić i chcesz, aby poczuła się tak dobrze, jak to tylko możliwe. Rozwiewając jej niepewność, pozwolisz jej czerpać z tego tyle przyjemności, ile będzie chciała.

„Szczególnie na początku związku kobieta może być niepewna, czy pachnie tam wystarczająco świeżo, lub czy podoba ci się, jak tam wygląda.”

2. Wybierz odpowiednią pozycję

Twoja partnerka prawdopodobnie będzie dokładnie wiedzieć, w której pozycji czuje się najwygodniej. Jeśli jest otwarta na sugestie, umieść poduszkę pod dolną częścią jej pleców, aby unieść miednicę. Zapewni to lepszy dostęp i zminimalizuje ból szyi. Trzymaj jej kolana jak najdalej od siebie, abyś miał wystarczająco dużo miejsca do pracy.

3. Drażnienie

Nie myśl, że możesz iść na łatwiznę i skierować się prosto do jej łechtaczki. Uspokój się, kowboju, najpierw zbuduj trochę napięcia! Unikaj przez chwilę łechtaczki i pochwy i zacznij delikatnie podgryzać jej ucho lub całuj i pieść jej szyję. Nie spiesz się, a następnie powoli schodź w dół.

„Wewnętrzne i zewnętrzne wargi sromowe to u wielu kobiet bardzo wrażliwe miejsca, podobnie jak wejście do pochwy. Im również nie zapomnij okazać trochę miłości!”

Dotarłeś do pochwy? Pocałuj lub delikatnie poliż ją po wewnętrznej stronie ud i wokół pochwy. Wewnętrzne i zewnętrzne wargi sromowe to u wielu kobiet bardzo wrażliwe miejsca, podobnie jak wejście do pochwy. Im również nie zapomnij okazać trochę miłości! Gdy tylko zbliżysz się do pochwy, napięcie znacznie wzrośnie. Rozgrzałeś ją tak mocno, jak to było możliwe i teraz możesz przejść do łechtaczki!

beffen

4. Stymulacja łechtaczki

Kiedy twoja partnerka jest już wystarczająco podniecona, możesz przejść do łechtaczki. Najważniejsze, aby zacząć spokojnie, żebyś mógł stopniowo pracować nad jej orgazmem. Na pewno nie zaczynaj od zbyt szybkiego tempa. Pamiętaj również, że płaski język daje zupełnie inne odczucia niż jego koniuszek. Płaski język obejmuje większy obszar, podczas gdy pieszczota koniuszkiem języka wydaje się znacznie intensywniejsza, z czego można skorzystać na późniejszym etapie. Możesz również delikatnie rozłożyć nieco wargi sromowe palcami, aby mieć lepszy dostęp do miejsc, które pieścisz. Gdy partnerka jest już wystarczająco wilgotna, możesz skorzystać z palców, aby zapewnić jej dodatkową stymulację.

„Pamiętaj, że płaski język daje zupełnie inne odczucia niż jego koniuszek.”

Alfabet i zegar

Być może gdzieś słyszałeś lub czytałeś, że lizanie kształtów liter alfabetu to dobry sposób, aby dowiedzieć się, jakie ruchy lubi twoja partnerka. Technika ta polega na rysowaniu językiem liter od A do Z. Możesz to zrobić, ale bardzo trudno jest zapamiętać, które „litery” lubi najbardziej. Inną techniką, z której możesz skorzystać, to wyobrażenie sobie jej pochwy jako zegara i zwrócenie uwagi, które „godziny” ją rozgrzewają.

Wibracje ustami

Nie zapomnij dać jej do zrozumienia, że tobie też podoba się to, co robisz. Tym sposobem nie tylko jeszcze bardziej ją podniecisz, ale wibracje, które wydobywają się z twoich ust, kiedy wydajesz jęki, są bardzo stymulujące!

5. Wsłuchaj się w jej ciało

Oceniaj swoje ruchy na podstawie jej reakcji. Zwracaj uwagę na jej oddech i ruch bioder. Jeśli jej oddech stanie się cięższy, wiesz, że radzisz sobie dobrze! Niektóre kobiety wolą, gdy skoncentrujesz się wyłącznie na łechtaczce, innym bardziej odpowiada stymulacja warg sromowych. Bardzo uważnie śledź jej reakcje. Wiele kobiet lubi też, gdy jednocześnie gładzisz ich piersi i uda.

„Jeśli jej oddech stanie się cięższy, wiesz, że radzisz sobie dobrze!”

6. Praca nad orgazmem

Po jakimś czasie możesz nieco zwiększyć tempo i naprawdę popracować nad jej orgazmem. Kiedy poczujesz, że jest blisko szczytu, nie przerywaj tego, co robisz! Na tym etapie ważne jest utrzymanie stałego rytmu i ruchu. Pamiętaj, że twoja partnerka może też w ogóle nie dojść, więc nie skupiaj się zbytnio na zapewnieniu jej orgazmu. Najważniejsze, żeby sprawiało jej to przyjemność, z orgazmem, czy bez niego.

7. Po pieszczotach

Twoja partnerka osiągnęła orgazm? Skończ stymulować łechtaczkę językiem. W tym momencie jest bardzo wrażliwa i potrzebuje trochę czasu, aby się uspokoić. pora, Wróć do partnerki na górę i połóż się obok niej lub kontynuujecie dalej zabawę.

Udało ci się doprowadzić swoją dziewczynę do orgazmu dzięki tym technikom? Masz jakieś dobre wskazówki? Daj nam znać w komentarzach!

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?