Ponad milion zadowolonych klientów
 • Darmowa dostawa od 299zł
 • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
 • Trusted Shops 4.42/5.0
  EasyToys.pl
  Zakupy w OUTLET-ie dla zabawek z dużymi rabatami!
  Playtime
  Zakupy w OUTLET-ie dla zabawek z dużymi rabatami!
  Playtime

  Czy masz jakieś pytania?
  Chętnie Ci pomożemy!

  FAQ

  Czym jest Różowy Piątek w EasyToys?

  EasyToys dąży do tego, aby doświadczenia seksualne były dostępne i pozytywne dla każdego, wszędzie. Mając na uwadze ten cel, z dumą przedstawiamy PINK FRIDAY: odpowiednik Czarnego Piątku, ale sześć miesięcy wcześniej. Podobnie jak podczas Black Friday, przez cały weekend będzie można zobaczyć wiele zniżek i wyjątkowych ofert. W ten sposób będzie można każdemu poprawić swoje życie seksualne w przystępnej cenie. Od dłuższego czasu masz ochotę na konkretną zabawkę erotyczną, ale Twój portfel do tej pory Ci nie pozwalał? Nie martw się, dzięki naszym atrakcyjnym ofertom z okazji Różowego Piątku każdy powinien mieć możliwość dodania wysokiej jakości seks-zabawki do swojej szafki nocnej w przystępnej cenie - niektóre produkty nawet rozdajemy!

  Zaznacz więc w swoim kalendarzu: Różowy Piątek EasyToys w ostatni weekend maja - skorzystaj z ofert Pink Friday EasyToys, zanim będzie za późno!

  Różowy piątek jako uroczyste zakończenie miesiąca masturbacji

  Różowy Piątek odbywa się w ostatni weekend Miesiąca Masturbacji. Majowy Miesiąc Masturbacji to coroczne wydarzenie organizowane w EasyToys i obchodzone w celu zachęcenia do otwartego i pozytywnego podejścia do masturbacji. Przecież nie ma się czego wstydzić, masturbacja jest całkowicie normalna i przede wszystkim bardzo dobra dla zdrowia. Jest to czas relaksu i może pomóc w redukcji stresu lub uczucia niepokoju. Na przykład, czy wiesz, że regularne masturbowanie się może nawet zmniejszyć ryzyko wystąpienia depresji? W przypadku mężczyzn, regularna masturbacja ma również korzystny wpływ na zdrowie prostaty. Dzięki masturbacji prostata zostaje oczyszczona, a bakterie i inne substancje, które się tam gromadzą, zostają usunięte. Masturbując się regularnie, uczysz się też lepiej poznawać swoje ciało, wiedzieć dokładnie, co lubisz i doskonalić swoje umiejętności w łóżku.

  Kiedy EasyToys obchodzi Różowy Piątek?

  A asyToys' Pink Friday odbędzie się w dniach 26-31 maja 2023 roku. Codziennie znajdziesz nowe oferty i rabaty na popularne produkty z naszego asortymentu. Bądź pierwszym, który się dowie, bo oczywiście nie chcesz przegapić wyprzedaży na swojej ulubionej zabawce seksualnej.

  Jakie warunki panują podczas Różowego Piątku w EasyToys?
  • Zawsze dyskretna przesyłka w pustym pudełku i brak odniesienia na oświadczeniu.
  • Zamówione dzisiaj przed 23:30 jest wysyłane dzisiaj.
  • Wybierz swój własny czas dostawy, w tym wieczory i weekendy
  • Nie dostarczamy do sąsiadów