Ponad milion zadowolonych klientów
EasyToys.pl
  • Darmowa dostawa od 280zł
  • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
Do 69% zniżki
Dodaj odrobinę pikanterii w twoim życiu seksualnym
Do 69% zniżki
Dodaj odrobinę pikanterii w twoim życiu seksualnym

Czy masz jakieś pytania?
Chętnie Ci pomożemy!

Obsługa klienta dostępna dziś od 09:00 do 17:00

Zabawki erotyczne dla niej & niej

Polecane

Popularne kategorie

Nasze bestsellery

 

Zabawki erotyczne dla kobiet biseksualnych i lesbijek


Dla par kobiet, takich jak pary lesbijek, dostępne są różne zabawki erotyczne do zabawy w pojedynkę lub razem. Poniżej przedstawiono najpopularniejsze zabawki erotyczne dla kobiet.

Wibratory wand

Wand wibrator jest to wydajne urządzenie do masażu z której różne strefy erogenne ciała mogą być masowane i stymulowane. Wibrator wand ma dużą, okrągłą głowicę, która daje głębokie i silne wibracje. Przy pomocy różnych załączników jest również wystarczająca różnorodność. Zamień swój masażer różdżkowy w wibracyjne dildo za pomocą nasadki dildo lub stymuluj punkt G za pomocą specjalnie zaprojektowanej nasadki.

Electrosex

W przypadku seksu elektrycznego strefy intymne są stymulowane za pomocą bodźców prądowych. Można użyć do tego różnych zabawek erotycznych, zwanych elektrodami. Elektroniczną zabawką erotyczną stymulujesz zakończenia nerwowe swojego ciała. Elektrody przewodzą prąd, który jest kontrolowany przez jednostkę sterującą. Pozwala to na regulację intensywności bodźców. Na przykład delikatne impulsy elektryczne rozluźniają mięśnie, gdzie silne bodźce elektryczne stymulują mięśnie. Na przykład możliwe jest generowanie różnych wrażeń za pomocą jednostki sterującej.

Zabawki analne

Zabawki analne to zabawki erotyczne, za pomocą których można stymulować lub penetrować odbyt. Wiele zakończeń nerwowych łączy się w odbycie, co czyni je bardzo wrażliwymi miejscami do stymulacji. Istnieją różne zabawki erotyczne, które mogą stymulować odbyt. Asortyment obejmuje różne korki analne z różnych materiałów, wibrujące, kulki analne i balony analne, które można ręcznie nadmuchać do pożądanego rozmiaru. Zabawki mogą być używane do stymulacji odbytu, ale także jako przygotowanie do seksu analnego.

Świece do masażu

Masaż ze świecami może stworzyć romantyczną i relaksującą atmosferę. To, co sprawia, że ​​świece są wyjątkowe, to fakt, że ich wosk można stosować jako olejek do masażu. Ponieważ świece mają niską temperaturę zapłonu, olej będzie ciepły, ale nie gorący i nie będzie to bolesne. Wosk często działa odżywczo na skórę. Temperatura wosku zapewnia również rozgrzanie i rozluźnienie mięśni.

Dildo na pasku strapon

Dildo na pasku zwane strapon, pozwala lesbijek naśladujący penetracji. Wibratory są przymocowane do uprzęży, którą jeden z partnerów nosi wokół jej talii. Uprząż często zawiera otwór lub metalowy pierścień, za którym można przymocować podstawę dildo. Dlatego uprząż mocno trzyma dildo na miejscu. Niektóre dilda na pasku są dostarczane już z uprzężą.

Dildo podwójne

Podwójne dildo duo jest seks zabawką z dwoma końcami, z których oba są przydatne do penetracji. Dzięki temu możliwe jest jednoczesne używanie dildo dopochwowo i analnie. Wibratory te są bardzo elastyczne, dzięki czemu można ich używać w różnych pozycjach. Można jednocześnie cieszyć się dildem i odczuwać tę samą stymulację. Podwójne dilda są zwykle dłuższe niż 20 cm i w większości przypadków są ukształtowane na wygląd prawdziwego penisa.

«Szukasz wszystkich zabawek erotycznych? Następnie kliknij ten link »