Ponad milion zadowolonych klientów
EasyToys
  • Darmowa dostawa od 280zł
  • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
Summer Sale!
z rabatem nawet do 80%!
Summer Sale!
z rabatem nawet do 80%!

Czy masz jakieś pytania?
Chętnie Ci pomożemy!

Obsługa klienta dostępna dziś od 09:00 do 17:00

FAQ

Kalendarz Adwentowy... Co to jest?
 

Dzięki Kalendarzowi Adwentowemu możesz odliczać dni do Bożego Narodzenia, otwierając codziennie jedno pudełko, a tym samym odsłaniając zabawną lub ekscytującą niespodziankę. Oczywiście nie dotyczy to tylko okresu Adwentu (przed Bożym Narodzeniem); możesz go zamówić dla siebie lub jako prezent kiedy tylko chcesz! Kalendarz Adwentowy EasyToys to bardzo seksowny i ekscytujący Kalendarz z nowym produktem erotycznym każdego dnia. Przeżyj to z partnerem lub na własną rękę.

Czy kalendarz adwentowy jest dla mnie odpowiedni?
 

Kalendarz Adwentowy EasyToys jest odpowiedni dla każdego i naprawdę mamy na myśli KAŻDEGO. Wszystkie produkty w pudełku są odpowiednie dla par i do użytku solo oraz mogą być używane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Chcesz odkryć coś nowego, jeśli chodzi o seks i zabawki erotyczne? Dzięki temu łatwo dostępnemu i dobrze zaopatrzonemu Kalendarzowi, możesz wyruszyć w odkrywczą podróż samodzielnie lub razem ze swoim partnerem.

Jak zostanie dostarczony Kalendarz Adwentowy?
 

Kalendarz Adwentowy jest dostarczany w czystym kartonowym pudełku i dyskretnie dostarczany do Twoich drzwi lub pod inny wskazany adres. W ten sposób możesz zachować intymność i dyskrecję swojego eleganckiego Kalendarza Adwentowego. Możesz podzielić się nim z kimkolwiek chcesz lub cieszyć się nim samodzielnie.

Czy zabawki można ładować, czy potrzebuję baterii?
 

Wszystkie zabawki - z wyjątkiem wibrującego pierścienia erekcyjnego - można ładować za pomocą dołączonego kabla USB. Wibrujący pierścień erekcyjny działa na baterie (3x LR44). Te baterie są dołączone do produktu. Przed użyciem należy odkręcić wibrator pociskowy znajdujący się w pierścieniu i usunąć białą plastikową osłonę z nasadki.

Czy dołączona jest instrukcja obsługi dla użytkownika Kalendarza?
 

Każdy produkt w Kalendarzu Adwentowym posiada własną instrukcję obsługi. Wystarczy zeskanować kod QR smartfonem, a instrukcja obsługi automatycznie pojawi się na ekranie.