Ponad milion zadowolonych klientów
 • Darmowa dostawa od 299zł
 • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
 • Klienci oceniają nas na 9.1
 • EasyToys.pl
  FLASH DEAL: SVAKOM - Sam Neo Automatyczny Masturbator z 50% zniżką!
  FLASH DEAL: SVAKOM - Sam Neo Automatyczny Masturbator z 50% zniżką!

  Czy masz jakieś pytania?
  Chętnie Ci pomożemy!

  Tylko 599.99 zł z produktami o wartości 2800 zł
  Erotyczny kalendarz adwentowy 2023

  Kalendarz adwentowy pełen ekscytujących niespodzianek

  Tylko 599,99 zł z produktami o wartości 2800 zł

  • 24 zabawki i akcesoria
  • Dla każdego
  • Idealny prezent
  • Zabawa z eksperymentowaniem
  • Wysłane w 100% dyskretnie
  Zamów tutaj
  Advent Calendar Contents - Gift Set
  Advent Calendar Contents - Sex Toys
  Advent Calendar Contents - Soft Bondage
  Advent Calendar Contents - Cosmetics and Lubricants
  Advent Calendar Contents - Accessories and Fun
  Advent Calendar Contents - Wellness and Massage

  Kalendarz adwentowy dla każdego. Odkrywaj solo lub wspólnie z partnerem/ką. Jako prezent lub dla siebie.

  Kalendarz adwentowy dla każdego.
  Odkrywaj solo lub wspólnie z partnerem/ką.
  Jako prezent lub dla siebie.

  Kalendarz adwentowy „Poza pięć zmysłów” dostarcza 24 zabawki w jednym zestawie. Zabawa i odkrywanie nigdy nie były takie proste!

  Trochę zabawy wstępnej?

  Dotknij lub kliknij pudełko, aby zobaczyć podgląd.

  Hover and discover Hover and discover
  Zamów tutaj

  Recenzje

  To powiedziano o edycji z 2022 roku.

  Pokochasz ten zestaw! Włożono w niego wiele czasu i miłości i to widać. Ten wyjątkowy i niedrogi erotyczny kalendarz adwentowy dostaje ode mnie 10!

  Erotyczny kalendarz adwentowy otworzyliśmy od razu, bo byliśmy oczywiście niecierpliwy. Co za piękna kolekcja zabawek, nie wiemy od czego zacząć. Gdybyśmy kupili to osobno, zapłacilibyśmy znacznie więcej. Zabawki są różnorodne, wysokiej jakości i odpowiednie dla każdego. To będą przyjemne, niegrzeczne dni!

  Moja osobista świąteczna atrakcja! Jestem zszokowana! Produkt łączy w sobie dużo miłości i zawiera wszystko, czego pragnie kobiece i męskie serce. Zdecydowanie pasuje do każdej sypialni. Niezależnie od tego, czy jesteś singlem czy w związku, czy też w celu odświeżenia lub zwiększenia żądzy miłości, nie możesz się z tym pomylić. Dzięki za świetny produkt!

  Poza pięć zmysłów.

  Z Kalendarzem Adwentowym EasyToys 2023 wkraczamy poza granice pięciu zmysłów. Ten kalendarz został zaprojektowany, by pobudzić zmysły w sposób, którego nigdy byś się nie spodziewał/spodziewała.

  Za każdą z 24 tajemniczych przegródek odkryjesz niespodziankę, która pozwoli Tobie pobudzić i (ponownie) odkrywać zmysły słuchu, wzroku, węchu, smaku i dotyku. Zaskakujące zabawki i akcesoria, które znajdują się w tym kalendarzu, pomogą rozbudzić nowe doznania samemu/samej lub z partnerem/ką.

  Zamów tutaj

  Wejdź już w odpowiedni nastrój.

  FAQ

  Erotyczny kalendarz adwentowy... Co to jest?
   

  Dzięki Kalendarzowi Adwentowemu możesz odliczać dni do Bożego Narodzenia, otwierając codziennie jedno pudełko, a tym samym odsłaniając zabawną lub ekscytującą niespodziankę. Oczywiście nie dotyczy to tylko okresu Adwentu (przed Bożym Narodzeniem); możesz go zamówić dla siebie lub jako prezent kiedy tylko chcesz! erotyczny kalendarz adwentowy EasyToys 2023 to bardzo seksowny i ekscytujący Kalendarz z nowym produktem erotycznym każdego dnia. Przeżyj to z partnerem lub na własną rękę.

  Jak zostanie dostarczony erotyczny kalendarz adwentowy?
   

  Kalendarz Adwentowy jest dostarczany w czystym kartonowym pudełku i dyskretnie dostarczany do Twoich drzwi lub pod inny wskazany adres. W ten sposób możesz zachować intymność i dyskrecję swojego eleganckiego Kalendarza Adwentowego. Możesz podzielić się nim z kimkolwiek chcesz lub cieszyć się nim samodzielnie.

  Czy zabawki można ładować, czy potrzebuję baterii?
   

  Wszystkie zabawki - z wyjątkiem wibrującego pierścienia erekcyjnego - można ładować za pomocą dołączonego kabla USB. Wibrujący pierścień erekcyjny działa na baterie (3x LR44). Te baterie są dołączone do produktu. Przed użyciem należy odkręcić wibrator pociskowy znajdujący się w pierścieniu i usunąć białą plastikową osłonę z nasadki.

  Czy dołączona jest instrukcja obsługi dla użytkownika Kalendarza?
   

  Każdy produkt w Erotycznym erotyczny kalendarz adwentowy 2023 posiada własną instrukcję użycia. Ponadto wszystkie instrukcje użytkowania można w każdej chwili znaleźć na stronie www.loveboxxx.eu