Ponad milion zadowolonych klientów
 • Darmowa dostawa od 299zł
 • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
 • Klienci oceniają nas na 9.2
 • EasyToys.pl

  Czy masz jakieś pytania?
  Chętnie Ci pomożemy!

  FAQ

  Black Friday - Czarny piątek? Co to jest?
   

  Black Friday (Czarny Piątek) po raz pierwszy pojawił się w Polsce kilka lat temu. Dzień pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i zawsze odbywa się tam dzień po Święcie Dziękczynienia. Sprzedawcy już teraz chcą podekscytować swoich klientów robieniem świątecznych zakupów i starają się skusić ich atrakcyjnymi rabatami. Krótko mówiąc, z wielkim sukcesem, bo sklepy w Ameryce dosłownie wypełniają się klientami po brzegi od lat. Na szczęście w Polsce podchodzimy do tego nieco wolniej. Wcześniej tylko kilka małych sklepów reklamowało Black Friday - Czarny Piątek, teraz prawie nie ma sklepu, który nie częstuje swoich klientów szalonymi ofertami.

  W Czarny Piątek - Black Friday możesz również spodziewać się najlepszych ofert i zniżek w EasyToys. Czy przez jakiś czas miałeś zabawki erotyczne na swojej liście życzeń, ale Twój portfel nie jest wystarczająco liberalny? W takim razie skorzystaj z ofert EasyToys Black Friday 2024!

  Pierwotnie nazwa została po raz pierwszy wprowadzona przez Departament Policji w Filadelfii w latach 50. XX wieku, nawiązując do ogromnego ruchu w dniu po Święcie Dziękczynienia. W latach 80. temu terminowi nadano nowe znaczenie ze względu na czarne liczby, które od tego dnia przedsiębiorcy mogli odnotowywać.

  Kiedy jest Black Friday 2024 w EasyToys?
   

  Czarny Piątek odbędzie się 29 listopada tego roku. EasyToys chce dać swoim klientom trochę więcej czasu na wybór jednej z wielu ofert i dlatego zaczyna rozdawać bezprecedensowe rabaty z ponad tygodniowym wyprzedzeniem z okazji Black Friday 2024. Czy chcesz być pierwszym, który dowie się o wszystkich wiadomościach o EasyToys Black Friday 2024? Zapisz się tutaj, aby otrzymywać nasz newsletter.

  Ile rabatu mogę się spodziewać podczas EasyToys Black Friday 2024?
   

  Dokładna wysokość rabatu, który rozdajemy w Czarny piątek, zależy od produktu.

  Na naszej stronie docelowej z okazji Black Friday 2024 będziesz na bieżąco informowany o wszystkich aktualnych zniżkach.

  Jakie są warunki podczas EasyToys Black Friday 2024?
   
  • Zawsze dyskretna dostawa, w anonimowym pudełku i bez niechcianych informacji na wyciągu bankowym
  • Zamówione przed 23:30 dzisiaj, zostaną wysłane jutro
  • Program EasyToys EXTRA; wymieniaj punkty lojalnościowe na darmową dostawę i dodatkowe rabaty
  • Ponad milion zadowolonych klientów