Ponad milion zadowolonych klientów
 • Darmowa dostawa od 280zł
 • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
 • EasyToys.pl
  • Darmowa dostawa od 280zł
  • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
  Zakupy w OUTLET-ie dla zabawek z dużymi rabatami!
  Playtime
  Zakupy w OUTLET-ie dla zabawek z dużymi rabatami!
  Playtime

  Czy masz jakieś pytania?
  Chętnie Ci pomożemy!

  Obsługa klienta dostępna dziś od 09:00 do 17:00

  FAQ

  Black Friday - Czarny piątek? Co to jest?

  Black Friday (Czarny Piątek) po raz pierwszy pojawił się w Polsce kilka lat temu. Dzień pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i zawsze odbywa się tam dzień po Święcie Dziękczynienia. Sprzedawcy już teraz chcą podekscytować swoich klientów robieniem świątecznych zakupów i starają się skusić ich atrakcyjnymi rabatami. Krótko mówiąc, z wielkim sukcesem, bo sklepy w Ameryce dosłownie wypełniają się klientami po brzegi od lat. Na szczęście w Polsce podchodzimy do tego nieco wolniej. Wcześniej tylko kilka małych sklepów reklamowało Black Friday - Czarny Piątek, teraz prawie nie ma sklepu, który nie częstuje swoich klientów szalonymi ofertami.

  W Czarny Piątek - Black Friday możesz również spodziewać się najlepszych ofert i zniżek w EasyToys. Czy przez jakiś czas miałeś zabawki erotyczne na swojej liście życzeń, ale Twój portfel nie jest wystarczająco liberalny? W takim razie skorzystaj z ofert EasyToys Black Friday 2022!

  Pierwotnie nazwa została po raz pierwszy wprowadzona przez Departament Policji w Filadelfii w latach 50. XX wieku, nawiązując do ogromnego ruchu w dniu po Święcie Dziękczynienia. W latach 80. temu terminowi nadano nowe znaczenie ze względu na czarne liczby, które od tego dnia przedsiębiorcy mogli odnotowywać.

  EasyToys Black Friday 2022, czyli EasyToys Czarny Piątek 2022

  Czarny Piątek odbędzie się 26 listopada tego roku. EasyToys chce dać swoim klientom trochę więcej czasu na wybór jednej z wielu ofert i dlatego zaczyna rozdawać bezprecedensowe rabaty z ponad tygodniowym wyprzedzeniem z okazji Black Friday 2022. Czy chcesz być pierwszym, który dowie się o wszystkich wiadomościach o EasyToys Black Friday 2022? Zapisz się tutaj, aby otrzymywać nasz newsletter.

  Ile rabatu mogę się spodziewać podczas EasyToys Black Friday 2022?

  Dokładna wysokość rabatu, który rozdajemy w Czarny piątek, zależy od produktu.

  Na naszej stronie docelowej z okazji Black Friday 2022 będziesz na bieżąco informowany o wszystkich aktualnych zniżkach.

  Jakie są warunki podczas EasyToys Black Friday 2022?
  • Zawsze dyskretna dostawa, w anonimowym pudełku i bez niechcianych informacji na wyciągu bankowym
  • Zamówione przed 23:30 dzisiaj, zostaną wysłane jutro
  • Program EasyToys EXTRA; wymieniaj punkty lojalnościowe na darmową dostawę i dodatkowe rabaty
  • Ponad milion zadowolonych klientów