Ponad milion zadowolonych klientów
 • Darmowa dostawa od 299zł
 • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
 • Klienci oceniają nas na 9.2
 • EasyToys.pl

  Czy masz jakieś pytania?
  Chętnie Ci pomożemy!

  Obsługa klienta dostępna dziś od 09:00 do 17:00

  Wyniki sprzedaży nie kłamią, a statystyki mówią nam wiele o tym, co polscy mężczyźni i kobiety preferują w sypialni i jak podchodzą do kwestii urozmaicania konwencjonalnego seksu. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jakich seks-zabawek Polacy używają w sypialni najczęściej, a jakie wybierają najrzadziej, czytaj dalej.

  Wibratory - zdecydowanie HOT

  Najpopularniejszymi sex-zabawkami w sypialni są wibratory. Co ciekawe, największą popularnością nie cieszą się urządzenia wiernie naśladujące męskie genitalia (tylko 2,4% sprzedaży tego typu produktów) - te najczęściej kupowane są na prezent. W związkach Polacy zdecydowanie preferują wibratory "funkcjonalne", np. typu "tarzan" (kupowane w ponad 55,6% przypadków).

  Wibratory powietrzne

  Wibratory powietrzne wykorzystują naturalną różnicę ciśnień, wytwarzając uczucie ssania. Poszczególne modele mogą być również wyposażone w funkcję wibracji. Niektóre z nich pozwalają na zaprogramowanie wibracji o określonej, indywidualnej częstotliwości, podczas gdy inne mają do wyboru nawet kilkanaście zaprogramowanych poziomów wibracji. Niektóre z wibratorów powietrznych dostępnych w sprzedaży mogą współpracować z aplikacjami na smartfony. 

   

  Wibratory Tarzan

  Niektóre z dostępnych w sprzedaży wibratorów powietrznych to wibratory tarzana, które służą do podwójnej stymulacji - pobudzania pochwy i łechtaczki w tym samym czasie. Część służąca do wprowadzania do pochwy pozwala zwykle na wybór od kilku do kilkunastu poziomów wibracji, a czasem także na obracanie się kulek zamontowanych pod wierzchnią warstwą urządzenia. Natomiast zewnętrzny, mniejszy element przybiera różne kształty, co pozwala na szeroki wybór. Najpopularniejsze są króliczki, motylki i delfiny.

  Inne dodatkowe efekty, jakie można znaleźć w tej grupie wibratorów, to zakrzywione trzony główne, które dodatkowo stymulują punkt "G".

   

  Co Polacy lubią sobie dawać w formie prezentu ? Zestawy upominkowe dla pań i panów

   

  Elegancko zapakowane pudełka pojedyńczo dla kobiet i mężczyzn oraz zestawy dla par zawierają zazwyczaj klasyczne gadżety uzupełnione o neutralny lubrykant. Jednak w tej kategorii produktów znajdują się również popularne olejki do masażu, specjalne dmuchane prześcieradła, dzięki którym nie trzeba się martwić, że nadmiar olejku ścieknie po ciele, oraz erotyczne gry planszowe, np. sex ruletka. Warto wspomnieć, że oprócz wibratorów, lubrykantów i pięknie zapakowanych zestawów prezentowych, Polacy chętnie kupują również gadżety erotyczne do czyszczenia zabawek. Świadczy to o tym, że nasi rodacy dbają o "zabawki", których używają w sypialni.

  Najrzadziej wybierane produkty to kajdanki, męskie feromony i "ciężkie" BDSM.

  Wiemy już, co lubią Polacy, czas więc dowiedzieć się, czego nie lubią. Choć pluszowe kajdanki są stałym elementem damskich wieczorów, w domowych sypialniach pojawiają się niechętnie. Wzbudzają niewielkie zainteresowanie kupujących (0,08% całkowitej sprzedaży), podobnie jak feromony męskie (0,04% całkowitej sprzedaży).

   

  Choć pięknie opakowane i przyjemnie pachnące, należą do najrzadziej wybieranych produktów. Najwyraźniej mężczyźni albo nie do końca wierzą w ich skuteczność w przyciąganiu partnerek, albo wolą polegać na własnych umiejętnościach uwodzenia i uroku osobistym.

  Polacy nie są fanami "mocnego" BDSM. O ile seksowne stroje z lateksu, PVC czy "wet look" mają swoich zwolenników, o tyle bardziej "zaawansowane" zabawki SM rzadko znajdują się na naszej liście zakupów. Klatki na penisa, pompki waginalne, klapsy, wzierniki, kneble czy zaciski na sutki zdecydowanie nie cieszą się popularnością.

  Podsumowując, badania te wyraźnie pokazują, że Polacy wolą kupować sex-zabawki dla kobiet i dzielić się nimi z partnerem. Lubią przede wszystkim dobrze się bawić i dostarczać przyjemności obu stronom..