7 luksusowych wibratorów, które swoim wyglądem NIE przypominają penisa

vibrator

Wibratory nie tylko wzbogacają przygody w sypialni, ale także stanowią dekoracyjny element wnętrza. Choć zabawka w kształcie penisa może dawać wspaniałe doznania, to nie jest zbyt dyskretna, gdy postawimy ją na szafce nocnej. Czy nie masz ochoty na chowanie swojego ulubionego wibratora w zapomnianym kącie szafy? To mamy dla Ciebie świetną wiadomość ponieważ są dostępne wibratory, dzięki którym Twoje wnętrze zyska pikantny, a zarazem dyskretny nowoczesny wygląd.

7 dyskretnych wibratorów, które dopełnią wygląd Twojego wnętrza

Te wibratory to Twój mały sekret i wizualne przypomnienie, aby wydobyć je podczas namiętnej sesji z partnerem/partnerką lub relaksującej sesji solo.

1. Dobre wibracje ze Stymulatorem Łechtaczki Tedy

Szukasz unowocześnienia dla swojej łazienki? Ten uroczy króliczek dyskretnie łączy się z Twoimi prysznicowymi niezbędnikami. Wibrator Łechtaczki Tedy ma dwa długie uszy, aby dotrzeć do właściwych miejsc i jest wodoodporny. Dzięki temu jest odpowiedni do stosowania pod prysznicem lub w wannie. Czy jesteś gotowa na mokre orgazmy?

2. Saga Gløv dla bardziej ekologicznego domu

Uwaga miłośnicy przyrody! Ten ekologiczny wibrator pasuje idealnie do Twojej zielonej oazy spokoju. Gløv Saga Eco Bullet wibrator jest wykonany z przetworzonego ABS i bezpiecznego dla ciała silikonu. Możesz więc nie tylko cieszyć się wspaniałymi wibracjami, ale także dbasz o środowisko!

3. Wibrator Łechtaczki Tulipan

Wydobądź z siebie to, co najlepsze z eleganckim wibratorem łechtaczki w kształcie Tulipana! Dzięki unikalnej technologii przesuwania typu „swipe” masz pełną kontrolę nad swoją przyjemnością, a do tego wibratora dołączone są miłe dodatki: maska na oczy i torebka na zabawki. Nie ma więc potrzeby chowania tej zabawki, jeżeli zostawisz ją w neutralnej torebce na zabawki na szafce nocnej.

4. Fun Factory BE.ONE kręci się wokół palca

Chcesz przenieść swoją grę wstępną na wyższy poziom? Fun Factory BE.ONE to mały wibrator zakładany na palec, który wpina się między dwa palce i wtedy nie widać już strefy erogennej przez palce. Ten wibrator jest tak mały, że możesz go mieć zawsze w zasięgu ręki.

5. Różany dodatek: Rosy Gold Nouveau

Rosy Gold Nouveau to mini wibrator i zdecydowanie pełni rolę luksusowego dodatku wywołując efekt „wow”. Jest kompaktowy i pełni rolę idealnej zabawki, którą można trzymać niepozornie w szufladzie szafki nocnej. Ponadto, możesz zabrać ten wibrator wszędzie ze sobą i nie zajmuje on zbyt wiele miejsca w torbie.

6. Klasyczny Womanizer Premium 2

Czy masz w domu przestrzeń biurową? Womanizer Premium 2 możesz śmiało postawić na biurku, gdyż doskonale imituje Twoją dodatkową mysz komputerową (i jest gotowy na krótką przerwę). Ten wibrator powietrzny ma nie mniej niż 12 ustawień intensywności i jest wyposażony w Smart Silence. Zabawka włącza się tylko wtedy, gdy zbliża się do Twojego ciała. Idealny partner w zbrodni, gdy trzeba go szybko odłożyć na miejsce!

7. Niepozorny sekret z wibrującym jajkiem

Czy masz stojak na biżuterię? To wibrujące jajko wisi w niewidoczny sposób pomiędzy ulubionymi elementami biżuterii! Dzięki dołączonemu pilotowi, który posiada trzy różne tryby wibracji i siedem wzorów, możesz stworzyć niespotykane dotąd chwile rozpieszczania i erotyczne przygody. A jeżeli przygotowujesz się do rozpoczęcia dnia, to może nawet znajdziesz lepszą kryjówkę 😉

Jeżeli nadal czujesz dreszczyk emocji na myśl o pozostawieniu wibratora w widocznym miejscu w domu, rozważ zakup ładnego, luksusowego pudełka lub etui do przechowywania go w nim. Czy ktoś natknął się na Twoją kolekcję? W takiej sytuacji te osoby widzą tylko to, co chcesz, żeby zobaczyli, a Ty nie musisz się o nic martwić! ❤

Masz zabawkę, która idealnie pasuje do wnętrza Twojego domu?

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?