Oto nazwy producentów zabawek erotycznych, które musisz znać

sex toy brands

To oczywiście problem luksusu, ale istnieje tak wiele marek zabawek erotycznych że trudno jest dokonać wyboru! Dlatego dziś dzielimy się z Tobą 5 markami zabawek erotycznych, które powinnaś/powinieneś znać. Oczywiście jest jeszcze wiele innych nazw producentów, którymi warto się podzielić, ale czasem musimy dokonywać wyborów. Dlatego dziś te top 5 jest w centrum uwagi!

Exotiq – Olejek do masażu we wszystkich zapachach i kolorach

Produkty Exotiq massage nie są „zabawkami”, ale niezbędnymi narzędziami do osiągnięcia satysfakcjonującego życia seksualnego. Ponieważ masaż (erotyczny) to oczywiście wspaniała gra wstępna! Ale nawet jeżeli nie czujesz potrzeby uprawiania seksu tak bardzo, masaż może sprawić, że nadal istnieje intymność w Twoim związku. Jest tak wiele różnych olejków do masażu które sprawiają, że masaż jest jeszcze bardziej przyjemny. Marka Exotiq posiada olejki do masażu z zapachami lub bez, z efektem rozgrzewającym i również świece do masażu! Ciepły wosk topi się i w ten sposób tworzy ciepły olejek do masażu.

PMV20 – Mocny, radosny i słoneczny jak świeży letni dzień

pmv20

Marka PMV20 rozpoczęła działalność jako producent wibratorów z 5 bardzo różnymi wibratorami: Meta wibrator w kształcie królika, Vice podwójny wibrator, Copy wibrator w kształcie delfina,… Base wibrator ścienny lub Tone wibrator punktu G. W międzyczasie kolekcja została poszerzona o. zestaw korków analnych oraz zestaw kulek waginalnych. Choć każda zabawka PMV20 jest wyjątkowa, to mają one również ze sobą wiele wspólnego: są wykonane z najlepszych materiałów, mają świeże kombinacje kolorystyczne i zapewniają niespotykaną przyjemność!

„Zabawki są różnorodne, ale wszystkie zapewniają niespotykaną przyjemność!”


Rosy Gold – Uczta dla oczu i ciała

Rosy Gold jest kobieca, elegancka i z klasą. Piękny kolor różowego złota i subtelne wzory to prawdziwa uczta dla oczu. Ale co ważniejsze, produkty te są również radością dla ciała. Zróżnicowana kolekcja obejmuje masażery ścienne, jajeczka wibrujące, kulki Kegla i różnego rodzaju wibratory. Więc zawsze znajdzie się coś, co sprawi, że poczujesz się szczęśliwa!

Gildo – To szkło przynosi szczęście nawet bez odłamków

gildoZabawki erotyczne marki Gildo wykonane są ze specjalnego szkła, które jest szczególnie wytrzymałe i nie ulega uszkodzeniu. Szkło jest wyjątkowo gładkie, jest odpowiednie do Gry Temperaturą i można je dokładnie wyczyścić. Również w przypadku szkła nie ma znaczenia czy użyjesz lubrykantu na bazie sylikonu czy na bazie wody. A ponadto zabawki erotyczne marki Gildo wyglądają świetnie. Pod każdym względem jest to niezbędny dodatek do Twojej kolekcji.


Hueman – Nie z tego świata zabawki dla mężczyzn

Hueman to marka, która jest skierowana specjalnie do mężczyzn. Asortyment Hueman składa się z (wibrujących) pierścieni na penisa, wibratorów analnych i (wibrujących) korków analnych. Wszystko podane w świetnej galaktycznej otoczce. Zabawki mają międzygalaktyczny klimat ze względu na specjalne kolory i nazwy np. Asteroida korek analny do rimmingu, Saturn pierścień wibracyjny, Black Hole wibrator analny i Uran wibrator analny.

Która marka z tego zestawienia przemawia do Ciebie najbardziej?

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Tagi

Chcesz nas obserwować?