Różne sposoby stymulacji punktu G

G-spot stimulation

Czy należysz do szczęśliwych kobiet, którym udało się już znaleźć swój punkt G? W takim razie pewnie już wiesz, że to miejsce potrafi zapewnić niewiarygodnie przyjemne orgazmy! Zastanawiasz się, czym właściwie jest punkt G, jak go znaleźć i jak go stymulować we właściwy sposób? Przeczytaj wszystko o stymulacji punktu G w tym artykule. 

Co to jest punkt G?

Aby wyjaśnić, czym jest punkt G, przyjrzyjmy się najpierw łechtaczce. Dzieje się tak dlatego, że punkt G i łechtaczka są nierozłączne (dosłownie!). Łechtaczkę znasz zapewne jako mały guziczek widoczny między wargami sromowymi. Ale czy wiesz, że łechtaczka jest znacznie większa? Ten mały guziczek jest tylko wierzchołkiem góry lodowej, ponieważ ma również dużą część wewnętrzną. Punkt G jest wewnętrznym zakończeniem tej części. Czyli jest to druga strona łechtaczki można powiedzieć.

Co ciekawe, punkt G został nazwany na cześć mężczyzny. Niemiecki ginekolog Ernst Gräfenberg po raz pierwszy opisał tę strefę erogenną w 1950 roku. Punkt G w dotyku przypomina gąbczasty kawałek tkanki o grubości od 3 do 5 centymetrów w głębi pochwy, mniej więcej wielkości fasoli. W miarę narastania podniecenia, ten gąbczasty kawałek tkanki będzie pęczniał.

Kobiety mogą wywołać silny orgazm poprzez stymulację punktu G. W procesie tym może dojść do uwolnienia wilgoci. Czasem kilka kropel, czasem więcej. Jest to również znane jako „squirting” lub „kobiecy wytrysk„.

W ten sposób wykonuje się stymulację punktu G.

Za pomocą Twoich palców

Najlepszym sposobem na stymulację punktu G jest włożenie dwóch palców i naśladowanie ruchu „chodź tutaj”. Robiąc to, zwijaj palce w kierunku dłoni i z powrotem. Wiesz, że robisz to dobrze, kiedy czujesz, że musisz oddać mocz. Dzieje się tak dlatego, że punkt G dzieli drogę nerwową z pęcherzem moczowym. Jest to normalne uczucie, które wkrótce ustąpi. Może to wymagać pewnych poszukiwań, a jeśli nie uda Ci się od razu znaleźć odpowiedniego miejsca, możesz poprosić swojego partnera, aby do Ciebie dołączył. Dzięki temu możesz skupić się na tym wyjątkowym uczuciu. Poza tym istnieje wiele wibratorów i różnych pozycji, które mogą sprawić, że zaczniesz stymulować swój punkt G.

Za pomocą wibratora punktu G

Punkt G może być stymulowany seksualnie za pomocą specjalnego Wibrator punktu G. Ten wibrator można rozpoznać po wyraźnym zakrzywieniu u góry. Ta krzywizna pozwala na dobrą i mocną stymulację punktu G. Asortyment wibratorów punktu G jest bardzo szeroki. W zależności od preferencji, do wyboru są różne rozmiary, tryby wibracji oraz wibratory o podwójnej, a nawet potrójnej stymulacji.

Dildo do punktu G

Oprócz wibratorów, istnieją również dilda specjalnie zaprojektowane do stymulacji Twojego punktu G. Można wybierać spośród różnych rozmiarów i wzorów, ale największą zaletą tych zabawek erotycznych jest to, że mają szeroki zakres wyboru materiału, z którego wykonana jest zabawka. Tak więc oprócz miękkiego silikonu, z którego wykonana jest większość zabawek erotycznych, można wybrać na przykład metal lub szkło. Materiały te są wyjątkowo higieniczne, nie wyginają się (co ułatwia stymulację punktu G) i mogą zostać również wykorzystane podczas Zabawy Temperaturą, co może zapewnić jeszcze większą stymulację i przyjemność.

Pozycje, które doskonale sprawdzą się podczas stymulacji punktu G

Głęboka penetracja może pomóc w stymulacji punktu G i może dostarczyć dużego podniecenia, jeśli zdecydujecie się na wykonywanie ruchów w wolniejszym tempie. Niektóre z tych pozycji zostały wyjaśnione poniżej. Można też ewentualnie użyć uprząż do której można przymocować wibrator punktu G lub dildo w tych pozycjach.

W górę i w górę

up and over

W pozycji „W górę i W dół” mężczyzna leży na górze i wspiera swój ciężar ramionami. Kobieta może wtedy umieścić swoje stopy na ramionach mężczyzny. Kobiecie łatwiej jest się utrzymać, gdy trzyma nogi rękami lub oplata je ramionami. Pozycja ta umożliwia głęboką penetrację i ułatwia prawidłową stymulację punktu G. Miłym efektem ubocznym tej pozycji jest to, że dla kobiety ma ona wrażenie, że penis mężczyzny jest większy, ponieważ wejście do pochwy staje się w ten sposób węższe.

Na kowbojkę

cowgirl

Kontrola, jaką ma kobieta podczas pozycji na Kowbojkę, stwarza doskonałą okazję do doskonałego dotarcia do punktu G. W momencie, gdy mężczyzna odchyla się lekko do tyłu, jego penis zbliża się do tego wrażliwego miejsca.  Kobieta ma pełną swobodę ruchu, więc może dokładnie kontrolować pozycję, tempo i głębokość. Gdy kobieta zdecyduje się usiąść nieco wyżej, mężczyzna może wykonywać ruchy. Może to być szczególnie miłe, gdy chcesz nieco przyspieszyć tempo. Dzieje się tak dlatego, że w tej pozycji człowiek może się szybko poruszać.

Włoski żyrandol

italiaanse kroonluchter

Pozycja Włoski żyrandol jest bardzo intensywnym doznaniem dla kobiet. Gdy mężczyzna leży na plecach, partnerka siada na nim tyłem. Następnie wykonuje mostek, umieszczając dłonie i stopy na podłodze lub materacu. W tej pozycji powinna ponownie podnosić i opuszczać biodra, podczas gdy mężczyzna porusza biodrami w przeciwnym kierunku. Oprócz stymulacji punktu G, pozycja ta jest również idealna do ćwiczenia mięśni ramion, nóg, mięśni brzucha i pleców, a także pozwala na spalenie około 450 kalorii. Pozycja, która jest korzystna dla każdej ze stron!

Czy miałaś do tej pory jakieś doświadczenia z orgazmem pochwowym?

Relevant stories

Odpowiedz lub zadaj pytanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

0 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tagi

Chcesz nas obserwować?