Ponad milion zadowolonych klientów
 • Darmowa dostawa od 299zł
 • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
 • EasyToys.pl
  • Darmowa dostawa od 299zł
  • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
  Skumulowany rabat do 100 zł NA WSZYSTKO!* Kup teraz
  Skumulowany rabat do 100 zł NA WSZYSTKO!* Kup teraz

  Czy masz jakieś pytania?
  Chętnie Ci pomożemy!

   

  FAQ

  Co to jest Dzień Singla?
   

  Dzień Singla obchodzony jest co roku 11 listopada. Dzień ten został pierwotnie stworzony w latach 90. przez chińskich studentów uniwersyteckich jako rodzaj "anty-Walentynki". Teraz Dzień Singla stał się globalnym fenomenem, a single na całym świecie świętują swój status singla.

  Dzień Singla jest obchodzony za pomocą imprez, specjalnych wydarzeń i ofert online specjalnie dla singli. Wiele osób traktuje ten dzień jako okazję do świętowania swojej niezależności i wolności, podczas gdy inni wykorzystują go jako szansę na poznanie nowych ludzi. Niezależnie od tego, jak spędzasz Dzień Singla, jest to świetny pretekst do świętowania bycia singlem i cieszenia się życiem na własnych warunkach.

  Kiedy jest Dzień Singla w EasyToys?
   

  EasyToys Singles Day odbywa się od 5 do 12 listopada. W tym tygodniu oferujemy zniżki na niektóre z naszych najbardziej popularnych przedmiotów dla singli, w tym różne wibratory, dilda i masturbatory.

  Niezależnie od tego, czy szukasz nowej zabawki, którą mógłbyś rozpieszczać siebie, czy też chciałbyś umieścić samotnego przyjaciela w centrum uwagi, mamy dla Ciebie najgorętsze zniżki na Dzień Singla w tym okresie!