Ponad milion zadowolonych klientów
 • Darmowa dostawa od 280zł
 • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
 • EasyToys.pl
  • Darmowa dostawa od 280zł
  • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
  Przygotuj się do największej polowania na okazje!
  Kupuj w naszym outletcie i ciesz się korzyściami
  Przygotuj się do największej polowania na okazje!
  Kupuj w naszym outletcie i ciesz się korzyściami

  Czy masz jakieś pytania?
  Chętnie Ci pomożemy!

  W EasyToys wierzymy, że bycie singlem to coś, co należy świętować. Dlatego w EasyToys znajdziesz najlepsze zniżki dla wszystkich samotnych pań i panów nie tylko podczas Dnia Singla, ale po prostu przez cały tydzień!

  Najlepsze oferty na Dzień Singla

   

  FAQ

  Co to jest Dzień Singla?
   

  Dzień Singla obchodzony jest co roku 11 listopada. Dzień ten został pierwotnie stworzony w latach 90. przez chińskich studentów uniwersyteckich jako rodzaj "anty-Walentynki". Teraz Dzień Singla stał się globalnym fenomenem, a single na całym świecie świętują swój status singla.

  Dzień Singla jest obchodzony za pomocą imprez, specjalnych wydarzeń i ofert online specjalnie dla singli. Wiele osób traktuje ten dzień jako okazję do świętowania swojej niezależności i wolności, podczas gdy inni wykorzystują go jako szansę na poznanie nowych ludzi. Niezależnie od tego, jak spędzasz Dzień Singla, jest to świetny pretekst do świętowania bycia singlem i cieszenia się życiem na własnych warunkach.

  Kiedy jest Dzień Singla w EasyToys?
   

  EasyToys Singles Day odbywa się od 6 do 14 listopada. W tym tygodniu oferujemy zniżki na niektóre z naszych najbardziej popularnych przedmiotów dla singli, w tym różne wibratory, dilda i masturbatory.

  Niezależnie od tego, czy szukasz nowej zabawki, którą mógłbyś rozpieszczać siebie, czy też chciałbyś umieścić samotnego przyjaciela w centrum uwagi, mamy dla Ciebie najgorętsze zniżki na Dzień Singla w tym okresie!