Ponad milion zadowolonych klientów
 • Darmowa dostawa od 299zł
 • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
 • Klienci oceniają nas na 9.0
 • EasyToys.pl
  Darmowe jajko LUV przy wydatku 432 zł NA WSZYSTKO! Kod: LUVEGG
  Playtime
  Darmowe jajko LUV przy wydatku 432 zł NA WSZYSTKO! Kod: LUVEGG
  Playtime

  Czy masz jakieś pytania?
  Chętnie Ci pomożemy!

  Jak czyścić masturbator?

  W związku z tym, bez względu na to, z jakiego materiału wykonany jest twój masturbator, ważne jest, aby oczyścić zabawkę po każdym użyciu. Ale jak dokładnie działa czyszczenie masturbatora?

  Najlepsze wskazówki dotyczące utrzymania masturbatora w jak najlepszym stanie:

  Po pierwsze, ważne jest, aby zobaczyć, jaki typ masturbator masz. Czy posiadasz rękaw masturbatora lub masturbator, w którym rękaw jest obudowany osłonką? Jeśli tak, to wykonaj poniższe kroki:

  Krok 1

  Ostrożnie wyjąć tuleję z obudowy (jeśli nie jest to luźna tuleja).

  Krok 2

  Użyj ciepłej wody i łagodnego mydła antybakteryjnego, aby wyczyścić rękaw po każdym użyciu. Oczywiście można również użyć specjalnego środka do czyszczenia zabawek seksualnych.

  Krok 3

  Najpierw dokładnie wypłucz zewnętrzną część rękawa, a następnie ostrożnie odwróć go do środka. Ponownie dokładnie wypłukać rękaw. Można również dokładnie wyczyścić obudowę rękawa.

  Krok 4

  Wysusz dobrze rękaw suchą szmatką. Nie należy być zbyt szorstkim podczas suszenia, aby nie spowodować pęknięć na rękawie. Przy okazji, ogrzewacz do rękawów nie nadaje się do suszenia masturbatora.

  Krok 5

  Opcjonalnie: nałóż na masturbator talk, aby zachować miękkość materiału.

  Krok 6

  Po czyszczeniu przechowuj masturbator w chłodnym, suchym miejscu, z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Na przykład przechowuj swoją zabawkę seksualną bezpiecznie i dyskretnie w jednej z naszych wielu torebek na zabawki. A Torebki na zabawki erotyczne chroni zabawkę przed brudem i kurzem oraz sprawia, że nikt nie musi widzieć, jakie ekscytujące zabawki masz w domu.

  Krok 7

  Rękawy masturbatora wykonane są z bardzo miękkiego i elastycznego materiału, co z czasem może powodować małe pęknięcia, w których łatwo utknie brud. Dlatego co kilka miesięcy sprawdzaj rękaw pod kątem oznak zużycia i w razie potrzeby wymień go.

  "Rękawy masturbatora wykonane są z bardzo miękkiego i elastycznego materiału, co z czasem może powodować małe pęknięcia, w których łatwo utknie brud. Dlatego co kilka miesięcy sprawdzaj rękaw pod kątem oznak zużycia i w razie potrzeby wymień go."
   

  Polecane produkty:

  "Czyszczenie masturbatora jest ważne zarówno dla twojego zdrowia, jak i dla długowieczności twojej zabawki. Pomoże to zapobiec budowaniu się bakterii i zapobiegnie infekcjom."

   

  Czyszczenie lalek seksualnych?

   

  Aby jak najdłużej cieszyć się swoją dmuchaną lalką, należy koniecznie starannie wyczyścić jej wejścia po użyciu. Zalecamy użycie specjalnego toyclanera podczas czyszczenia swojej lalki seksualnej. Większość dmuchanych lalek posiada zawór, który umożliwia łatwe opróżnienie lalki. Jest to nie tylko wygodne podczas czyszczenia, ale także ułatwia przechowywanie zabawki, aby utrzymać ją bez kurzu.

  Nieco droższe lalki erotyczne często wyposażone są w wyjmowaną pochwę, co znacznie ułatwia czyszczenie lalki erotycznej. Nadmuchiwaną lalkę z wyjmowaną pochwą z łatwością wypłuczesz pod kranem (zobacz masturbator rękawowy plan krok po kroku).

  Masturbatory jednorazowego użytku

  Wiele masturbatorów Tenga, takich jak Tenga Eggs i Tenga Cups, jest przeznaczonych do jednorazowego użytku. Dzieje się tak dlatego, że materiał piankowy wielu z tych produktów pochłania wilgoć. Jeśli chcesz używać produktu częściej, załóż prezerwatywę ze względów higienicznych.

  Chcesz wiedzieć więcej o masturbatorach?

  Zastanawiasz się, które marki masturbatorów naprawdę się wyróżniają? Dokonaliśmy wyboru top 5 najlepszych marek masturbatorów których zdecydowanie nie powinieneś przegapić. Ponadto, chętnie pomożemy Ci zacząć, jeśli masz niewielkie lub żadne doświadczenie z tymi zabawkami seksualnymi. Specjalnie dla początkujących mamy listę m.in. najlepsze masturbatory dla początkujących.