Ponad milion zadowolonych klientów
 • Darmowa dostawa od 299zł
 • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
 • Klienci oceniają nas na 9.0
 • EasyToys.pl
  Darmowe jajko LUV przy wydatku 432 zł NA WSZYSTKO! Kod: LUVEGG
  Playtime
  Darmowe jajko LUV przy wydatku 432 zł NA WSZYSTKO! Kod: LUVEGG
  Playtime

  Czy masz jakieś pytania?
  Chętnie Ci pomożemy!

  Top 5 najlepszych marek masturbatorów dla niego

  Różnorodność zabawek masturbacyjnych jest teraz ogromna, ale które marki są najbardziej niezawodne? Aby oddzielić pszenicę od plew, z przyjemnością dzielimy się z Tobą naszym top 5 najlepszych marek masturbatorów!

   
  1. FPPR
  2. Teazers
  3. Arcwave
  4. Hot Octopuss
  5. Rebel

  #1

  FPPR. Dyskretne i kompaktowe masturbatory

  Masturbatory FPPR w krótkim czasie zdobyły popularność. Te kompaktowe strokery są łatwe do zabrania w dowolne miejsce wykonują swoją pracę tak samo dobrze jak większe warianty. Są nieco mniej nieporęczne niż przeciętny masturbator, dyskretne i łatwe w użyciu. Masturbatory FPPR są również bardzo przystępne cenowo. Poza tym, przy odrobinie lubrykantu i zamkniętych oczach, uczucie jest niemal nie do odróżnienia od tego prawdziwego!

  Po użyciu zdejmij rękaw i dokładnie go wyczyść.

  #2

  Masturbatory automatyczne Teazers

  Teazers to marka niesamowitych automatycznych masturbatorów, które przybliżają uczucie seksu oralnego do perfekcji dzięki swojemu obłędnemu ssaniu. Teazers Oral Masturbator posiada również funkcję podgrzewania, która sprawia, że doświadczenie jest jeszcze bardziej realistyczne. Wiele zabawek seksualnych marki Teaserz posiada w zestawie pierścień na penisa. Dzięki temu możesz cieszyć się jeszcze większą stymulacją i utrzymać erekcję penisa na dłużej.

  Teazers przynosi Ci rozpieszczającą chwilę po długim dniu pracy, aby wrócić do siebie.

  #3

  Arcwave Ion Air Pressure masturbator

  Czy świta Ci, że Twoja prawa ręka jest silniejsza od lewej? W takim razie nadszedł czas, aby przekazać to zadanie automatycznemu masturbatorowi. Arcwave Ion to pierwszy na świecie masturbator zasilany powietrzem. Arcwave Ion to automatyczny masturbator, który wykorzystuje stymulację ciśnieniem powietrza, aby zapewnić realistyczne i satysfakcjonujące doznania. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i może być używane przez każdego, niezależnie od poziomu umiejętności.

  Z Arcwave nie jest już kwestią, czy będziesz się kulminował jako mężczyzna, ale jak szybko będziesz się kulminował!


  #4

  Hot Octopuss Masturbatory

  Masturbatory od marki Hot Octopuss są jedyne w swoim rodzaju. Otwarta konstrukcja tych masturbatorów sprawia, że są one odpowiednie dla każdego mężczyzny. Nie musisz penetrować tych masturbatorów, a dzięki otwartej konstrukcji można ich używać nawet bez erekcji. Dzięki temu masturbatory Hot Octopuss są idealne dla mężczyzn mających problemy z erekcją. Dzięki dopasowanemu zegarkowi jako pilotowi, możesz cieszyć się nimi dyskretnie i bez użycia rąk, gdy jesteś sam, w sypialni lub poza nią.

  #5

  Automatyczny masturbator Rebel

  Ten masturbator tworzy uczucie blowjob super blisko prawdziwego życia. Ta zabawka seksualna dla mężczyzn posiada funkcję podgrzewania, potrząsania w tył i w przód, a także posiada różne tryby wibracji. Ten masturbatory gwarantuje intensywne przeżycia!

  Ten masturbator blowjob od Rebel ma trzy specjalne funkcje: wibruje, podgrzewa do 40 stopni i wykonuje ruchy potrząsające. Ponadto masturbator ma 7 potężnych trybów wibracji, aby optymalnie stymulować penisa. Masturbator jest łatwy do czyszczenia po użyciu i jest w pełni wodoodporny.

  #więcej

  Chcesz wiedzieć więcej o masturbatorach?

  Kiedy właśnie kupiłeś masturbator, oczywiście chcesz, aby służył jak najdłużej i pozostał odpowiedzialny w użyciu. Nie martw się, stworzyliśmy kompleksowy plan krok po kroku jak czyścić masturbator. Ponadto, chętnie pomożemy Ci zacząć, jeśli masz małe lub żadne doświadczenie z tymi zabawkami seksualnymi. Specjalnie dla początkujących mamy listę m.in. najlepsze masturbatory dla początkujących.