Ponad milion zadowolonych klientów
 • Darmowa dostawa od 299zł
 • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
 • Klienci oceniają nas na 9.1
 • EasyToys.pl
  PINK FRIDAY: Użyj kodu PINK , aby otrzymać 15% dodatkowej zniżki na WSZYSTKO!*
  PINK FRIDAY: Użyj kodu PINK , aby otrzymać 15% dodatkowej zniżki na WSZYSTKO!*

  Czy masz jakieś pytania?
  Chętnie Ci pomożemy!

  Obsługa klienta dostępna dziś od 09:00 do 17:00

  Dlaczego warto czyścić swój dildo?

  Rozumiemy, że po intensywnej sesji z Twoim zabawką może Ci się nie chcieć od razu myć swojego dildo, ale warto nie odkładać tego na zbyt długi czas. Czyszczenie Twojego dilda jest ważne z kilku powodów:

  • Bakterie i grzyby uwielbiają ciepłe i wilgotne środowiska. Jeśli dildo nie zostanie odpowiednio wyczyszczone, może to prowadzić do nagromadzenia bakterii i innych mikroorganizmów, które w końcu mogą spowodować nieprzyjemne infekcje.
  • Choroby przenoszone drogą płciową mogą się przenosić, gdy nie czyścisz swojego dilda. Niektóre z nich mogą żyć poza organizmem przez tygodnie lub nawet miesiące.
  • Czyszczenie przedłuża żywotność Twojej zabawki i sprawia, że wygląda jak nowa.
  • Poza tym, że jest siedliskiem bakterii, nieumyty dildo może wydzielać przykre zapachy.

  Jak to zrobić?

  Wiesz już, dlaczego ważne jest, aby po każdym użyciu wyczyścić swoją ulubioną zabawkę. Ale jak dokładnie przebiega proces czyszczenia? Oto kilka prostych kroków, które możesz wykonać podczas czyszczenia swojego dilda:

  Krok 1

  Spłucz swoje dildo ciepłą wodą i łagodnym mydłem. Można to zrobić pod prysznicem lub w zlewie.

  Krok 2

  Nanieś na zabawkę łagodne mydło lub płyn do czyszczenia zabawek. Dostępnych jest wiele różnych rodzajów mydła; wybierz to, które jest delikatne i bez zapachu.

  Krok 3

  Upewnij się, że dokładnie spłukujesz swoje dildo po czyszczeniu, aby pozbyć się pozostałości mydła.

  Krok 4

  Osusz swoje dildo czystym, bezpyłowym ręcznikiem.

  Krok 5

  Przechowuj swoje dildo w chłodnym i suchym miejscu, aż zechcesz ponownie z niego skorzystać. Możesz użyć do tego specjalnej torby na zabawki.

  Ultravioletowy oczyszczacz

  Jeśli masz nieco więcej środków lub kilka dildo leży w Twojej szufladzie nocnej, możesz skorzystać z Ultravioletowego Oczyszczacza EasyToys. Oczyszczacz wykorzystuje promieniowanie UV-C do szybkiego usuwania wszelkiego rodzaju bakterii z Twoich ulubionych zabawek erotycznych! Ponieważ nie wymaga użycia wody, ten oczyszczacz UV można również stosować do czyszczenia przedmiotów lub zabawek, które nie są wodoodporne. Dlatego ta maszyna jest idealna do czyszczenia naszego Realistycznego Dildo Z Moszną (15 cm) oraz Realistycznego Dildo Z Przysyską (15,5 cm)!

  Uwaga: oczyszczacz nadaje się do czyszczenia zabawek o maksymalnej długości 17 cm. Dildo o długości większej niż 17 centymetrów nie można zatem używać z tym ultravioletowym oczyszczaczem.

  Więcej informacji?

  Chcesz dowiedzieć się, które marki dildo są naprawdę warte uwagi? Przygotowaliśmy listę 5 najlepszych marek dildo z naszej oferty. A jeśli masz mało lub wcale nie masz doświadczenia z tymi zabawkami erotycznymi, chętnie podpowiemy Ci, które dildo są najlepsze dla początkujących!