Ponad milion zadowolonych klientów
 • Darmowa dostawa od 299zł
 • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
 • Klienci oceniają nas na 9.0
 • EasyToys.pl
  Do 80% rabatu na nasze ulubione BDSM! Playtime
  Do 80% rabatu na nasze ulubione BDSM! Playtime

  Czy masz jakieś pytania?
  Chętnie Ci pomożemy!

  Obsługa klienta dostępna dziś od 09:00 do 17:00

  Top 5 marek dildo, których nie możesz przegapić

  Z tak wieloma różnymi rodzajami dildo na rynku, może być trudno dokonać wyboru. Czy chcesz czegoś realistycznego, czy abstrakcyjnego? Czegoś małego czy dużego? Twardego czy elastycznego? Aby ułatwić Ci wybór, przygotowaliśmy dla Ciebie listę top 5 marek dildo.

  1. EasyToys Dildo Collection
  2. Real Fantasy
  3. Gildo
  4. No-Parts
  5. King Cock

  #1

  EasyToys Dildo Collection

  Jeśli szukasz realistycznego doświadczenia, to EasyToys Dildo Collection jest dla Ciebie idealna. Kolekcja oferuje szeroką gamę dildo we wszystkich różnych kształtach, rozmiarach i odcieniach skóry, dzięki czemu nie musisz długo szukać, by znaleźć idealne dildo dla siebie. Dildo są przystępne cenowo, nie tracąc na jakości.

  Dildo z tej kolekcji są wykonane z bezpiecznego dla ciała silikonu, wysokiej jakości materiału, który łatwo jest też czyścić. Realistyczne dildo z naszej własnej kolekcji EasyToys Dildo Collection jest idealne dla każdego. Niezależnie od tego, czy szukasz małego, realistycznego dildo, czy podwójnego, odpowiedniego do podwójnej penetracji; EasyToys Dildo Collection ma wszystko, czego potrzebujesz!

   

  #2

  Dildo Real Fantasy

  Kolekcja Real Fantasy obejmuje różne dildo w różnych rozmiarach. Dildo są realistycznie wykonane z mocnym jądrem i żyłami na trzonie penisa. W rzeczywistym świecie rzadko spotyka się prosty penis. Dlatego wiele dildo z kolekcji Real Fantasy ma lekkie zakrzywienie na trzonie lub niewielkie odchylenie na prawo lub lewo. Jednym z popularnych dildo z kolekcji Real Fantasy jest realistyczne dildo Glynn z moszną (18cm). Ten dildo zapewni intensywne i realistyczne doznania!

  Każde dildo Real Fantasy ma także przyssawkę. Dzięki niej możesz przymocować dildo do każdej płaskiej i gładkiej powierzchni. Pozwala to na korzystanie z zabawek bez użycia rąk i wykonywanie różnych ekscytujących pozycji. I na koniec, niektóre dildo z kolekcji Real Fantasy można włączyć wibracje za pomocą pilota zdalnego sterowania!

   

  #3

  Gildo - dildo wykonany ze szkła

  Gildo to marka własna EasyToys, składająca się z wysokiej jakości szklanych gadżetów erotycznych, w tym najpiękniejszych dildo, jakie kiedykolwiek widziałeś! Dildo Gildo są wykonane z jednego kawałka przezroczystego szkła. Materiał ten jest solidny i nie do zniszczenia. Jeśli kiedykolwiek upuścisz dildo, to odporne na uderzenia szkło nie ulegnie uszkodzeniu. Szklane dildo nie jest porowate i łatwo się czyści.

  Aby jeszcze bardziej Cię zauroczyć, gadżety mają kolorowe detale i w wielu przypadkach żebra i małe guziki, które jeszcze bardziej Cię podekscytują. W kolekcji znajduje się unikalne dildo prostaty z piękną spiralną fakturą biegnącą wzdłuż trzonu. Ze względu na ich piękny wygląd, te zabawki nie powinny zabraknąć na Twoim nocnym stoliku!

   

  #4

  No-Parts

  No-Parts to marka, jeśli chodzi o strap-on dildo. Kolekcja obejmuje różne dildo do przypinania, a także kilka eleganckich uprzęży do ich zamocowania. Uprząż nosi się na biodrach. Strap-on dildo można następnie umieścić za pierścieniem lub w otworze uprzęży i pozostaje na swoim miejscu. Połączenie tych dwóch gadżetów umożliwia kobietom penetrację swojego partnera.

  Chociaż strap-on dildo jest głównie używane przez lesbijki, coraz częściej jest stosowane przez pary heteroseksualne. Jest to wszechstronny gadżet erotyczny odpowiedni do różnych form aktywności seksualnej.

   

  #5

  King Cock

  King Cock produkuje jedne z najbardziej luksusowych i realistycznie wyglądających dildo na rynku. Dildo nie do odróżnienia od prawdziwych. Każde dildo King Cock ma solidny worek mosznowy i wyczuwalne żyły na trzonie. Żyły są ręcznie malowane, a niektóre modele posiadają ruchomą skórkę. Taka dbałość o szczegóły rzadko zdarza się w innych produktach! Jeśli chodzi o realizm, nie znajdziesz lepszych gadżetów niż dildo King Cock!

  King Cock oferuje również szeroką gamę cech i funkcji. W kolekcji King Cock znajdziesz różne strap-ony, podwójne dildo i nawet dildo ze zdolnością do wstrzykiwania. Przykładem takiego dildo samo-wypełniającego jest King Cock Squirting Dildo (19cm). Ten dildo jest bardzo popularny w kolekcji King Cock. King Cock to zdecydowanie król dildo!

   

  #więcej

  Więcej o dildo?

  Mało doświadczenia z dildo? Sprawdź najlepsze dildo dla początkujących, gdzie wyjaśniamy, na co należy zwrócić uwagę jako początkujący użytkownik. Ponadto, chętnie opowiemy Ci więcej o czyszczeniu dildo. Krok po kroku wyjaśniamy, jak jak najdłużej cieszyć się swoim dildo!