Ponad milion zadowolonych klientów
 • Darmowa dostawa od 280zł
 • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
 • EasyToys.pl
  • Darmowa dostawa od 280zł
  • Dyskretnie zapakowane i dostarczone
  CYBER WEEK MEGA WYPRZEDAŻ! Kup najlepsze okazje >
  CYBER WEEK MEGA WYPRZEDAŻ! Kup najlepsze okazje >

  Czy masz jakieś pytania?
  Chętnie Ci pomożemy!

  Najlepsze dildo dla początkujących!

  Szukasz swojego pierwszego dilda? Wybór odpowiedniego modelu może być trudny, ponieważ dilda są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach. Jeśli masz problem ze znalezieniem idealnego dilda dla siebie, poniżej przedstawiamy kilka wskazówek!

  Na co zwrócić uwagę przy zakupie dilda?

  Istnieją pewne rzeczy, o których należy pamiętać:

  #1 Materiał

  Początkujący użytkownicy powinni zwrócić uwagę na materiał z którego wykonane jest dildo. Niektóre dilda są wykonane z silikonu, inne z szkła lub metalu. Każdy materiał ma swoje wady i zalety. Na przykład metalowe dilda są bardzo solidne i bardziej odpowiednie dla bardziej doświadczonych użytkowników.

  Dilda wykonane z silikonu są być może najbardziej znane i najczęściej używane. Materiał ten jest miękki w dotyku i oferuje najbardziej naturalne pobudzenie. Jeśli jesteś początkującym, zalecamy wybór silikonowego dilda. Materiał jest bezpieczny dla ciała i łatwy do czyszczenia. Realistyczne dilda z naszej oferty, na przykład, są wykonane z tego materiału i dlatego są bardzo odpowiednie dla początkujących użytkowników.

  Dildo ze szkła to doskonała alternatywa dla silikonowych dild. Dilda z szkła są wykonane z gładkiego, bezpiecznego i łatwego do czyszczenia materiału. Są znacznie lżejsze od wersji metalowych. Mogą być również podgrzewane lub ochładzane wodą, aby dodać dodatkowe wrażenia do zabawy.

  #2 Gdzie chcesz użyć dilda?

  Musisz również zastanowić się, w jaki sposób chcesz użyć dilda. Możesz zadać sobie następujące pytania:

  • Czy chcesz użyć zabawki do stymulacji waginy czy odbytu?

  Dilda analne mają węższe końce, dzięki czemu łatwiej je włożyć. Zalecamy, aby początkujący użytkownicy nie kupowali zwykłych dild do użytku analnego.

  • Czy chcesz połączyć dildo z uprzężeniem?

  Koniec bez uprzęży można wprowadzić waginalnie i pozostaje na swoim miejscu. Dzięki temu uprzężenie nie jest już potrzebne.

  • Czy ważne jest dla ciebie, aby używać dilda bez użycia rąk?

  Na przykład dildo do uprzęży pozwala na korzystanie z dilda bez użycia rąk. Umożliwia to stymulację innych stref erogennych rękami. Z kolei dildo z przyssawką również pozwala na to samo. Przyssawkę przyczepiasz do każdej gładkiej i płaskiej powierzchni, dzięki czemu nie potrzebujesz już rąk. Dildo z przyssawką można używać w różnych pozycjach.

  • Jak ważny jest dla ciebie realizm?

  Jeśli szukasz realistycznego, jak życie doświadczenia, to nasze realistyczne dilda są idealne dla ciebie. Realistyczne dilda to zabawki erotyczne, które wyglądają i czują się jak prawdziwy penis. Niektóre modele mają jądra u podstawy, a także realistycznie odwzorowane żyły na trzonie i realistyczną żołądź. Jeśli realistyczne dilda z naszej oferty wydają się ci zbyt przerażające, nasze dilda ze szkła są pięknie zaprojektowane i na pierwszy rzut oka nie da się ich poznać jako zabawek erotycznych.

  #3 Wielkość

  Upewnij się, że używany przez ciebie dildo ma odpowiednią dla ciebie wielkość. Małe dildo może być zbyt małe dla niektórych osób, podczas gdy inni mogą uważać ten rozmiar za idealny.

  Jeśli szukasz analnego dilda, zalecamy zacząć od mniejszego rozmiaru i użyć specjalnego analnego dilda.

  Najlepsze dildo dla początkujących:

  Dildo ze szkła dla początkujących

  Szkło jest doskonałą alternatywą dla silikonu. Podobnie jak w przypadku silikonu, ten materiał jest łatwy do czyszczenia. Dodatkowo, można stosować ciepłą lub zimną wodę, aby bawić się temperaturą podczas zabawy z tym gadżetem.

  • idealny do Temperature Play
  • solidny materiał
  • dostępny w różnych kształtach
  • łatwy do czyszczenia
  • nie jest elastyczny
  • materiał nie jest miękki w dotyku

  Najlepsze strap-on dla początkujących

  Chcesz jako kobieta penetrować swojego partnera? W takim przypadku potrzebujesz dildo ze sztucznym prąciem i pasem. Polecamy zacząć od małego dildo z silikonu. Jeśli nie chcesz używać pasa, dostępne są również bezpaskowe strap-ony.

  • umożliwia kobietom penetrację
  • odpowiednie do peggingu (akty penetracji odbytu partnera przez kobietę)
  • wymagany jest pas strap-on, aby korzystać z tych zabawek

  Analne dildo dla początkujących

  Jeśli nie masz doświadczenia z zabawkami analnymi, ważne jest, aby zwrócić uwagę na długość i średnicę zabawki. Zalecamy używanie analnego dildo z małą średnicą, maksymalnie 12 mm. Początkującym polecamy analne dildo wykonane z miękkiego materiału, takiego jak guma lub silikon.

  • specjalnie przeznaczone do stosowania analnego
  • bez zwężenia w porównaniu z resztą długości
  • mniej odpowiednie do stosowania waginalnego

  Jaki żel lubrykacyjny powinienem użyć z moim dildem?

  Używając dilda, należy upewnić się, że wybierasz żel lubrykacyjny, który jest kompatybilny z materiałem, z którego wykonany jest twój gadżet. Żele lubrykacyjne na bazie wody są produkowane z wody i są bezpieczne do stosowania z prezerwatywami i zabawkami erotycznymi. Żele lubrykacyjne na bazie wody można również stosować podczas seksu analnego, ale może być konieczne częstsze ich aplikowanie w porównaniu z żelami lubrykacyjnymi na bazie silikonu. Jeśli twój dildo jest na przykład wykonany z silikonu, powinieneś użyć żelu lubrykacyjnego na bazie wody.

  Chcesz dowiedzieć się więcej o dildo?

  Jeśli kupujesz dildo, chcesz, aby służyło Ci przez jak najdłuższy czas i było bezpieczne w użyciu. Nie martw się, przygotowaliśmy obszerny przewodnik krok po kroku dotyczący czyszczenia Twojego dilda. Ponadto, mamy dla Ciebie top 5 najlepszych marek dildo z naszego asortymentu.